Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Všechny výsledky

II. třída dorostu

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola3451678291011121314151617181920212223242526
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaPňovice/ŠtěpánovŠumvald/TroubeliceFC DolanyLutín/SlatiniceSK Bělkovice-LašťanyPříkazy/NákloMor. Beroun/LibaváSokol Velký ÚjezdTatran LitovelDrahanovice/NáměšťFC HněvotínSK GrygovFK Slavonín
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

3. kolo

Sobota 19. 8. 2017 14:00
VOLNO - VOLNÝ LOS - Pňovice/Štěpánov 8:4 (4:3)

Rozhodčí: Hrbáček Adam.

Sobota 19. 8. 2017 14:00
SK Bělkovice-Lašťany - Drahanovice/Náměšť 7:0 (3:0)

Rozhodčí: Machala Martin.

Sobota 19. 8. 2017 14:00
Mor. Beroun/Libavá - Sokol Velký Újezd 0:1 (0:0)
Sobota 19. 8. 2017 15:00
FC Dolany - SK Grygov 1:6 (0:3)
Neděle 20. 8. 2017 14:00
Příkazy/Náklo - Tatran Litovel 4:2 (0:1)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš.

Neděle 20. 8. 2017 14:15
Šumvald/Troubelice - FK Slavonín 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Brázda František.

Čtvrtek 14. 9. 2017 16:30
Lutín/Slatinice - FC Hněvotín 0:4 (0:3)

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

4. kolo

Sobota 26. 8. 2017 13:45
Tatran Litovel - Mor. Beroun/Libavá 1:2 (1:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Sobota 26. 8. 2017 13:45
SK Grygov - Lutín/Slatinice 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Sobota 26. 8. 2017 15:30
Pňovice/Štěpánov - FC Dolany 4:0 (4:0)

Rozhodčí: Rozman Jan.

Neděle 27. 8. 2017 13:00
Drahanovice/Náměšť - Příkazy/Náklo 0:10 (0:5)

Rozhodčí: Přecechtěl Jan.

Neděle 27. 8. 2017 14:00
FK Slavonín - Sokol Velký Újezd 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Sýkora Vojtěch.

Neděle 27. 8. 2017 14:15
Šumvald/Troubelice - VOLNO - VOLNÝ LOS 8:1 (3:0)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Úterý 3. 10. 2017 16:30
FC Hněvotín - SK Bělkovice-Lašťany 5:1 (2:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

5. kolo

Sobota 2. 9. 2017 13:30
SK Bělkovice-Lašťany - SK Grygov 9:1 (5:0)

Rozhodčí: Janáček Lukáš.

Sobota 2. 9. 2017 13:30
Příkazy/Náklo - FC Hněvotín 4:2 (4:1)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Sobota 2. 9. 2017 13:30
Mor. Beroun/Libavá - Drahanovice/Náměšť 4:0 (3:0)
Sobota 2. 9. 2017 15:00
FC Dolany - Šumvald/Troubelice 3:6 (1:3)

Rozhodčí: Rozman Jan.

Neděle 3. 9. 2017 13:30
Lutín/Slatinice - Pňovice/Štěpánov 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Dorušák Jiří.

Neděle 3. 9. 2017 13:30
VOLNO - VOLNÝ LOS - FK Slavonín 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Rozman Jan.

Neděle 3. 9. 2017 16:00
Sokol Velký Újezd - Tatran Litovel 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Byzov Jakub.

1. kolo

Středa 6. 9. 2017 17:30
Pňovice/Štěpánov - FK Slavonín 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Středa 6. 9. 2017 17:30
Šumvald/Troubelice - SK Grygov 9:1 (6:0)

Rozhodčí: Brázda František.

Středa 6. 9. 2017 17:30
VOLNO - VOLNÝ LOS - FC Hněvotín 0:15 (0:8)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Středa 6. 9. 2017 17:30
FC Dolany - Drahanovice/Náměšť 6:2 (4:1)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš.

Středa 6. 9. 2017 17:30
Lutín/Slatinice - Tatran Litovel 6:4 (2:2)

Rozhodčí: Kováč Jaroslav.

Středa 6. 9. 2017 17:30
SK Bělkovice-Lašťany - Sokol Velký Újezd 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Středa 6. 9. 2017 17:30
Příkazy/Náklo - Mor. Beroun/Libavá 7:2 (1:0)

Rozhodčí: Pytlíček Dušan.

6. kolo

Sobota 9. 9. 2017 13:15
SK Grygov - Příkazy/Náklo 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Sobota 9. 9. 2017 15:30
Pňovice/Štěpánov - SK Bělkovice-Lašťany 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Neděle 10. 9. 2017 13:00
Drahanovice/Náměšť - Sokol Velký Újezd 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Přenosil Jan.

Neděle 10. 9. 2017 13:00
FC Hněvotín - Mor. Beroun/Libavá 6:3 (3:2)
Neděle 10. 9. 2017 13:30
FK Slavonín - Tatran Litovel 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Sedláček Libor.

Neděle 10. 9. 2017 13:45
Šumvald/Troubelice - Lutín/Slatinice 7:0 (4:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Středa 4. 10. 2017 16:30
VOLNO - VOLNÝ LOS - FC Dolany 3:2 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

7. kolo

Sobota 16. 9. 2017 12:45
Tatran Litovel - Drahanovice/Náměšť 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Hrbáček Adam.

Sobota 16. 9. 2017 13:00
Mor. Beroun/Libavá - SK Grygov 7:3 (3:1)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Sobota 16. 9. 2017 13:00
Lutín/Slatinice - VOLNO - VOLNÝ LOS 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Čtvrtlík Jakub.

Sobota 16. 9. 2017 13:00
SK Bělkovice-Lašťany - Šumvald/Troubelice 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Matulík Radek.

Sobota 16. 9. 2017 15:00
FC Dolany - FK Slavonín 2:4 (1:2)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Neděle 17. 9. 2017 13:00
Příkazy/Náklo - Pňovice/Štěpánov 4:2 (2:1)

Rozhodčí: Kováč Jaroslav.

Neděle 17. 9. 2017 15:30
Sokol Velký Újezd - FC Hněvotín 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

8. kolo

Sobota 23. 9. 2017 12:45
SK Grygov - Sokol Velký Újezd 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Sýkora Vojtěch.

Sobota 23. 9. 2017 13:00
VOLNO - VOLNÝ LOS - SK Bělkovice-Lašťany 0:11 (0:4)

Rozhodčí: Šafařík Petr.

Sobota 23. 9. 2017 13:00
FK Slavonín - Drahanovice/Náměšť 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Vyhnánek Tomáš.

Sobota 23. 9. 2017 15:00
FC Dolany - Lutín/Slatinice 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Opletal Robert.

Sobota 23. 9. 2017 15:30
Pňovice/Štěpánov - Mor. Beroun/Libavá 2:3 (1:3)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 24. 9. 2017 13:00
FC Hněvotín - Tatran Litovel 14:1 (8:0)

Rozhodčí: Opletal Robert.

Neděle 24. 9. 2017 13:15
Šumvald/Troubelice - Příkazy/Náklo 6:2 (3:0)

Rozhodčí: Vlček Ondřej.

2. kolo

Čtvrtek 28. 9. 2017 10:00
Tatran Litovel - SK Bělkovice-Lašťany 1:3 (1:3)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Čtvrtek 28. 9. 2017 13:45
FK Slavonín - Mor. Beroun/Libavá 0:1 (0:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Opletal Robert.

Čtvrtek 28. 9. 2017 16:00
Sokol Velký Újezd - Příkazy/Náklo 4:3 (1:1)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Čtvrtek 28. 9. 2017 16:00
Drahanovice/Náměšť - Lutín/Slatinice 7:1 (4:0)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Čtvrtek 28. 9. 2017 16:00
FC Hněvotín - FC Dolany 11:1 (4:0)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Čtvrtek 28. 9. 2017 16:00
SK Grygov - VOLNO - VOLNÝ LOS 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Byzov Jakub.

Čtvrtek 28. 9. 2017 16:00
Pňovice/Štěpánov - Šumvald/Troubelice 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

9. kolo

Sobota 30. 9. 2017 12:15
Tatran Litovel - SK Grygov 2:4 (2:1)

Rozhodčí: Svoboda Viktor.

Sobota 30. 9. 2017 12:30
SK Bělkovice-Lašťany - FC Dolany 6:2 (4:1)

Rozhodčí: Opravil Petr.

Sobota 30. 9. 2017 12:30
Mor. Beroun/Libavá - Šumvald/Troubelice 2:4 (0:4)

Rozhodčí: Samek Lubomír.

Neděle 1. 10. 2017 12:30
Příkazy/Náklo - VOLNO - VOLNÝ LOS 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

Neděle 1. 10. 2017 12:30
Drahanovice/Náměšť - FC Hněvotín 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 1. 10. 2017 12:30
Lutín/Slatinice - FK Slavonín 1:5 (1:2)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Neděle 1. 10. 2017 15:00
Sokol Velký Újezd - Pňovice/Štěpánov 2:3 (1:1) Pen: 5:6

Rozhodčí: Kenša Jan.

10. kolo

Sobota 7. 10. 2017 12:15
SK Grygov - Drahanovice/Náměšť 1:0 (0:0) Pen: 8:7

Rozhodčí: Piták Jan.

Sobota 7. 10. 2017 12:30
VOLNO - VOLNÝ LOS - Mor. Beroun/Libavá 1:10 (1:4)

Rozhodčí: Sedláček Libor.

Sobota 7. 10. 2017 15:00
FC Dolany - Příkazy/Náklo 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Látal Jiří.

Sobota 7. 10. 2017 15:00
Pňovice/Štěpánov - Tatran Litovel 2:3 (1:0) Pen: 5:6

Rozhodčí: Smékal Jan.

Neděle 8. 10. 2017 12:30
FK Slavonín - FC Hněvotín 2:4 (1:2)

Rozhodčí: Motal Radek.

Neděle 8. 10. 2017 12:30
Lutín/Slatinice - SK Bělkovice-Lašťany 0:6 (0:2)

Rozhodčí: Pospíšil Michal.

Neděle 8. 10. 2017 12:45
Šumvald/Troubelice - Sokol Velký Újezd 3:1 (0:1)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš.

11. kolo

Sobota 14. 10. 2017 12:00
FC Hněvotín - SK Grygov 7:1 (3:0)

Rozhodčí: Perutka Jiří.

Sobota 14. 10. 2017 12:15
Tatran Litovel - Šumvald/Troubelice 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Molík Jan.

Sobota 14. 10. 2017 12:30
Mor. Beroun/Libavá - FC Dolany 3:2 (1:1) Pen: 3:2

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Sobota 14. 10. 2017 12:30
SK Bělkovice-Lašťany - FK Slavonín 4:5 (2:3) Pen: 7:8

Rozhodčí: Brázdil Petr.

Neděle 15. 10. 2017 12:30
Příkazy/Náklo - Lutín/Slatinice 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 15. 10. 2017 12:30
Drahanovice/Náměšť - Pňovice/Štěpánov 0:3 (0:3)

Rozhodčí: Minář Pavel.

Neděle 15. 10. 2017 15:00
Sokol Velký Újezd - VOLNO - VOLNÝ LOS 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Opletal Robert.

12. kolo

Sobota 21. 10. 2017 12:00
VOLNO - VOLNÝ LOS - Tatran Litovel 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Sobota 21. 10. 2017 12:00
SK Bělkovice-Lašťany - Příkazy/Náklo 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

Sobota 21. 10. 2017 14:30
FC Dolany - Sokol Velký Újezd 0:1 (0:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Opletal Robert.

Sobota 21. 10. 2017 14:30
Pňovice/Štěpánov - FC Hněvotín 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 22. 10. 2017 12:00
FK Slavonín - SK Grygov 4:3 (3:0)

Rozhodčí: Šafařík Petr.

Neděle 22. 10. 2017 12:15
Šumvald/Troubelice - Drahanovice/Náměšť 11:0 (3:0)

Rozhodčí: Minář Pavel.

Čtvrtek 26. 10. 2017 12:00
Lutín/Slatinice - Mor. Beroun/Libavá 1:3 (0:3)

Rozhodčí: Kenša Jan.

13. kolo

Sobota 28. 10. 2017 09:30
SK Grygov - Pňovice/Štěpánov 4:3 (1:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Sobota 28. 10. 2017 11:45
Tatran Litovel - FC Dolany 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Pospíšil Michal.

Sobota 28. 10. 2017 12:00
Mor. Beroun/Libavá - SK Bělkovice-Lašťany 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav.

Neděle 29. 10. 2017 12:00
Drahanovice/Náměšť - VOLNO - VOLNÝ LOS 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Neděle 29. 10. 2017 13:00
FC Hněvotín - Šumvald/Troubelice 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Piták Jan - Opletal Robert, Přecechtěl Jan.

Neděle 29. 10. 2017 14:30
Sokol Velký Újezd - Lutín/Slatinice 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Neděle 29. 10. 2017 14:30
Příkazy/Náklo - FK Slavonín 0:0 (-1:-1)

Rozhodčí: Minář Pavel.

Neděle 12. 11. 2017 13:00
FC Hněvotín - Šumvald/Troubelice 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Opletal Robert, Smékal Jan.

Neděle 12. 11. 2017 14:00
Příkazy/Náklo - FK Slavonín 7:1 (5:0)

Rozhodčí: Kenša Jan.

14. kolo

Sobota 4. 11. 2017 11:15
SK Grygov - Šumvald/Troubelice 3:9 (2:5)

Rozhodčí: Kryl Stanislav.

Sobota 4. 11. 2017 11:15
Tatran Litovel - Lutín/Slatinice 3:4 (2:2) Pen: 2:4

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Sobota 4. 11. 2017 11:30
Mor. Beroun/Libavá - Příkazy/Náklo 2:1 (0:0) Pen: 6:5

Rozhodčí: Dolanský Jiří.

Sobota 4. 11. 2017 11:30
Drahanovice/Náměšť - FC Dolany 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Sýkora Vojtěch.

Sobota 4. 11. 2017 11:30
FK Slavonín - Pňovice/Štěpánov 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr.

Neděle 5. 11. 2017 14:00
FC Hněvotín - VOLNO - VOLNÝ LOS 12:2 (6:0)

Rozhodčí: Sýkora Vojtěch.

Neděle 5. 11. 2017 14:00
Sokol Velký Újezd - SK Bělkovice-Lašťany 4:3 (3:2)

Rozhodčí: Pytlíček Dušan.

15. kolo

Sobota 31. 3. 2018 13:00
SK Bělkovice-Lašťany - Tatran Litovel 8:1 (3:0)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Sobota 31. 3. 2018 13:00
VOLNO - VOLNÝ LOS - SK Grygov
Neděle 1. 4. 2018 13:00
Příkazy/Náklo - Sokol Velký Újezd 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Brázda František.

Neděle 1. 4. 2018 13:15
Šumvald/Troubelice - Pňovice/Štěpánov 4:1 (3:0)

Rozhodčí: Rozman Jan.

Středa 18. 4. 2018 13:30
Mor. Beroun/Libavá - FK Slavonín 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

Úterý 8. 5. 2018 10:00
Lutín/Slatinice - Drahanovice/Náměšť
Úterý 8. 5. 2018 10:00
FC Dolany - FC Hněvotín

16. kolo

Sobota 7. 4. 2018 12:30
Tatran Litovel - Příkazy/Náklo 3:12 (1:7)

Rozhodčí: Hrbáček Adam.

Sobota 7. 4. 2018 12:45
SK Grygov - FC Dolany 8:2 (4:2)

Rozhodčí: Látal Jiří.

Sobota 7. 4. 2018 13:00
Pňovice/Štěpánov - VOLNO - VOLNÝ LOS
Neděle 8. 4. 2018 13:00
Drahanovice/Náměšť - SK Bělkovice-Lašťany 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Neděle 8. 4. 2018 13:00
FK Slavonín - Šumvald/Troubelice 2:1 (1:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Opletal Robert.

Neděle 8. 4. 2018 15:30
FC Hněvotín - Lutín/Slatinice 5:0 (4:0)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Neděle 8. 4. 2018 15:30
Sokol Velký Újezd - Mor. Beroun/Libavá 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

17. kolo

Sobota 14. 4. 2018 13:00
Mor. Beroun/Libavá - Tatran Litovel 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Konvička Tomáš.

Sobota 14. 4. 2018 13:00
Příkazy/Náklo - Drahanovice/Náměšť 6:0 (5:0)

Rozhodčí: Brokeš František.

Sobota 14. 4. 2018 13:00
SK Bělkovice-Lašťany - FC Hněvotín 0:6 (0:3)

Rozhodčí: Matulík Radek.

Sobota 14. 4. 2018 13:00
VOLNO - VOLNÝ LOS - Šumvald/Troubelice
Sobota 14. 4. 2018 15:00
FC Dolany - Pňovice/Štěpánov 2:10 (2:4)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Neděle 15. 4. 2018 13:00
Lutín/Slatinice - SK Grygov 1:0 (0:0) Pen: 4:2

Rozhodčí: Halenka Martin.

Neděle 15. 4. 2018 15:30
Sokol Velký Újezd - FK Slavonín 2:3 (0:1)

Rozhodčí: Piňos Radim.

18. kolo

Sobota 21. 4. 2018 13:00
Pňovice/Štěpánov - Lutín/Slatinice 3:1 (0:0)

Rozhodčí: Přecechtěl Jan.

Sobota 21. 4. 2018 13:00
Tatran Litovel - Sokol Velký Újezd 1:3 (0:3)

Rozhodčí: Opravil Petr.

Sobota 21. 4. 2018 13:15
SK Grygov - SK Bělkovice-Lašťany 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Sobota 21. 4. 2018 13:30
FK Slavonín - VOLNO - VOLNÝ LOS
Neděle 22. 4. 2018 13:00
Drahanovice/Náměšť - Mor. Beroun/Libavá 3:2 (1:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 22. 4. 2018 13:45
Šumvald/Troubelice - FC Dolany 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Všetulová Táňa.

Neděle 22. 4. 2018 15:30
FC Hněvotín - Příkazy/Náklo 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Kenša Jan.

19. kolo

Sobota 28. 4. 2018 12:00
Mor. Beroun/Libavá - FC Hněvotín
Sobota 28. 4. 2018 13:00
Tatran Litovel - FK Slavonín

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav.

Sobota 28. 4. 2018 13:30
Příkazy/Náklo - SK Grygov Poznámka: Příkazy
Sobota 28. 4. 2018 13:30
SK Bělkovice-Lašťany - Pňovice/Štěpánov

Rozhodčí: Šafařík Petr.

Sobota 28. 4. 2018 15:00
FC Dolany - VOLNO - VOLNÝ LOS
Neděle 29. 4. 2018 13:30
Lutín/Slatinice - Šumvald/Troubelice
Neděle 29. 4. 2018 16:00
Sokol Velký Újezd - Drahanovice/Náměšť

20. kolo

Sobota 5. 5. 2018 13:45
SK Grygov - Mor. Beroun/Libavá
Sobota 5. 5. 2018 14:00
FK Slavonín - FC Dolany
Sobota 5. 5. 2018 14:00
VOLNO - VOLNÝ LOS - Lutín/Slatinice
Sobota 5. 5. 2018 16:00
Pňovice/Štěpánov - Příkazy/Náklo
Neděle 6. 5. 2018 13:00
Drahanovice/Náměšť - Tatran Litovel
Neděle 6. 5. 2018 14:15
Šumvald/Troubelice - SK Bělkovice-Lašťany
Neděle 6. 5. 2018 15:30
FC Hněvotín - Sokol Velký Újezd

21. kolo

Úterý 8. 5. 2018 14:00
Příkazy/Náklo - Šumvald/Troubelice Poznámka: hřiště Náklo
Sobota 12. 5. 2018 12:00
Mor. Beroun/Libavá - Pňovice/Štěpánov
Sobota 12. 5. 2018 13:30
Tatran Litovel - FC Hněvotín
Sobota 12. 5. 2018 14:00
SK Bělkovice-Lašťany - VOLNO - VOLNÝ LOS
Neděle 13. 5. 2018 13:00
Drahanovice/Náměšť - FK Slavonín
Neděle 13. 5. 2018 14:00
Lutín/Slatinice - FC Dolany
Neděle 13. 5. 2018 16:30
Sokol Velký Újezd - SK Grygov

22. kolo

Sobota 19. 5. 2018 13:00
Pňovice/Štěpánov - Sokol Velký Újezd
Sobota 19. 5. 2018 14:15
SK Grygov - Tatran Litovel
Sobota 19. 5. 2018 14:30
VOLNO - VOLNÝ LOS - Příkazy/Náklo
Sobota 19. 5. 2018 14:30
FK Slavonín - Lutín/Slatinice
Sobota 19. 5. 2018 15:00
FC Dolany - SK Bělkovice-Lašťany
Neděle 20. 5. 2018 14:45
Šumvald/Troubelice - Mor. Beroun/Libavá
Neděle 20. 5. 2018 15:30
FC Hněvotín - Drahanovice/Náměšť

23. kolo

Sobota 26. 5. 2018 12:00
Mor. Beroun/Libavá - VOLNO - VOLNÝ LOS
Sobota 26. 5. 2018 14:00
Tatran Litovel - Pňovice/Štěpánov
Sobota 26. 5. 2018 14:30
SK Bělkovice-Lašťany - Lutín/Slatinice
Neděle 27. 5. 2018 13:00
FC Hněvotín - FK Slavonín
Neděle 27. 5. 2018 13:00
Drahanovice/Náměšť - SK Grygov
Neděle 27. 5. 2018 14:00
Příkazy/Náklo - FC Dolany
Neděle 27. 5. 2018 17:00
Sokol Velký Újezd - Šumvald/Troubelice

24. kolo

Sobota 2. 6. 2018 14:00
Pňovice/Štěpánov - Drahanovice/Náměšť
Sobota 2. 6. 2018 14:15
SK Grygov - FC Hněvotín
Sobota 2. 6. 2018 14:30
VOLNO - VOLNÝ LOS - Sokol Velký Újezd
Sobota 2. 6. 2018 15:00
FC Dolany - Mor. Beroun/Libavá
Neděle 3. 6. 2018 14:30
FK Slavonín - SK Bělkovice-Lašťany
Neděle 3. 6. 2018 14:30
Lutín/Slatinice - Příkazy/Náklo
Neděle 3. 6. 2018 14:45
Šumvald/Troubelice - Tatran Litovel

25. kolo

Sobota 9. 6. 2018 14:00
Tatran Litovel - VOLNO - VOLNÝ LOS
Sobota 9. 6. 2018 14:15
SK Grygov - FK Slavonín
Sobota 9. 6. 2018 14:30
Mor. Beroun/Libavá - Lutín/Slatinice
Neděle 10. 6. 2018 10:00
Příkazy/Náklo - SK Bělkovice-Lašťany Poznámka: hřiště Náklo
Neděle 10. 6. 2018 13:00
Drahanovice/Náměšť - Šumvald/Troubelice
Neděle 10. 6. 2018 15:30
FC Hněvotín - Pňovice/Štěpánov
Neděle 10. 6. 2018 17:00
Sokol Velký Újezd - FC Dolany

26. kolo

Sobota 16. 6. 2018 10:00
Lutín/Slatinice - Sokol Velký Újezd
Sobota 16. 6. 2018 14:00
Pňovice/Štěpánov - SK Grygov
Sobota 16. 6. 2018 15:00
FC Dolany - Tatran Litovel
Sobota 16. 6. 2018 15:00
VOLNO - VOLNÝ LOS - Drahanovice/Náměšť
Sobota 16. 6. 2018 15:00
FK Slavonín - Příkazy/Náklo
Sobota 16. 6. 2018 15:00
SK Bělkovice-Lašťany - Mor. Beroun/Libavá
Neděle 17. 6. 2018 15:15
Šumvald/Troubelice - FC Hněvotín

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN