Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Všechny výsledky

II. třída ŽML, skupina D

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola12345678910
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSokol PňoviceSK HaňoviceSokol TroubeliceTatran LitovelSokol Náklo1.FC Olešnice
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 2. 9. 2017 13:30
Sokol Pňovice - 1.FC Olešnice 4:1 (3:1)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

Neděle 3. 9. 2017 10:00
Sokol Troubelice - Tatran Litovel 1:2 (0:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Neděle 3. 9. 2017 12:00
SK Haňovice - Sokol Náklo 0:8 (0:3)

Rozhodčí: Rozman Jan.

2. kolo

Sobota 9. 9. 2017 12:00
Sokol Náklo - Sokol Troubelice 4:2 (3:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Sobota 9. 9. 2017 13:30
Sokol Pňovice - SK Haňovice 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Neděle 10. 9. 2017 09:00
1.FC Olešnice - Tatran Litovel 0:9 (0:4)

Rozhodčí: Rozman Jan.

3. kolo

Neděle 17. 9. 2017 10:00
Sokol Troubelice - Sokol Pňovice 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Rozman Jan.

Neděle 17. 9. 2017 11:30
SK Haňovice - 1.FC Olešnice 12:0 (4:0)

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

Úterý 26. 9. 2017 16:30
Tatran Litovel - Sokol Náklo 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

4. kolo

Sobota 23. 9. 2017 13:00
1.FC Olešnice - Sokol Náklo 0:14 (0:6)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Sobota 23. 9. 2017 13:30
Sokol Pňovice - Tatran Litovel 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 24. 9. 2017 11:30
SK Haňovice - Sokol Troubelice 0:6 (0:3)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

5. kolo

Sobota 30. 9. 2017 10:00
Sokol Troubelice - 1.FC Olešnice 6:0 (2:0)

Rozhodčí: Brázda František.

Sobota 30. 9. 2017 10:15
Tatran Litovel - SK Haňovice 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Minář Pavel.

Sobota 30. 9. 2017 11:00
Sokol Náklo - Sokol Pňovice 6:0 (4:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

6. kolo

Sobota 7. 10. 2017 10:00
Tatran Litovel - Sokol Troubelice 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš.

Sobota 7. 10. 2017 11:00
Sokol Náklo - SK Haňovice 12:2 (2:1)

Rozhodčí: Všetulová Táňa.

Sobota 7. 10. 2017 12:30
1.FC Olešnice - Sokol Pňovice 1:6 (0:3)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

7. kolo

Neděle 15. 10. 2017 10:00
Tatran Litovel - 1.FC Olešnice 9:1 (4:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Neděle 15. 10. 2017 10:00
Sokol Troubelice - Sokol Náklo 1:6 (1:2)

Rozhodčí: Rozman Jan.

Neděle 15. 10. 2017 11:45
SK Haňovice - Sokol Pňovice 4:0 (3:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

8. kolo

Sobota 21. 10. 2017 10:30
Sokol Náklo - Tatran Litovel 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Sobota 21. 10. 2017 12:30
Sokol Pňovice - Sokol Troubelice 3:2 (1:2) Pen: 3:2

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 22. 10. 2017 10:30
1.FC Olešnice - SK Haňovice 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

9. kolo

Sobota 28. 10. 2017 10:00
Sokol Troubelice - SK Haňovice 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Brázda František.

Sobota 28. 10. 2017 10:30
Sokol Náklo - 1.FC Olešnice 10:0 (3:0)

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

Sobota 11. 11. 2017 10:00
Tatran Litovel - Sokol Pňovice 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

10. kolo

Sobota 4. 11. 2017 11:30
1.FC Olešnice - Sokol Troubelice 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Vlček Ondřej.

Sobota 4. 11. 2017 11:45
SK Haňovice - Tatran Litovel 0:6 (0:3)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Sobota 4. 11. 2017 12:00
Sokol Pňovice - Sokol Náklo 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN