Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Všechny výsledky

II. třída st. žáků, sk. A

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola12345678910
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstva1.OMK ŠternberkSokol PňoviceSokol TroubeliceŠumvald/Dl. LoučkaLibavá/Mor. Beroun
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 1. 9. 2018 11:30
1.OMK Šternberk - Libavá/Mor. Beroun 3:10 (1:4)

Rozhodčí: Konvička Tomáš.

Neděle 2. 9. 2018 13:45
Sokol Troubelice - Šumvald/Dl. Loučka 1:3 (1:0)

Rozhodčí: Kašpar Jaroslav.

2. kolo

Sobota 8. 9. 2018 11:30
1.OMK Šternberk - Sokol Pňovice 4:5 (1:4)

Rozhodčí: Konvička Tomáš.

Sobota 8. 9. 2018 12:30
Libavá/Mor. Beroun - Šumvald/Dl. Loučka 1:8 (0:4)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

3. kolo

Neděle 16. 9. 2018 13:00
Sokol Pňovice - Libavá/Mor. Beroun 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 16. 9. 2018 13:15
Sokol Troubelice - 1.OMK Šternberk 10:1 (6:1)

Rozhodčí: Kylar Roman.

4. kolo

Sobota 22. 9. 2018 11:30
1.OMK Šternberk - Šumvald/Dl. Loučka 0:11 (0:4)

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

Neděle 23. 9. 2018 13:00
Sokol Pňovice - Sokol Troubelice 1:5 (1:2)

Rozhodčí: Rozman Jan.

5. kolo

Neděle 30. 9. 2018 13:15
Sokol Troubelice - Libavá/Mor. Beroun 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Zemánek Pavel.

Neděle 30. 9. 2018 13:30
Šumvald/Dl. Loučka - Sokol Pňovice 7:0 (2:0)

Rozhodčí: Kenša Jan.

6. kolo

Sobota 6. 10. 2018 12:30
Libavá/Mor. Beroun - 1.OMK Šternberk 7:1 (3:1)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Neděle 7. 10. 2018 13:00
Šumvald/Dl. Loučka - Sokol Troubelice 2:3 (2:3)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

7. kolo

Neděle 14. 10. 2018 12:30
Sokol Pňovice - 1.OMK Šternberk 0:1 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Neděle 14. 10. 2018 13:00
Šumvald/Dl. Loučka - Libavá/Mor. Beroun 6:0 (6:0)

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

8. kolo

Sobota 20. 10. 2018 11:30
1.OMK Šternberk - Sokol Troubelice 3:5 (2:2)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Sobota 20. 10. 2018 12:30
Libavá/Mor. Beroun - Sokol Pňovice 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Konvička Tomáš.

9. kolo

Neděle 28. 10. 2018 12:15
Sokol Troubelice - Sokol Pňovice

Rozhodčí: Dorušák Jiří.

Neděle 28. 10. 2018 12:30
Šumvald/Dl. Loučka - 1.OMK Šternberk

10. kolo

Sobota 3. 11. 2018 12:30
Libavá/Mor. Beroun - Sokol Troubelice
Neděle 4. 11. 2018 11:30
Sokol Pňovice - Šumvald/Dl. Loučka

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN