Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Všechny výsledky

ŽML - sk. B o 7.-12. místo

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola12345678910
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstva1.OMK Šternberk "B"TATRAN LITOVELSK ChválkoviceSokol Velký TýnecSigma LutínSokol Troubelice
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 7. 4. 2018 10:00
1.OMK Šternberk "B" - Sokol Troubelice 6:8 (2:6)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš.

Sobota 7. 4. 2018 10:00
TATRAN LITOVEL - Sigma Lutín 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Neděle 8. 4. 2018 12:30
SK Chválkovice - Sokol Velký Týnec 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Piňos Radim.

2. kolo

Sobota 14. 4. 2018 10:00
1.OMK Šternberk "B" - TATRAN LITOVEL 2:1 (0:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Vaculík Lukáš.

Neděle 15. 4. 2018 10:00
Sokol Troubelice - Sokol Velký Týnec 1:6 (0:3)

Rozhodčí: Všetulová Táňa.

Neděle 15. 4. 2018 10:30
Sigma Lutín - SK Chválkovice 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Kenša Jan.

3. kolo

Sobota 21. 4. 2018 09:00
TATRAN LITOVEL - Sokol Troubelice 2:1 (1:0) Pen: 13:12

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Neděle 22. 4. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec - Sigma Lutín 4:2 (2:1)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Neděle 22. 4. 2018 12:30
SK Chválkovice - 1.OMK Šternberk "B" 8:2 (8:2)

Rozhodčí: Wencl Jakub.

4. kolo

Sobota 28. 4. 2018 09:00
TATRAN LITOVEL - SK Chválkovice 2:3 (2:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 29. 4. 2018 10:00
Sokol Troubelice - Sigma Lutín 4:5 (1:3)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

Středa 2. 5. 2018 17:00
1.OMK Šternberk "B" - Sokol Velký Týnec 1:9 (0:5)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš.

5. kolo

Neděle 6. 5. 2018 10:00
Sigma Lutín - 1.OMK Šternberk "B" 5:3 (2:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 6. 5. 2018 12:30
SK Chválkovice - Sokol Troubelice 5:4 (3:3)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Úterý 8. 5. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec - TATRAN LITOVEL 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Kenša Jan.

6. kolo

Sobota 12. 5. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec - SK Chválkovice 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Sobota 12. 5. 2018 14:00
Sokol Troubelice - 1.OMK Šternberk "B" 0:7 (0:4)

Rozhodčí: Rozman Jan.

Neděle 13. 5. 2018 11:30
Sigma Lutín - TATRAN LITOVEL 6:8 (4:5)

Rozhodčí: Foral Lukáš.

7. kolo

Sobota 19. 5. 2018 09:30
TATRAN LITOVEL - 1.OMK Šternberk "B" 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

Neděle 20. 5. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec - Sokol Troubelice 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Schneider Jan.

Neděle 20. 5. 2018 12:30
SK Chválkovice - Sigma Lutín 6:3 (2:0)

Rozhodčí: Přecechtěl Jan.

8. kolo

Sobota 26. 5. 2018 10:00
1.OMK Šternberk "B" - SK Chválkovice 4:2 (2:2)

Rozhodčí: Brázda František.

Neděle 27. 5. 2018 10:00
Sigma Lutín - Sokol Velký Týnec 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 27. 5. 2018 10:00
Sokol Troubelice - TATRAN LITOVEL 4:2 (4:1)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

9. kolo

Sobota 2. 6. 2018 13:30
Sokol Velký Týnec - 1.OMK Šternberk "B" 7:1 (4:0)

Rozhodčí: Hegrová Kristýna.

Neděle 3. 6. 2018 12:00
Sigma Lutín - Sokol Troubelice 4:2 (3:1)

Rozhodčí: Šteier Michal.

Neděle 3. 6. 2018 12:30
SK Chválkovice - TATRAN LITOVEL 1:2 (1:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Piňos Radim.

10. kolo

Sobota 9. 6. 2018 09:30
TATRAN LITOVEL - Sokol Velký Týnec 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Brázda František.

Sobota 9. 6. 2018 10:00
1.OMK Šternberk "B" - Sigma Lutín 7:2 (3:2)

Rozhodčí: Rozman Jan.

Neděle 10. 6. 2018 10:00
Sokol Troubelice - SK Chválkovice 5:7 (4:2)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN