Olomoucký kraj

Všechny výsledky

ml. žáci - sk. B o 7.-12.místo

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 13. 4. 2019 13:45
FK Slavonín "B" - Sokol Pňovice 10:1 (8:0)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Neděle 14. 4. 2019 13:30
SK Slatinice - Granitol Moravský Beroun 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Středa 17. 4. 2019 16:00
SK Haňovice - FK Velká Bystřice 2:8 (1:2)

Rozhodčí: Rozman Jan.

2. kolo

Neděle 21. 4. 2019 14:00
FK Velká Bystřice - FK Slavonín "B" 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Konvička Tomáš.

Neděle 21. 4. 2019 14:00
SK Slatinice - SK Haňovice 6:0 (2:0)

Rozhodčí: Šteier Michal.

Úterý 23. 4. 2019 16:00
Granitol Moravský Beroun - Sokol Pňovice 6:0 (2:0)

Rozhodčí: Konvička Tomáš.

3. kolo

Sobota 27. 4. 2019 11:30
FK Slavonín "B" - SK Slatinice 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Epstein Martin.

Neděle 28. 4. 2019 10:00
Sokol Pňovice - FK Velká Bystřice 3:6 (3:2)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 28. 4. 2019 10:00
SK Haňovice - Granitol Moravský Beroun 0:7 (0:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

4. kolo

Sobota 4. 5. 2019 14:00
Granitol Moravský Beroun - FK Velká Bystřice 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav.

Neděle 5. 5. 2019 12:30
SK Haňovice - FK Slavonín "B" 3:7 (1:6)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Neděle 5. 5. 2019 14:30
SK Slatinice - Sokol Pňovice 7:2 (4:1)

Rozhodčí: Horák Jiří.

5. kolo

Sobota 11. 5. 2019 12:00
FK Slavonín "B" - Granitol Moravský Beroun 2:3 (1:2)

Rozhodčí: Frais Jakub.

Neděle 12. 5. 2019 10:00
Sokol Pňovice - SK Haňovice 2:3 (2:1) Pen: 2:4

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

Neděle 12. 5. 2019 10:00
FK Velká Bystřice - SK Slatinice 5:1 (2:0)

Rozhodčí: Slota Marek.

6. kolo

Úterý 14. 5. 2019 16:30
Granitol Moravský Beroun - SK Slatinice 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Konvička Tomáš.

Sobota 18. 5. 2019 10:00
Sokol Pňovice - FK Slavonín "B" 1:6 (0:3)

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Neděle 19. 5. 2019 15:00
FK Velká Bystřice - SK Haňovice

Rozhodčí: Novák Jaromír.

7. kolo

Neděle 26. 5. 2019 10:00
Sokol Pňovice - Granitol Moravský Beroun
Neděle 26. 5. 2019 12:30
FK Slavonín "B" - FK Velká Bystřice
Neděle 26. 5. 2019 13:00
SK Haňovice - SK Slatinice

8. kolo

Sobota 1. 6. 2019 14:30
Granitol Moravský Beroun - SK Haňovice
Sobota 1. 6. 2019 15:00
SK Slatinice - FK Slavonín "B"
Neděle 2. 6. 2019 10:00
FK Velká Bystřice - Sokol Pňovice

9. kolo

Sobota 8. 6. 2019 10:00
Sokol Pňovice - SK Slatinice
Neděle 9. 6. 2019 10:00
FK Velká Bystřice - Granitol Moravský Beroun
Neděle 9. 6. 2019 15:00
FK Slavonín "B" - SK Haňovice

10. kolo

Sobota 15. 6. 2019 10:00
Granitol Moravský Beroun - FK Slavonín "B"
Neděle 16. 6. 2019 10:00
SK Haňovice - Sokol Pňovice Poznámka: , Původní termín: 16.06.2019 13:00
Neděle 16. 6. 2019 10:00
SK Slatinice - FK Velká Bystřice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN