Olomoucký kraj

Všechny výsledky

st. žáci - sk. A o 1.-6.místo

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 13. 4. 2019 10:00
SK Grygov - Šumvald/Dlouhá Loučka 3:2 (0:2) Pen: 3:2

Rozhodčí: Látal Jiří.

Sobota 13. 4. 2019 13:00
Horka/Chomoutov - TJ Tršice "A" 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Přecechtěl Jan.

Sobota 13. 4. 2019 13:00
Náklo/Příkazy - Sokol Troubelice 7:0 (2:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

2. kolo

Sobota 20. 4. 2019 14:00
Šumvald/Dlouhá Loučka - Horka/Chomoutov 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Rozman Jan.

Neděle 21. 4. 2019 12:00
Náklo/Příkazy - SK Grygov 6:2 (3:0)

Rozhodčí: Přecechtěl Jan.

Neděle 21. 4. 2019 13:45
Sokol Troubelice - TJ Tršice "A" 1:0 (0:0) Pen: 3:2

Rozhodčí: Aberle Jiří.

3. kolo

Sobota 27. 4. 2019 10:00
SK Grygov - Sokol Troubelice 0:1 (0:0) Pen: 1:2

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Sobota 27. 4. 2019 11:45
TJ Tršice "A" - Šumvald/Dlouhá Loučka 2:8 (0:2)

Rozhodčí: Čtvrtlík Jakub.

Sobota 27. 4. 2019 13:00
Horka/Chomoutov - Náklo/Příkazy 5:1 (1:0)

Rozhodčí: Přecechtěl Jan.

4. kolo

Sobota 4. 5. 2019 14:00
Náklo/Příkazy - TJ Tršice "A" 4:1 (3:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Sobota 4. 5. 2019 14:00
SK Grygov - Horka/Chomoutov 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš.

Neděle 5. 5. 2019 14:15
Sokol Troubelice - Šumvald/Dlouhá Loučka 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Jurčák Milan.

5. kolo

Sobota 11. 5. 2019 12:15
Šumvald/Dlouhá Loučka - Náklo/Příkazy 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Sobota 11. 5. 2019 13:00
Horka/Chomoutov - Sokol Troubelice 6:0 (4:0)

Rozhodčí: Ďuríček Jakub.

Čtvrtek 16. 5. 2019 17:00
TJ Tršice "A" - SK Grygov 1:2 (0:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Čtvrtlík Jakub.

6. kolo

Sobota 18. 5. 2019 13:45
TJ Tršice "A" - Horka/Chomoutov 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Ďuríček Jakub.

Neděle 19. 5. 2019 13:30
Šumvald/Dlouhá Loučka - SK Grygov

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Neděle 19. 5. 2019 14:45
Sokol Troubelice - Náklo/Příkazy

Rozhodčí: Kopecký David.

7. kolo

Sobota 25. 5. 2019 13:00
Horka/Chomoutov - Šumvald/Dlouhá Loučka
Sobota 25. 5. 2019 13:45
TJ Tršice "A" - Sokol Troubelice
Sobota 25. 5. 2019 14:30
SK Grygov - Náklo/Příkazy

8. kolo

Neděle 2. 6. 2019 13:30
Šumvald/Dlouhá Loučka - TJ Tršice "A"
Neděle 2. 6. 2019 14:00
Náklo/Příkazy - Horka/Chomoutov Poznámka: / Hřiště: TJ Sokol Příkazy, Původní termín: 01.06.2019 14:00
Neděle 2. 6. 2019 14:45
Sokol Troubelice - SK Grygov

9. kolo

Sobota 8. 6. 2019 13:00
Horka/Chomoutov - SK Grygov
Sobota 8. 6. 2019 13:45
TJ Tršice "A" - Náklo/Příkazy
Neděle 9. 6. 2019 14:30
Šumvald/Dlouhá Loučka - Sokol Troubelice

10. kolo

Úterý 11. 6. 2019 17:00
Náklo/Příkazy - Šumvald/Dlouhá Loučka Poznámka: , Původní termín: 15.06.2019 12:00
Sobota 15. 6. 2019 15:00
SK Grygov - TJ Tršice "A"
Neděle 16. 6. 2019 12:00
Sokol Troubelice - Horka/Chomoutov

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN