Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Všechny výsledky

II. třída dorostu

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola456789101112131416171815123
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaFC Kostelec na HanéFC DolanyTatran LitovelPříkazy/NákloSK Bělkovice-LašťanyFK HlubočkyDrahanovice/NáměšťSlatinicie/LutínSokol Velký Újezd
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 14:15
Slatinicie/Lutín - FK Hlubočky
Sobota 25. 8. 2018 16:30
FC Dolany - Tatran Litovel
Neděle 26. 8. 2018 10:00
FC Kostelec na Hané - Příkazy/Náklo
Neděle 26. 8. 2018 14:00
Sokol Velký Újezd - SK Bělkovice-Lašťany

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 13:45
FK Hlubočky - Sokol Velký Újezd
Neděle 2. 9. 2018 13:00
Drahanovice/Náměšť - Slatinicie/Lutín
Neděle 2. 9. 2018 13:30
Příkazy/Náklo - FC Dolany
Neděle 2. 9. 2018 13:30
SK Bělkovice-Lašťany - FC Kostelec na Hané Poznámka: / , Původní termín: 01.09.2018 16:00

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 13:15
Tatran Litovel - Příkazy/Náklo
Sobota 8. 9. 2018 16:00
FC Dolany - SK Bělkovice-Lašťany
Neděle 9. 9. 2018 10:00
FC Kostelec na Hané - FK Hlubočky
Neděle 9. 9. 2018 13:30
Sokol Velký Újezd - Drahanovice/Náměšť

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 13:00
SK Bělkovice-Lašťany - Tatran Litovel Poznámka: , Původní termín: 15.09.2018 15:30
Sobota 15. 9. 2018 13:15
FK Hlubočky - FC Dolany
Sobota 15. 9. 2018 13:15
Slatinicie/Lutín - Sokol Velký Újezd
Neděle 16. 9. 2018 13:00
Drahanovice/Náměšť - FC Kostelec na Hané

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 12:45
Tatran Litovel - FK Hlubočky
Sobota 22. 9. 2018 15:30
FC Dolany - Drahanovice/Náměšť
Neděle 23. 9. 2018 10:00
FC Kostelec na Hané - Slatinicie/Lutín
Neděle 23. 9. 2018 13:00
Příkazy/Náklo - SK Bělkovice-Lašťany

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 13:15
FK Hlubočky - Příkazy/Náklo
Sobota 29. 9. 2018 13:15
Slatinicie/Lutín - FC Dolany
Neděle 30. 9. 2018 13:00
Sokol Velký Újezd - FC Kostelec na Hané
Neděle 30. 9. 2018 13:00
Drahanovice/Náměšť - Tatran Litovel

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 12:45
Slatinicie/Lutín - Tatran Litovel
Sobota 6. 10. 2018 12:45
FK Hlubočky - SK Bělkovice-Lašťany
Neděle 7. 10. 2018 12:30
Sokol Velký Újezd - FC Dolany
Neděle 7. 10. 2018 13:00
Drahanovice/Náměšť - Příkazy/Náklo

11. kolo

Sobota 13. 10. 2018 10:00
Tatran Litovel - Sokol Velký Újezd
Sobota 13. 10. 2018 12:30
SK Bělkovice-Lašťany - Drahanovice/Náměšť Poznámka: , Původní termín: 13.10.2018 15:00
Sobota 13. 10. 2018 15:00
FC Dolany - FC Kostelec na Hané
Neděle 14. 10. 2018 12:30
Příkazy/Náklo - Slatinicie/Lutín

12. kolo

Sobota 20. 10. 2018 12:15
Slatinicie/Lutín - SK Bělkovice-Lašťany
Neděle 21. 10. 2018 10:00
FC Kostelec na Hané - Tatran Litovel
Neděle 21. 10. 2018 12:00
Sokol Velký Újezd - Příkazy/Náklo
Neděle 21. 10. 2018 13:00
Drahanovice/Náměšť - FK Hlubočky

13. kolo

Sobota 27. 10. 2018 10:00
Tatran Litovel - FC Dolany
Sobota 27. 10. 2018 12:00
SK Bělkovice-Lašťany - Sokol Velký Újezd Poznámka: , Původní termín: 27.10.2018 14:30
Sobota 27. 10. 2018 12:15
FK Hlubočky - Slatinicie/Lutín
Neděle 28. 10. 2018 12:00
Příkazy/Náklo - FC Kostelec na Hané

14. kolo

Sobota 3. 11. 2018 11:45
Slatinicie/Lutín - Drahanovice/Náměšť
Sobota 3. 11. 2018 14:00
FC Dolany - Příkazy/Náklo
Neděle 4. 11. 2018 10:00
FC Kostelec na Hané - SK Bělkovice-Lašťany
Neděle 4. 11. 2018 11:30
Sokol Velký Újezd - FK Hlubočky

16. kolo

Sobota 30. 3. 2019 15:30
Tatran Litovel - SK Bělkovice-Lašťany
Sobota 30. 3. 2019 15:30
FC Dolany - FK Hlubočky
Neděle 31. 3. 2019 10:00
FC Kostelec na Hané - Drahanovice/Náměšť
Neděle 31. 3. 2019 13:00
Sokol Velký Újezd - Slatinicie/Lutín

17. kolo

Sobota 6. 4. 2019 13:15
Slatinicie/Lutín - FC Kostelec na Hané
Sobota 6. 4. 2019 13:15
FK Hlubočky - Tatran Litovel
Sobota 6. 4. 2019 15:30
SK Bělkovice-Lašťany - Příkazy/Náklo
Neděle 7. 4. 2019 13:00
Drahanovice/Náměšť - FC Dolany

18. kolo

Sobota 13. 4. 2019 15:30
Tatran Litovel - Drahanovice/Náměšť
Sobota 13. 4. 2019 15:30
FC Dolany - Slatinicie/Lutín
Neděle 14. 4. 2019 10:00
FC Kostelec na Hané - Sokol Velký Újezd
Neděle 14. 4. 2019 13:00
Příkazy/Náklo - FK Hlubočky

15. kolo

Sobota 20. 4. 2019 13:45
FK Hlubočky - FC Kostelec na Hané
Sobota 20. 4. 2019 16:00
SK Bělkovice-Lašťany - FC Dolany
Neděle 21. 4. 2019 13:00
Drahanovice/Náměšť - Sokol Velký Újezd
Neděle 21. 4. 2019 13:30
Příkazy/Náklo - Tatran Litovel

1. kolo

Sobota 27. 4. 2019 16:00
SK Bělkovice-Lašťany - FK Hlubočky
Sobota 27. 4. 2019 16:00
FC Dolany - Sokol Velký Újezd
Sobota 27. 4. 2019 16:00
Tatran Litovel - Slatinicie/Lutín
Neděle 28. 4. 2019 13:30
Příkazy/Náklo - Drahanovice/Náměšť

2. kolo

Středa 1. 5. 2019 17:30
Drahanovice/Náměšť - SK Bělkovice-Lašťany
Středa 1. 5. 2019 17:30
Slatinicie/Lutín - Příkazy/Náklo
Středa 1. 5. 2019 17:30
Sokol Velký Újezd - Tatran Litovel
Středa 1. 5. 2019 17:30
FC Kostelec na Hané - FC Dolany

3. kolo

Sobota 4. 5. 2019 14:15
FK Hlubočky - Drahanovice/Náměšť
Sobota 4. 5. 2019 14:30
Tatran Litovel - FC Kostelec na Hané
Sobota 4. 5. 2019 16:30
SK Bělkovice-Lašťany - Slatinicie/Lutín
Neděle 5. 5. 2019 14:00
Příkazy/Náklo - Sokol Velký Újezd

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN