Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Všechny výsledky

ŽML - sk. C o 13.-18. místo

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola12345678910
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSK SlatiniceSK HaňoviceSokol PňoviceFK Velká BystřiceSokol TěšeticeGranitol Moravský Beroun
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 7. 4. 2018 13:30
Sokol Pňovice - FK Velká Bystřice 1:2 (0:1) Pen: 2:3

Rozhodčí: Rozman Jan.

Neděle 8. 4. 2018 10:00
SK Haňovice - Sokol Těšetice 2:3 (2:2)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Neděle 8. 4. 2018 13:30
SK Slatinice - Granitol Moravský Beroun 5:1 (4:1)

Rozhodčí: Lizna Oldřich.

2. kolo

Sobota 14. 4. 2018 10:00
Granitol Moravský Beroun - FK Velká Bystřice 2:1 (1:0) Pen: 3:2

Rozhodčí: Konvička Tomáš.

Sobota 14. 4. 2018 13:30
Sokol Těšetice - Sokol Pňovice 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Rozman Jan.

Neděle 15. 4. 2018 13:30
SK Slatinice - SK Haňovice 10:1 (3:1)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

3. kolo

Sobota 21. 4. 2018 13:30
Sokol Pňovice - SK Slatinice 1:3 (0:2)
Neděle 22. 4. 2018 10:00
SK Haňovice - Granitol Moravský Beroun 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

Neděle 22. 4. 2018 14:00
FK Velká Bystřice - Sokol Těšetice 1:8 (1:2)

Rozhodčí: Smékal Jan.

4. kolo

Sobota 28. 4. 2018 10:00
Granitol Moravský Beroun - Sokol Těšetice
Neděle 29. 4. 2018 12:00
SK Haňovice - Sokol Pňovice
Neděle 29. 4. 2018 14:00
SK Slatinice - FK Velká Bystřice

Rozhodčí: Motal Radek.

5. kolo

Sobota 5. 5. 2018 13:30
Sokol Pňovice - Granitol Moravský Beroun
Sobota 5. 5. 2018 14:30
Sokol Těšetice - SK Slatinice
Neděle 6. 5. 2018 14:30
FK Velká Bystřice - SK Haňovice

6. kolo

Sobota 12. 5. 2018 10:00
Granitol Moravský Beroun - SK Slatinice
Sobota 12. 5. 2018 14:30
Sokol Těšetice - SK Haňovice
Neděle 13. 5. 2018 14:30
FK Velká Bystřice - Sokol Pňovice

7. kolo

Sobota 19. 5. 2018 13:30
Sokol Pňovice - Sokol Těšetice
Neděle 20. 5. 2018 15:00
FK Velká Bystřice - Granitol Moravský Beroun
Neděle 20. 5. 2018 15:15
SK Haňovice - SK Slatinice

8. kolo

Sobota 26. 5. 2018 10:00
Granitol Moravský Beroun - SK Haňovice
Sobota 26. 5. 2018 15:00
Sokol Těšetice - FK Velká Bystřice
Neděle 27. 5. 2018 15:00
SK Slatinice - Sokol Pňovice

9. kolo

Sobota 2. 6. 2018 13:30
Sokol Pňovice - SK Haňovice
Sobota 2. 6. 2018 15:00
Sokol Těšetice - Granitol Moravský Beroun
Neděle 3. 6. 2018 15:00
FK Velká Bystřice - SK Slatinice

10. kolo

Sobota 9. 6. 2018 10:00
Granitol Moravský Beroun - Sokol Pňovice
Neděle 10. 6. 2018 11:45
SK Haňovice - FK Velká Bystřice
Neděle 10. 6. 2018 15:00
SK Slatinice - Sokol Těšetice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN