Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Všechny výsledky

II. třída ŽST, skupina C

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola12345678910
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSK GrygovSokol Velký ÚjezdSK Bělkovice-LašťanyFK HlubočkySokol ChomoutovTJ Tršice
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Neděle 3. 9. 2017 13:45
TJ Tršice - SK Grygov 4:2 (3:0)
Neděle 3. 9. 2017 14:00
Sokol Velký Újezd - Sokol Chomoutov 4:3 (4:2)

Rozhodčí: Byzov Jakub.

Čtvrtek 7. 9. 2017 17:00
SK Bělkovice-Lašťany - FK Hlubočky 3:4 (3:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

2. kolo

Sobota 9. 9. 2017 11:00
SK Grygov - Sokol Velký Újezd 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Sobota 9. 9. 2017 11:45
Sokol Chomoutov - SK Bělkovice-Lašťany 4:6 (3:3)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 10. 9. 2017 13:45
TJ Tršice - FK Hlubočky 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Sýkora Vojtěch.

3. kolo

Sobota 16. 9. 2017 10:00
SK Bělkovice-Lašťany - SK Grygov 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Pytlíček Dušan.

Sobota 16. 9. 2017 13:30
FK Hlubočky - Sokol Chomoutov 7:1 (6:0)

Rozhodčí: Vlček Ondřej.

Neděle 17. 9. 2017 13:30
Sokol Velký Újezd - TJ Tršice 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

4. kolo

Sobota 23. 9. 2017 10:30
SK Grygov - FK Hlubočky 1:4 (1:3)

Rozhodčí: Sýkora Vojtěch.

Neděle 24. 9. 2017 10:00
SK Bělkovice-Lašťany - Sokol Velký Újezd 18:1 (12:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 24. 9. 2017 13:15
TJ Tršice - Sokol Chomoutov 7:1 (3:0)

Rozhodčí: Kováč Jaroslav.

5. kolo

Sobota 30. 9. 2017 10:00
SK Bělkovice-Lašťany - TJ Tršice 2:3 (2:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Sobota 30. 9. 2017 10:30
Sokol Chomoutov - SK Grygov 6:3 (1:2)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Sobota 30. 9. 2017 13:00
FK Hlubočky - Sokol Velký Újezd 6:0 (1:0)

Rozhodčí: Gábor Milan.

6. kolo

Sobota 7. 10. 2017 10:00
SK Grygov - TJ Tršice 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Piták Jan.

Sobota 7. 10. 2017 10:45
Sokol Chomoutov - Sokol Velký Újezd 5:2 (3:0)

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Sobota 7. 10. 2017 13:00
FK Hlubočky - SK Bělkovice-Lašťany 6:2 (4:2)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

7. kolo

Sobota 14. 10. 2017 10:00
SK Bělkovice-Lašťany - Sokol Chomoutov 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Sobota 14. 10. 2017 13:00
FK Hlubočky - TJ Tršice 4:2 (3:2)

Rozhodčí: Hrbáček Adam.

Neděle 15. 10. 2017 13:00
Sokol Velký Újezd - SK Grygov 0:7 (0:4)

Rozhodčí: Opletal Robert.

8. kolo

Sobota 21. 10. 2017 09:00
Sokol Chomoutov - FK Hlubočky 3:6 (1:4)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Sobota 21. 10. 2017 09:30
SK Grygov - SK Bělkovice-Lašťany 3:4 (2:2)

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

Neděle 22. 10. 2017 12:15
TJ Tršice - Sokol Velký Újezd 8:1 (4:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

9. kolo

Sobota 28. 10. 2017 10:15
Sokol Chomoutov - TJ Tršice 2:7 (1:3)

Rozhodčí: Sýkora Vojtěch.

Sobota 28. 10. 2017 12:30
FK Hlubočky - SK Grygov 3:4 (3:2)

Rozhodčí: Čásek Dalibor.

Neděle 29. 10. 2017 12:30
Sokol Velký Újezd - SK Bělkovice-Lašťany 2:11 (1:6)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

10. kolo

Sobota 4. 11. 2017 09:00
SK Grygov - Sokol Chomoutov 2:1 (0:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Kenša Jan.

Sobota 4. 11. 2017 10:15
TJ Tršice - SK Bělkovice-Lašťany 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Neděle 5. 11. 2017 12:00
Sokol Velký Újezd - FK Hlubočky 1:8 (0:4)

Rozhodčí: Pytlíček Dušan.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN