Olomoucký kraj

Všechny výsledky

ml. žáci - sk. C o 13.-18.místo

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 13. 4. 2019 10:00
1.FC Olešnice - TJ Tršice 1:2 (0:1) Pen: 4:5

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Sobota 13. 4. 2019 11:00
Náklo/Příkazy - Kožušany/Drahlov 6:2 (2:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Neděle 14. 4. 2019 10:00
SK Paseka - TJ Štěpánov 3:2 (1:0) Pen: 4:2

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

2. kolo

Sobota 20. 4. 2019 10:00
TJ Štěpánov - 1.FC Olešnice 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Přecechtěl Jan.

Neděle 21. 4. 2019 10:00
Náklo/Příkazy - SK Paseka 11:2 (6:0)

Rozhodčí: Přecechtěl Jan.

Neděle 21. 4. 2019 13:30
Kožušany/Drahlov - TJ Tršice 1:7 (0:3)

Rozhodčí: Štětka Zdeněk.

3. kolo

Sobota 27. 4. 2019 10:00
1.FC Olešnice - Náklo/Příkazy 2:3 (0:0)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Sobota 27. 4. 2019 10:00
TJ Tršice - TJ Štěpánov 3:2 (1:0)

Rozhodčí: Čtvrtlík Jakub.

Neděle 28. 4. 2019 10:00
SK Paseka - Kožušany/Drahlov 1:4 (1:2)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

4. kolo

Sobota 4. 5. 2019 12:00
Náklo/Příkazy - TJ Tršice 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Neděle 5. 5. 2019 10:00
SK Paseka - 1.FC Olešnice 3:4 (0:2)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Neděle 5. 5. 2019 14:00
Kožušany/Drahlov - TJ Štěpánov 9:0 (5:0)

Rozhodčí: Smékal Jan.

5. kolo

Sobota 11. 5. 2019 10:00
TJ Tršice - SK Paseka 6:2 (3:1)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Sobota 11. 5. 2019 13:00
1.FC Olešnice - Kožušany/Drahlov 2:1 (1:1) Pen: 2:1

Rozhodčí: Holý Radek.

Sobota 11. 5. 2019 14:30
TJ Štěpánov - Náklo/Příkazy 3:6 (0:2)

Rozhodčí: Kenša Jan.

6. kolo

Sobota 18. 5. 2019 10:00
TJ Štěpánov - SK Paseka 6:0 (2:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Sobota 18. 5. 2019 10:00
TJ Tršice - 1.FC Olešnice 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Ďuríček Jakub.

Neděle 19. 5. 2019 10:00
Kožušany/Drahlov - Náklo/Příkazy

Rozhodčí: Pekárek Roman.

7. kolo

Sobota 25. 5. 2019 10:00
TJ Tršice - Kožušany/Drahlov
Sobota 25. 5. 2019 13:00
1.FC Olešnice - TJ Štěpánov Poznámka: Hřiště: Bouzov, Původní termín: 25.05.2019 13:00

Rozhodčí: Hrbáček Adam.

Neděle 26. 5. 2019 10:00
SK Paseka - Náklo/Příkazy

8. kolo

Sobota 1. 6. 2019 10:00
TJ Štěpánov - TJ Tršice
Sobota 1. 6. 2019 14:00
Náklo/Příkazy - 1.FC Olešnice Poznámka: / , Původní termín: 01.06.2019 12:00
Neděle 2. 6. 2019 14:00
Kožušany/Drahlov - SK Paseka Poznámka: , Původní termín: 02.06.2019 10:00

9. kolo

Sobota 8. 6. 2019 10:00
TJ Tršice - Náklo/Příkazy
Sobota 8. 6. 2019 13:00
1.FC Olešnice - SK Paseka Poznámka: Hřiště: Bouzov, Původní termín: 08.06.2019 13:00
Sobota 8. 6. 2019 15:00
TJ Štěpánov - Kožušany/Drahlov

10. kolo

Sobota 15. 6. 2019 10:00
Náklo/Příkazy - TJ Štěpánov
Neděle 16. 6. 2019 10:00
SK Paseka - TJ Tršice
Neděle 16. 6. 2019 15:00
Kožušany/Drahlov - 1.FC Olešnice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN