Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Všechny výsledky

II. třída ŽML, skupina C

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola12345678910
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSokol Velký TýnecFK Velká BystřiceSK SlatiniceSFK NedvězíSigma LutínTJ Tršice
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Neděle 3. 9. 2017 10:00
Sokol Velký Týnec - TJ Tršice 5:8 (2:6)
Neděle 3. 9. 2017 14:00
FK Velká Bystřice - Sigma Lutín 5:4 (2:3) Pen: 5:4

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

Neděle 3. 9. 2017 14:00
SK Slatinice - SFK Nedvězí 5:3 (3:1)

2. kolo

Neděle 10. 9. 2017 10:00
Sokol Velký Týnec - FK Velká Bystřice 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Neděle 10. 9. 2017 11:30
Sigma Lutín - SK Slatinice 2:5 (-1:-1)
Neděle 10. 9. 2017 12:15
TJ Tršice - SFK Nedvězí 4:2 (3:1)

Rozhodčí: Sýkora Vojtěch.

3. kolo

Sobota 16. 9. 2017 13:30
SFK Nedvězí - Sigma Lutín 3:5 (1:2)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Neděle 17. 9. 2017 13:30
FK Velká Bystřice - TJ Tršice 2:11 (1:4)

Rozhodčí: Kundrát Ladislav.

Neděle 17. 9. 2017 13:30
SK Slatinice - Sokol Velký Týnec 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Bašný Petr.

4. kolo

Neděle 24. 9. 2017 10:00
Sokol Velký Týnec - SFK Nedvězí 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Neděle 24. 9. 2017 11:45
TJ Tršice - Sigma Lutín 3:2 (2:2)

Rozhodčí: Kováč Jaroslav.

Neděle 24. 9. 2017 13:30
FK Velká Bystřice - SK Slatinice 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš.

5. kolo

Neděle 1. 10. 2017 10:30
Sigma Lutín - Sokol Velký Týnec 5:2 (4:1)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Neděle 1. 10. 2017 13:00
SK Slatinice - TJ Tršice 1:6 (1:2)

Rozhodčí: Valouch Jiří.

Neděle 1. 10. 2017 13:00
SFK Nedvězí - FK Velká Bystřice 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

6. kolo

Sobota 7. 10. 2017 13:00
SFK Nedvězí - SK Slatinice 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

Neděle 8. 10. 2017 10:30
Sigma Lutín - FK Velká Bystřice 10:3 (5:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 8. 10. 2017 11:15
TJ Tršice - Sokol Velký Týnec 2:4 (2:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

7. kolo

Neděle 15. 10. 2017 13:00
SFK Nedvězí - TJ Tršice 2:8 (1:4)

Rozhodčí: Stloukal Pavel.

Neděle 15. 10. 2017 13:00
SK Slatinice - Sigma Lutín 9:3 (4:2)

Rozhodčí: Borůvka Pavel.

Neděle 15. 10. 2017 13:00
FK Velká Bystřice - Sokol Velký Týnec 3:2 (1:2)

Rozhodčí: Čtvrtlík Jakub.

8. kolo

Neděle 22. 10. 2017 10:00
Sokol Velký Týnec - SK Slatinice 4:2 (1:2)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Neděle 22. 10. 2017 10:00
Sigma Lutín - SFK Nedvězí 7:1 (4:1)

Rozhodčí: Kováč Jaroslav.

Neděle 22. 10. 2017 10:45
TJ Tršice - FK Velká Bystřice 8:1 (4:0)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

9. kolo

Sobota 28. 10. 2017 12:30
SFK Nedvězí - Sokol Velký Týnec 0:7 (0:5)

Rozhodčí: Minář Pavel.

Sobota 11. 11. 2017 12:30
SK Slatinice - FK Velká Bystřice 2:3 (2:2) Pen: 1:2

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

Neděle 12. 11. 2017 11:00
Sigma Lutín - TJ Tršice 0:4 (0:3)

Rozhodčí: Smékal Jan.

10. kolo

Sobota 4. 11. 2017 12:00
TJ Tršice - SK Slatinice 4:2 (1:2)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Neděle 5. 11. 2017 10:00
Sokol Velký Týnec - Sigma Lutín 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Pytlíček Dušan.

Neděle 5. 11. 2017 12:00
FK Velká Bystřice - SFK Nedvězí 2:1 (1:0) Pen: 2:1

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN