Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Všechny výsledky

ŽML - sk. C o 13.-18. místo

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola12345678910
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSK SlatiniceSK HaňoviceSokol PňoviceFK Velká BystřiceSokol TěšeticeGranitol Moravský Beroun
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 7. 4. 2018 13:30
Sokol Pňovice - FK Velká Bystřice 1:2 (0:1) Pen: 2:3

Rozhodčí: Rozman Jan.

Neděle 8. 4. 2018 10:00
SK Haňovice - Sokol Těšetice 2:3 (2:2)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Neděle 8. 4. 2018 13:30
SK Slatinice - Granitol Moravský Beroun 5:1 (4:1)

Rozhodčí: Lizna Oldřich.

2. kolo

Sobota 14. 4. 2018 10:00
Granitol Moravský Beroun - FK Velká Bystřice 2:1 (1:0) Pen: 3:2

Rozhodčí: Konvička Tomáš.

Sobota 14. 4. 2018 13:30
Sokol Těšetice - Sokol Pňovice 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Rozman Jan.

Neděle 15. 4. 2018 13:30
SK Slatinice - SK Haňovice 10:1 (3:1)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

3. kolo

Sobota 21. 4. 2018 13:30
Sokol Pňovice - SK Slatinice 1:3 (0:2)
Neděle 22. 4. 2018 10:00
SK Haňovice - Granitol Moravský Beroun 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

Neděle 22. 4. 2018 14:00
FK Velká Bystřice - Sokol Těšetice 1:8 (1:2)

Rozhodčí: Smékal Jan.

4. kolo

Sobota 28. 4. 2018 10:00
Granitol Moravský Beroun - Sokol Těšetice 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Neděle 29. 4. 2018 12:00
SK Haňovice - Sokol Pňovice 3:6 (1:3)

Rozhodčí: Všetulová Táňa.

Neděle 29. 4. 2018 14:00
SK Slatinice - FK Velká Bystřice 9:1 (2:1)

Rozhodčí: Motal Radek.

5. kolo

Sobota 5. 5. 2018 13:30
Sokol Pňovice - Granitol Moravský Beroun 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Sobota 5. 5. 2018 14:30
Sokol Těšetice - SK Slatinice 2:3 (0:2)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Neděle 6. 5. 2018 14:30
FK Velká Bystřice - SK Haňovice 5:3 (4:1)

Rozhodčí: Schneider Jan.

6. kolo

Sobota 12. 5. 2018 10:00
Granitol Moravský Beroun - SK Slatinice 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Vlček Ondřej.

Sobota 12. 5. 2018 14:30
Sokol Těšetice - SK Haňovice 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

Neděle 13. 5. 2018 14:30
FK Velká Bystřice - Sokol Pňovice 4:3 (2:2)

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

7. kolo

Sobota 19. 5. 2018 13:30
Sokol Pňovice - Sokol Těšetice 4:3 (2:2)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Neděle 20. 5. 2018 15:00
FK Velká Bystřice - Granitol Moravský Beroun 1:2 (0:1) Pen: 2:3

Rozhodčí: Kološ Pavel.

Neděle 20. 5. 2018 15:15
SK Haňovice - SK Slatinice 0:4 (0:1)

Rozhodčí: Samek Lubomír.

8. kolo

Sobota 26. 5. 2018 10:00
Granitol Moravský Beroun - SK Haňovice 2:3 (2:3)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Sobota 26. 5. 2018 15:00
Sokol Těšetice - FK Velká Bystřice 1:5 (0:2)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Neděle 27. 5. 2018 15:00
SK Slatinice - Sokol Pňovice 4:3 (1:2)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

9. kolo

Sobota 2. 6. 2018 13:30
Sokol Pňovice - SK Haňovice 1:2 (1:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Kenša Jan.

Sobota 2. 6. 2018 15:00
Sokol Těšetice - Granitol Moravský Beroun 2:1 (1:0) Pen: 6:5

Rozhodčí: Byzov Jakub.

Neděle 3. 6. 2018 15:00
FK Velká Bystřice - SK Slatinice 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Perutka Jiří.

10. kolo

Sobota 9. 6. 2018 10:00
Granitol Moravský Beroun - Sokol Pňovice 7:1 (2:0)

Rozhodčí: Konvička Tomáš.

Neděle 10. 6. 2018 11:45
SK Haňovice - FK Velká Bystřice 3:5 (0:5)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Neděle 10. 6. 2018 15:00
SK Slatinice - Sokol Těšetice 4:2 (1:1)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN