Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Všechny výsledky

II. třída ŽML, skupina A

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola12345678910
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaHvězda Město LibaváGranitol Mor. BerounFK HlubočkyFC Dolany1.OMK Šternberk "B"Sokol Dlouhá Loučka
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Neděle 3. 9. 2017 11:30
1.OMK Šternberk "B" - Hvězda Město Libavá 10:4 (5:2)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 3. 9. 2017 11:45
Granitol Mor. Beroun - FK Hlubočky 0:3 (0:0)

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

Úterý 12. 9. 2017 17:00
Sokol Dlouhá Loučka - FC Dolany 0:23 (0:13)

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

2. kolo

Sobota 9. 9. 2017 12:30
Hvězda Město Libavá - Sokol Dlouhá Loučka 18:1 (7:1)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Neděle 10. 9. 2017 10:00
1.OMK Šternberk "B" - FK Hlubočky 2:4 (1:2)

Rozhodčí: Brázda František.

Neděle 10. 9. 2017 14:00
FC Dolany - Granitol Mor. Beroun 12:0 (3:0)

Rozhodčí: Lizna Oldřich.

3. kolo

Sobota 16. 9. 2017 11:45
FK Hlubočky - FC Dolany 0:9 (0:6)

Rozhodčí: Vlček Ondřej.

Sobota 16. 9. 2017 13:30
Sokol Dlouhá Loučka - 1.OMK Šternberk "B" 0:12 (0:6)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Neděle 17. 9. 2017 11:45
Granitol Mor. Beroun - Hvězda Město Libavá 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Brázda František.

4. kolo

Sobota 23. 9. 2017 10:00
Sokol Dlouhá Loučka - Granitol Mor. Beroun 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Brázda František.

Sobota 23. 9. 2017 12:30
Hvězda Město Libavá - FK Hlubočky 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Neděle 24. 9. 2017 10:00
1.OMK Šternberk "B" - FC Dolany 1:15 (1:11)

Rozhodčí: Rozman Jan.

5. kolo

Sobota 30. 9. 2017 11:15
FK Hlubočky - Sokol Dlouhá Loučka 17:0 (10:0)

Rozhodčí: Gábor Milan.

Neděle 1. 10. 2017 11:45
Granitol Mor. Beroun - 1.OMK Šternberk "B" 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Rozman Jan.

Neděle 1. 10. 2017 13:00
FC Dolany - Hvězda Město Libavá 26:1 (12:0)

Rozhodčí: Konečný Miroslav.

6. kolo

Sobota 7. 10. 2017 11:15
FK Hlubočky - Granitol Mor. Beroun 6:0 (4:0)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Sobota 7. 10. 2017 12:30
Hvězda Město Libavá - 1.OMK Šternberk "B" 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 8. 10. 2017 13:00
FC Dolany - Sokol Dlouhá Loučka 14:0 (6:0)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

7. kolo

Sobota 14. 10. 2017 11:15
FK Hlubočky - 1.OMK Šternberk "B" 6:1 (1:1)

Rozhodčí: Hrbáček Adam.

Sobota 14. 10. 2017 13:00
Sokol Dlouhá Loučka - Hvězda Město Libavá 0:5 (0:1)

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

Neděle 15. 10. 2017 11:45
Granitol Mor. Beroun - FC Dolany 0:8 (0:6)

Rozhodčí: Brázda František.

8. kolo

Sobota 21. 10. 2017 12:00
Hvězda Město Libavá - Granitol Mor. Beroun 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Neděle 22. 10. 2017 10:00
1.OMK Šternberk "B" - Sokol Dlouhá Loučka 8:1 (3:1)

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

Neděle 22. 10. 2017 12:30
FC Dolany - FK Hlubočky 5:2 (2:1)

Rozhodčí: Smékal Jan.

9. kolo

Sobota 28. 10. 2017 10:45
FK Hlubočky - Hvězda Město Libavá 9:2 (3:2)

Rozhodčí: Čásek Dalibor.

Neděle 29. 10. 2017 12:30
FC Dolany - 1.OMK Šternberk "B" 13:0 (5:0)

Rozhodčí: Janáček Lukáš.

Sobota 11. 11. 2017 11:45
Granitol Mor. Beroun - Sokol Dlouhá Loučka 7:0 (5:0)

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

10. kolo

Sobota 4. 11. 2017 12:00
Sokol Dlouhá Loučka - FK Hlubočky 0:9 (0:2)

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

Neděle 5. 11. 2017 10:00
1.OMK Šternberk "B" - Granitol Mor. Beroun 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Neděle 5. 11. 2017 11:30
Hvězda Město Libavá - FC Dolany 0:6 (0:2)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN