Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Všechny výsledky

ŽML - sk. B o 7.-12. místo

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola12345678910
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstva1.OMK Šternberk "B"TATRAN LITOVELSK ChválkoviceSokol Velký TýnecSigma LutínSokol Troubelice
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 7. 4. 2018 10:00
1.OMK Šternberk "B" - Sokol Troubelice
Sobota 7. 4. 2018 10:00
TATRAN LITOVEL - Sigma Lutín
Neděle 8. 4. 2018 12:30
SK Chválkovice - Sokol Velký Týnec

2. kolo

Sobota 14. 4. 2018 10:00
1.OMK Šternberk "B" - TATRAN LITOVEL
Neděle 15. 4. 2018 10:00
Sokol Troubelice - Sokol Velký Týnec
Neděle 15. 4. 2018 10:30
Sigma Lutín - SK Chválkovice

3. kolo

Sobota 21. 4. 2018 09:00
TATRAN LITOVEL - Sokol Troubelice
Neděle 22. 4. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec - Sigma Lutín
Neděle 22. 4. 2018 12:30
SK Chválkovice - 1.OMK Šternberk "B"

4. kolo

Sobota 28. 4. 2018 09:00
TATRAN LITOVEL - SK Chválkovice
Sobota 28. 4. 2018 10:00
1.OMK Šternberk "B" - Sokol Velký Týnec
Neděle 29. 4. 2018 10:00
Sokol Troubelice - Sigma Lutín

5. kolo

Neděle 6. 5. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec - TATRAN LITOVEL
Neděle 6. 5. 2018 10:00
Sigma Lutín - 1.OMK Šternberk "B"
Neděle 6. 5. 2018 12:30
SK Chválkovice - Sokol Troubelice

6. kolo

Neděle 13. 5. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec - SK Chválkovice
Neděle 13. 5. 2018 10:00
Sokol Troubelice - 1.OMK Šternberk "B"
Neděle 13. 5. 2018 11:30
Sigma Lutín - TATRAN LITOVEL

7. kolo

Sobota 19. 5. 2018 09:30
TATRAN LITOVEL - 1.OMK Šternberk "B"
Neděle 20. 5. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec - Sokol Troubelice
Neděle 20. 5. 2018 12:30
SK Chválkovice - Sigma Lutín

8. kolo

Sobota 26. 5. 2018 10:00
1.OMK Šternberk "B" - SK Chválkovice
Neděle 27. 5. 2018 10:00
Sigma Lutín - Sokol Velký Týnec
Neděle 27. 5. 2018 10:00
Sokol Troubelice - TATRAN LITOVEL

9. kolo

Neděle 3. 6. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec - 1.OMK Šternberk "B"
Neděle 3. 6. 2018 12:00
Sigma Lutín - Sokol Troubelice
Neděle 3. 6. 2018 12:30
SK Chválkovice - TATRAN LITOVEL

10. kolo

Sobota 9. 6. 2018 09:30
TATRAN LITOVEL - Sokol Velký Týnec
Sobota 9. 6. 2018 10:00
1.OMK Šternberk "B" - Sigma Lutín
Neděle 10. 6. 2018 10:00
Sokol Troubelice - SK Chválkovice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN