Olomoucký kraj

Všechny výsledky

ml. žáci - sk. A o 1.-6.místo

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 13. 4. 2019 10:00
Sokol Velký Týnec "B" - FK Hlubočky 4:2 (1:2)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Sobota 13. 4. 2019 12:30
Tatran Litovel - Horka/Chomoutov 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Wencl Jakub.

Neděle 14. 4. 2019 10:00
Sokol Troubelice - 1.OMK Šternberk 1:4 (1:1)

Rozhodčí: Brázda František.

2. kolo

Sobota 20. 4. 2019 09:00
Sokol Velký Týnec "B" - Sokol Troubelice 4:1 (3:1)

Rozhodčí: Čtvrtlík Jakub.

Sobota 20. 4. 2019 12:00
FK Hlubočky - Horka/Chomoutov 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Salva Aleš.

Středa 1. 5. 2019 16:00
1.OMK Šternberk - Tatran Litovel 3:1 (3:0)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

3. kolo

Sobota 27. 4. 2019 09:00
Tatran Litovel - Sokol Velký Týnec "B" 7:0 (3:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Sobota 27. 4. 2019 10:00
Horka/Chomoutov - 1.OMK Šternberk 2:4 (0:1)

Rozhodčí: Přecechtěl Jan.

Neděle 28. 4. 2019 10:00
Sokol Troubelice - FK Hlubočky 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

4. kolo

Sobota 4. 5. 2019 10:00
Sokol Velký Týnec "B" - Horka/Chomoutov 2:7 (1:4)

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

Sobota 4. 5. 2019 12:30
FK Hlubočky - 1.OMK Šternberk 2:7 (1:3)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Neděle 5. 5. 2019 10:00
Sokol Troubelice - Tatran Litovel 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

5. kolo

Sobota 11. 5. 2019 09:00
1.OMK Šternberk - Sokol Velký Týnec "B" 4:5 (1:2)

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

Sobota 11. 5. 2019 10:00
Horka/Chomoutov - Sokol Troubelice 3:1 (3:0)

Rozhodčí: Ďuríček Jakub.

Sobota 11. 5. 2019 12:00
Tatran Litovel - FK Hlubočky 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

6. kolo

Sobota 18. 5. 2019 09:00
1.OMK Šternberk - Sokol Troubelice 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Salva Aleš.

Sobota 18. 5. 2019 10:00
Horka/Chomoutov - Tatran Litovel 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Přecechtěl Jan.

Sobota 18. 5. 2019 15:00
FK Hlubočky - Sokol Velký Týnec "B" 4:5 (3:1) Pen: 2:3

Rozhodčí: Kučera Zdeněk.

7. kolo

Sobota 25. 5. 2019 10:00
Horka/Chomoutov - FK Hlubočky
Sobota 25. 5. 2019 12:30
Tatran Litovel - 1.OMK Šternberk
Neděle 26. 5. 2019 10:00
Sokol Troubelice - Sokol Velký Týnec "B"

8. kolo

Sobota 1. 6. 2019 09:00
1.OMK Šternberk - Horka/Chomoutov
Sobota 1. 6. 2019 15:00
FK Hlubočky - Sokol Troubelice
Neděle 2. 6. 2019 10:00
Sokol Velký Týnec "B" - Tatran Litovel Poznámka: / , Původní termín: 01.06.2019 10:00

9. kolo

Sobota 8. 6. 2019 09:00
1.OMK Šternberk - FK Hlubočky
Sobota 8. 6. 2019 12:30
Tatran Litovel - Sokol Troubelice
Neděle 9. 6. 2019 10:00
Horka/Chomoutov - Sokol Velký Týnec "B" Poznámka: / , Původní termín: 08.06.2019 10:00

10. kolo

Sobota 15. 6. 2019 10:00
FK Hlubočky - Tatran Litovel
Sobota 15. 6. 2019 10:00
Sokol Velký Týnec "B" - 1.OMK Šternberk
Neděle 16. 6. 2019 10:00
Sokol Troubelice - Horka/Chomoutov

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN