Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Všechny výsledky

II. třída ŽML, skupina B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola12345678910
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaFK Slavonín "B"FK HorkaSK Sokol Těšetice1.FC Olomouc1.OMK Šternberk "A"SK Chválkovice
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 2. 9. 2017 14:00
FK Horka - 1.OMK Šternberk "A" 12:1 (4:0)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Sobota 2. 9. 2017 14:00
SK Sokol Těšetice - 1.FC Olomouc 4:0 (3:0)

Rozhodčí: Byzov Jakub.

Neděle 3. 9. 2017 10:00
FK Slavonín "B" - SK Chválkovice 7:6 (4:4)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš.

2. kolo

Neděle 10. 9. 2017 10:00
FK Slavonín "B" - FK Horka 1:7 (1:3)

Rozhodčí: Přecechtěl Jan.

Neděle 10. 9. 2017 12:30
SK Chválkovice - 1.FC Olomouc 5:1 (1:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Středa 13. 9. 2017 16:30
1.OMK Šternberk "A" - SK Sokol Těšetice 5:8 (2:4)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

3. kolo

Sobota 16. 9. 2017 13:30
FK Horka - SK Chválkovice 4:3 (2:2)

Rozhodčí: Opletal Robert.

Sobota 16. 9. 2017 13:30
SK Sokol Těšetice - FK Slavonín "B" 6:7 (2:6)

Rozhodčí: Rozman Jan.

Sobota 16. 9. 2017 15:30
1.FC Olomouc - 1.OMK Šternberk "A" 3:2 (0:1)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

4. kolo

Sobota 23. 9. 2017 10:00
FK Slavonín "B" - 1.FC Olomouc 8:1 (3:1)

Rozhodčí: Čásek Dalibor.

Sobota 23. 9. 2017 13:30
FK Horka - SK Sokol Těšetice 9:0 (6:0)

Rozhodčí: Přenosil Jan.

Neděle 24. 9. 2017 12:30
SK Chválkovice - 1.OMK Šternberk "A" 4:2 (3:0)

Rozhodčí: Pytlíček Dušan.

5. kolo

Sobota 30. 9. 2017 10:00
1.OMK Šternberk "A" - FK Slavonín "B" 1:6 (0:2)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Sobota 30. 9. 2017 13:00
SK Sokol Těšetice - SK Chválkovice 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

Neděle 1. 10. 2017 10:00
1.FC Olomouc - FK Horka 1:5 (0:2)

Rozhodčí: Byzov Jakub.

6. kolo

Sobota 7. 10. 2017 10:00
1.OMK Šternberk "A" - FK Horka 1:9 (1:6)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 8. 10. 2017 10:00
1.FC Olomouc - SK Sokol Těšetice 2:5 (2:2)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Neděle 8. 10. 2017 12:30
SK Chválkovice - FK Slavonín "B" 10:3 (8:2)

Rozhodčí: Látal Jiří.

7. kolo

Sobota 14. 10. 2017 13:00
SK Sokol Těšetice - 1.OMK Šternberk "A" 5:2 (2:1)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Sobota 14. 10. 2017 13:00
FK Horka - FK Slavonín "B" 3:6 (2:2)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Neděle 15. 10. 2017 10:00
1.FC Olomouc - SK Chválkovice 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Sýkora Vojtěch.

8. kolo

Sobota 21. 10. 2017 10:00
1.OMK Šternberk "A" - 1.FC Olomouc 5:2 (1:1)

Rozhodčí: Brázda František.

Neděle 22. 10. 2017 10:00
FK Slavonín "B" - SK Sokol Těšetice 10:5 (4:2)

Rozhodčí: Byzov Jakub.

Neděle 22. 10. 2017 12:30
SK Chválkovice - FK Horka 1:8 (0:2)

Rozhodčí: Čásek Dalibor.

9. kolo

Sobota 28. 10. 2017 10:00
1.OMK Šternberk "A" - SK Chválkovice 3:4 (2:2)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Sobota 28. 10. 2017 12:30
SK Sokol Těšetice - FK Horka 0:9 (0:4)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Sobota 11. 11. 2017 10:00
1.FC Olomouc - FK Slavonín "B" 4:1 (3:0)

Rozhodčí: Kenša Jan.

10. kolo

Sobota 4. 11. 2017 09:45
SK Chválkovice - SK Sokol Těšetice 5:4 (2:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Byzov Jakub.

Sobota 4. 11. 2017 10:00
FK Slavonín "B" - 1.OMK Šternberk "A" 10:4 (6:1)

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

Sobota 4. 11. 2017 12:00
FK Horka - 1.FC Olomouc 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN