Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Všechny výsledky

ŽML - sk. D o 19.-24. místo

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola12341056789
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaMěsto LibaváSFK Nedvězí1.FC Olešnice1.OMK Šternberk "A"1.FC OlomoucSokol Dlouhá Loučka
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 7. 4. 2018 13:00
1.FC Olešnice - 1.OMK Šternberk "A" 2:4 (2:1)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Sobota 7. 4. 2018 13:30
SFK Nedvězí - Město Libavá 3:6 (1:3)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Neděle 8. 4. 2018 10:00
1.FC Olomouc - Sokol Dlouhá Loučka 3:0 (3:0)

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

2. kolo

Sobota 14. 4. 2018 10:30
1.FC Olomouc - SFK Nedvězí 3:1 (0:1)

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Sobota 14. 4. 2018 12:30
Město Libavá - 1.FC Olešnice 8:0 (4:0)

Rozhodčí: Vlček Ondřej.

Sobota 14. 4. 2018 13:30
Sokol Dlouhá Loučka - 1.OMK Šternberk "A" 3:0 (K)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

3. kolo

Sobota 21. 4. 2018 11:00
1.OMK Šternberk "A" - Město Libavá 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Augustin Jiří.

Sobota 21. 4. 2018 13:00
1.FC Olešnice - 1.FC Olomouc 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

Sobota 21. 4. 2018 14:00
SFK Nedvězí - Sokol Dlouhá Loučka 17:1 (8:1)

Rozhodčí: Opletal Robert.

4. kolo

Sobota 28. 4. 2018 10:00
1.FC Olomouc - 1.OMK Šternberk "A"
Sobota 28. 4. 2018 14:00
SFK Nedvězí - 1.FC Olešnice
Sobota 28. 4. 2018 14:00
Sokol Dlouhá Loučka - Město Libavá

10. kolo

Úterý 1. 5. 2018 17:00
SFK Nedvězí - 1.OMK Šternberk "A" Poznámka: , Původní termín: 09.06.2018 15:00
Sobota 9. 6. 2018 15:00
Sokol Dlouhá Loučka - 1.FC Olešnice
Neděle 10. 6. 2018 14:00
1.FC Olomouc - Město Libavá

5. kolo

Sobota 5. 5. 2018 09:30
1.OMK Šternberk "A" - SFK Nedvězí Poznámka: , Původní termín: 06.05.2018 10:00
Sobota 5. 5. 2018 12:30
Město Libavá - 1.FC Olomouc
Sobota 5. 5. 2018 13:00
1.FC Olešnice - Sokol Dlouhá Loučka

6. kolo

Sobota 12. 5. 2018 12:30
Město Libavá - SFK Nedvězí
Sobota 12. 5. 2018 14:30
Sokol Dlouhá Loučka - 1.FC Olomouc
Neděle 13. 5. 2018 10:00
1.OMK Šternberk "A" - 1.FC Olešnice

7. kolo

Sobota 19. 5. 2018 10:00
1.FC Olešnice - Město Libavá
Sobota 19. 5. 2018 15:00
SFK Nedvězí - 1.FC Olomouc
Neděle 20. 5. 2018 10:00
1.OMK Šternberk "A" - Sokol Dlouhá Loučka

8. kolo

Sobota 26. 5. 2018 10:00
1.FC Olomouc - 1.FC Olešnice
Sobota 26. 5. 2018 12:30
Město Libavá - 1.OMK Šternberk "A"
Sobota 26. 5. 2018 15:00
Sokol Dlouhá Loučka - SFK Nedvězí

9. kolo

Sobota 2. 6. 2018 12:30
Město Libavá - Sokol Dlouhá Loučka
Sobota 2. 6. 2018 13:00
1.FC Olešnice - SFK Nedvězí
Neděle 3. 6. 2018 10:00
1.OMK Šternberk "A" - 1.FC Olomouc

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN