Olomoucký kraj

Všechny výsledky

ml. žáci - sk. D o 19.-24.místo

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 13. 4. 2019 10:00
SK Náměšť na Hané - Sokol Dlouhá Loučka 14:0 (7:0)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Sobota 13. 4. 2019 13:00
SK Červenka - FC Sigma Hodolany 1:4 (1:2)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Sobota 13. 4. 2019 13:30
FC Hněvotín - TJ Mladějovice Poznámka: , Původní termín: 14.04.2019 13:30

2. kolo

Sobota 20. 4. 2019 14:00
TJ Mladějovice - SK Červenka Poznámka: hřiště Červenka
Sobota 20. 4. 2019 14:00
SK Náměšť na Hané - FC Hněvotín 2:5 (2:1)

Rozhodčí: Hrbáček Adam.

Sobota 20. 4. 2019 14:30
Sokol Dlouhá Loučka - FC Sigma Hodolany 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

3. kolo

Sobota 27. 4. 2019 10:00
FC Sigma Hodolany - TJ Mladějovice
Sobota 27. 4. 2019 12:30
FC Hněvotín - Sokol Dlouhá Loučka 12:3 (4:2)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Sobota 27. 4. 2019 13:30
SK Červenka - SK Náměšť na Hané 0:8 (0:5)

Rozhodčí: Perutka Jiří.

4. kolo

Sobota 4. 5. 2019 14:30
Sokol Dlouhá Loučka - TJ Mladějovice
Sobota 4. 5. 2019 14:30
SK Náměšť na Hané - FC Sigma Hodolany 4:1 (4:1)

Rozhodčí: Štětka Zdeněk.

Neděle 5. 5. 2019 13:30
FC Hněvotín - SK Červenka 2:3 (0:1) Pen: 7:8

Rozhodčí: Wencl Jakub.

5. kolo

Sobota 11. 5. 2019 10:00
FC Sigma Hodolany - FC Hněvotín 2:4 (1:3)

Rozhodčí: Přenosil Jan.

Sobota 11. 5. 2019 10:00
TJ Mladějovice - SK Náměšť na Hané Poznámka: Hřiště: Újezd u Uničova, Původní termín: 11.05.2019 10:00
Sobota 11. 5. 2019 14:00
SK Červenka - Sokol Dlouhá Loučka 1:2 (0:1) Pen: 1:2

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

6. kolo

Sobota 18. 5. 2019 10:00
TJ Mladějovice - FC Hněvotín Poznámka: / Hřiště: Újezd u Uničova, Původní termín: 18.05.2019 14:30
Sobota 18. 5. 2019 10:00
FC Sigma Hodolany - SK Červenka 5:2 (0:0)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Sobota 18. 5. 2019 14:30
Sokol Dlouhá Loučka - SK Náměšť na Hané 1:5 (1:2)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

7. kolo

Sobota 25. 5. 2019 10:00
FC Hněvotín - SK Náměšť na Hané Poznámka: / , Původní termín: 26.05.2019 10:00
Sobota 25. 5. 2019 10:00
FC Sigma Hodolany - Sokol Dlouhá Loučka
Neděle 26. 5. 2019 14:30
SK Červenka - TJ Mladějovice Poznámka: / , Původní termín: 25.05.2019 14:30

8. kolo

Sobota 1. 6. 2019 10:00
TJ Mladějovice - FC Sigma Hodolany Poznámka: Hřiště: Újezd u Uničova, Původní termín: 01.06.2019 10:00
Sobota 1. 6. 2019 14:30
Sokol Dlouhá Loučka - FC Hněvotín
Sobota 1. 6. 2019 15:00
SK Náměšť na Hané - SK Červenka

9. kolo

Sobota 8. 6. 2019 10:00
TJ Mladějovice - Sokol Dlouhá Loučka Poznámka: / Hřiště: Újezd u Uničova, Původní termín: 08.06.2019 14:30
Sobota 8. 6. 2019 10:00
FC Sigma Hodolany - SK Náměšť na Hané
Sobota 8. 6. 2019 10:00
SK Červenka - FC Hněvotín

10. kolo

Sobota 15. 6. 2019 10:00
Sokol Dlouhá Loučka - SK Červenka
Sobota 15. 6. 2019 15:30
SK Náměšť na Hané - TJ Mladějovice
Neděle 16. 6. 2019 13:30
FC Hněvotín - FC Sigma Hodolany

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN