Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Všechny výsledky

II. třída ml. žáků, sk. D

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola12345678910
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaFK Slavonín "B"TJ TršiceFK HlubočkyKožušany/DrahlovFC Sigma HodolanySokol Velký Týnec "B"
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 1. 9. 2018 11:45
TJ Tršice - FC Sigma Hodolany 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Sobota 1. 9. 2018 12:00
FK Hlubočky - Kožušany/Drahlov 11:1 (4:1)

Rozhodčí: Přenosil Jan.

Středa 5. 9. 2018 16:30
FK Slavonín "B" - Sokol Velký Týnec "B" 1:8 (1:3)

Rozhodčí: Kenša Jan.

2. kolo

Sobota 8. 9. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec "B" - Kožušany/Drahlov 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

Sobota 8. 9. 2018 10:00
FC Sigma Hodolany - FK Hlubočky 1:12 (1:6)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Sobota 8. 9. 2018 11:45
FK Slavonín "B" - TJ Tršice 4:3 (2:1)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

3. kolo

Sobota 15. 9. 2018 11:15
TJ Tršice - Sokol Velký Týnec "B" 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Sobota 15. 9. 2018 11:30
FK Hlubočky - FK Slavonín "B" 8:3 (4:1)

Rozhodčí: Hruboš Nikola.

Neděle 16. 9. 2018 13:00
Kožušany/Drahlov - FC Sigma Hodolany 6:1 (1:0)

Rozhodčí: Štěpán Matěj.

4. kolo

Sobota 22. 9. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec "B" - FC Sigma Hodolany 7:2 (1:0)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Sobota 22. 9. 2018 10:00
FK Slavonín "B" - Kožušany/Drahlov 12:2 (6:0)

Rozhodčí: Přenosil Jan.

Sobota 22. 9. 2018 11:15
TJ Tršice - FK Hlubočky 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

5. kolo

Sobota 29. 9. 2018 10:00
FC Sigma Hodolany - FK Slavonín "B" 2:8 (0:3)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Sobota 29. 9. 2018 11:30
FK Hlubočky - Sokol Velký Týnec "B" 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Stloukal Pavel.

Neděle 30. 9. 2018 13:00
Kožušany/Drahlov - TJ Tršice 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

6. kolo

Sobota 6. 10. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec "B" - FK Slavonín "B" 5:2 (2:2)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Sobota 6. 10. 2018 10:00
FC Sigma Hodolany - TJ Tršice 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Holý Radek.

Neděle 7. 10. 2018 12:30
Kožušany/Drahlov - FK Hlubočky 3:2 (2:0) Pen: 3:1

Rozhodčí: Látal Jiří.

7. kolo

Sobota 13. 10. 2018 10:45
TJ Tršice - FK Slavonín "B" 1:2 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Látal Jiří.

Sobota 13. 10. 2018 11:00
FK Hlubočky - FC Sigma Hodolany 12:0 (7:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Neděle 14. 10. 2018 12:30
Kožušany/Drahlov - Sokol Velký Týnec "B" 2:3 (0:0)

Rozhodčí: Přenosil Jan.

8. kolo

Sobota 20. 10. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec "B" - TJ Tršice 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Pytlíček Dušan.

Sobota 20. 10. 2018 10:00
FC Sigma Hodolany - Kožušany/Drahlov 0:6 (0:4)

Rozhodčí: Rozman Jan.

Sobota 20. 10. 2018 12:45
FK Slavonín "B" - FK Hlubočky 5:3 (2:1)

Rozhodčí: Kaňok Martin.

9. kolo

Sobota 27. 10. 2018 10:00
FC Sigma Hodolany - Sokol Velký Týnec "B"
Sobota 27. 10. 2018 10:30
FK Hlubočky - TJ Tršice

Rozhodčí: Šerý Patrik.

Neděle 28. 10. 2018 10:00
Kožušany/Drahlov - FK Slavonín "B"

10. kolo

Sobota 3. 11. 2018 09:45
TJ Tršice - Kožušany/Drahlov
Sobota 3. 11. 2018 10:00
Sokol Velký Týnec "B" - FK Hlubočky
Neděle 4. 11. 2018 10:00
FK Slavonín "B" - FC Sigma Hodolany

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN