Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Všechny výsledky

II. třída ml. žáků, sk. A

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola12345678910
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstva1.OMK ŠternberkTJ MladějoviceGranitol Moravský BerounSokol Dlouhá LoučkaSK PasekaSokol Troubelice
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 1. 9. 2018 09:30
1.OMK Šternberk - Sokol Troubelice 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Konvička Tomáš.

Sobota 1. 9. 2018 13:30
TJ Mladějovice - SK Paseka 3:4 (3:2)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Sobota 1. 9. 2018 13:30
Granitol Moravský Beroun - Sokol Dlouhá Loučka 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

2. kolo

Sobota 8. 9. 2018 09:30
1.OMK Šternberk - TJ Mladějovice 17:0 (9:0)

Rozhodčí: Konvička Tomáš.

Neděle 9. 9. 2018 10:00
Sokol Troubelice - Sokol Dlouhá Loučka 8:0 (1:0)

Rozhodčí: Brázda František.

Neděle 9. 9. 2018 10:00
SK Paseka - Granitol Moravský Beroun 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Rozman Jan.

3. kolo

Sobota 15. 9. 2018 13:00
TJ Mladějovice - Sokol Troubelice 0:6 (0:3)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 15. 9. 2018 13:00
Granitol Moravský Beroun - 1.OMK Šternberk 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Zemánek Pavel.

Sobota 15. 9. 2018 13:30
Sokol Dlouhá Loučka - SK Paseka 3:6 (2:1)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

4. kolo

Sobota 22. 9. 2018 09:30
1.OMK Šternberk - Sokol Dlouhá Loučka 16:3 (9:2)

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

Sobota 22. 9. 2018 13:00
TJ Mladějovice - Granitol Moravský Beroun 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Čásek Dalibor.

Neděle 23. 9. 2018 10:00
Sokol Troubelice - SK Paseka 7:0 (2:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

5. kolo

Sobota 29. 9. 2018 10:00
SK Paseka - 1.OMK Šternberk 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Brázda František.

Sobota 29. 9. 2018 13:00
Granitol Moravský Beroun - Sokol Troubelice 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Borůvka Pavel.

Sobota 29. 9. 2018 13:30
Sokol Dlouhá Loučka - TJ Mladějovice 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

6. kolo

Sobota 6. 10. 2018 09:30
Sokol Dlouhá Loučka - Granitol Moravský Beroun 0:7 (0:5)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 7. 10. 2018 10:00
Sokol Troubelice - 1.OMK Šternberk 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Brázda František.

Neděle 7. 10. 2018 10:00
SK Paseka - TJ Mladějovice 4:3 (3:1)

Rozhodčí: Janáček Lukáš.

7. kolo

Sobota 13. 10. 2018 12:30
Granitol Moravský Beroun - SK Paseka 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Konvička Tomáš.

Sobota 13. 10. 2018 13:00
Sokol Dlouhá Loučka - Sokol Troubelice 0:6 (0:3)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Středa 31. 10. 2018 16:30
TJ Mladějovice - 1.OMK Šternberk

8. kolo

Sobota 20. 10. 2018 09:30
1.OMK Šternberk - Granitol Moravský Beroun 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Sobota 20. 10. 2018 10:00
SK Paseka - Sokol Dlouhá Loučka 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

Neděle 21. 10. 2018 10:00
Sokol Troubelice - TJ Mladějovice 7:0 (3:0)

Rozhodčí: Brázda František.

9. kolo

Sobota 27. 10. 2018 10:00
SK Paseka - Sokol Troubelice
Sobota 27. 10. 2018 12:00
Granitol Moravský Beroun - TJ Mladějovice
Neděle 28. 10. 2018 12:00
Sokol Dlouhá Loučka - 1.OMK Šternberk Poznámka: , Původní termín: 27.10.2018 12:30

10. kolo

Sobota 3. 11. 2018 09:30
1.OMK Šternberk - SK Paseka
Sobota 3. 11. 2018 10:00
TJ Mladějovice - Sokol Dlouhá Loučka Poznámka: / , Původní termín: 03.11.2018 11:30 Hřiště: Újezd (u Uničova), Původní termín: 03.11.2018 13:00
Neděle 4. 11. 2018 11:45
Sokol Troubelice - Granitol Moravský Beroun Poznámka: / , Původní termín: 04.11.2018 10:00

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN