Clean4you podporuje rozvoj fotbalové mládeže

Všechny výsledky

II. třída dorostu

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 10:00
Tatran Litovel - SK Bělkovice-Lašťany 0:5 (0:3)

Rozhodčí: Konvička Tomáš - Janáček Lukáš, Borovička Jaroslav.

Sobota 5. 9. 2020 13:00
Troubelice/Libina - Újezd/Uničov 0:1 (0:0) Pen: 2:3

Rozhodčí: Borovička Jaroslav - Janáček Lukáš, Konvička Tomáš.

Neděle 6. 9. 2020 10:00
Lutín/Hněvotín - Grygov/Brodek u Př. 3:2 (2:0) Pen: 3:1

Rozhodčí: Přecechtěl Jan - Šafařík Petr, Matlák Pavel.

Neděle 6. 9. 2020 13:00
Sokol Pňovice - Tršice/Doloplazy 9:2 (4:1)

Rozhodčí: Wencl Jakub - Přecechtěl Jan, Jořenek Jakub.

6. kolo

Sobota 12. 9. 2020 10:00
Grygov/Brodek u Př. - Sokol Pňovice 3:2 (1:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Hanáček Jakub, Ševčík Jakub.

Sobota 12. 9. 2020 10:00
Troubelice/Libina - Lutín/Hněvotín 4:0 (3:0)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Machala Martin.

Sobota 12. 9. 2020 11:30
Újezd/Uničov - SK Bělkovice-Lašťany 0:8 (0:3)

Rozhodčí: Vlček Filip - Kopečný Zdeněk, Borovička Jaroslav.

Sobota 12. 9. 2020 13:30
Tršice/Doloplazy - Tatran Litovel 0:7 (0:6)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Hanus Jiří.

7. kolo

Sobota 19. 9. 2020 10:00
Tatran Litovel - Grygov/Brodek u Př. 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Dosoudil Filip - Čapka Šimon, Peřina Petr.

Sobota 19. 9. 2020 10:00
SK Bělkovice-Lašťany - Tršice/Doloplazy 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Ječmeň Vladislav - Ševčík Jakub.

Neděle 20. 9. 2020 10:00
Lutín/Hněvotín - Újezd/Uničov 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Matys Ondřej - Ječmeň Vladislav, Hanus Jiří.

Neděle 20. 9. 2020 13:00
Sokol Pňovice - Troubelice/Libina 2:7 (0:4)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Jořenek Jakub.

8. kolo

Sobota 26. 9. 2020 10:00
Tatran Litovel - Troubelice/Libina 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Drtina Daniel - Salva Aleš, Rozman Jan.

Sobota 26. 9. 2020 10:00
Sokol Pňovice - Lutín/Hněvotín 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Vlček Filip - Hanus Jiří, Hanáček Jakub.

Sobota 26. 9. 2020 13:15
SK Bělkovice-Lašťany - Grygov/Brodek u Př. 2:1 (0:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Koníček Filip - Vláčil Svatopluk, Přecechtěl Jan.

Středa 28. 10. 2020 10:00
Tatran Litovel - Troubelice/Libina
Středa 28. 10. 2020 10:00
Sokol Pňovice - Lutín/Hněvotín
Neděle 8. 11. 2020 11:00
Újezd/Uničov - Tršice/Doloplazy

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 12:00
Grygov/Brodek u Př. - Tršice/Doloplazy 9:1 (4:1)

Rozhodčí: Epstein Martin - Kouřílek Martin.

Neděle 4. 10. 2020 11:00
Troubelice/Libina - SK Bělkovice-Lašťany 3:4 (1:2)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Koníček Filip, Břečka Radek.

Neděle 4. 10. 2020 12:30
Sokol Pňovice - Újezd/Uničov 0:8 (0:5)

Rozhodčí: Ječmeň Vladislav - Vláčil Svatopluk, Jořenek Jakub.

Úterý 13. 10. 2020 16:00
Lutín/Hněvotín - Tatran Litovel

10. kolo

Sobota 10. 10. 2020 10:00
Tatran Litovel - Sokol Pňovice 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Grantner Michal, Rončák Jakub.

Sobota 10. 10. 2020 12:30
Tršice/Doloplazy - Troubelice/Libina 0:4 (0:0)

Rozhodčí: Dohnal Erik - Vlček Filip.

Sobota 10. 10. 2020 12:45
SK Bělkovice-Lašťany - Lutín/Hněvotín 3:2 (3:0)

Rozhodčí: Vojáček Ondřej - Kašík Tomáš, Jořenek Jakub.

Neděle 11. 10. 2020 12:00
Újezd/Uničov - Grygov/Brodek u Př. 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Čásek Dalibor - Dokoupil Petr, Fuchs Tomáš.

11. kolo

Sobota 17. 10. 2020 10:00
Tatran Litovel - Újezd/Uničov
Sobota 17. 10. 2020 10:00
Troubelice/Libina - Grygov/Brodek u Př. Poznámka: / Hřiště: Troubelice, Původní termín: 18.10.2020 12:00
Neděle 18. 10. 2020 10:00
Lutín/Hněvotín - Tršice/Doloplazy
Neděle 18. 10. 2020 12:00
Sokol Pňovice - SK Bělkovice-Lašťany

12. kolo

Sobota 24. 10. 2020 10:00
SK Bělkovice-Lašťany - Tatran Litovel
Sobota 24. 10. 2020 11:30
Grygov/Brodek u Př. - Lutín/Hněvotín
Neděle 25. 10. 2020 11:30
Újezd/Uničov - Troubelice/Libina
Neděle 25. 10. 2020 12:00
Tršice/Doloplazy - Sokol Pňovice

13. kolo

Sobota 31. 10. 2020 10:00
Tatran Litovel - Tršice/Doloplazy
Sobota 31. 10. 2020 11:45
SK Bělkovice-Lašťany - Újezd/Uničov
Neděle 1. 11. 2020 10:00
Lutín/Hněvotín - Troubelice/Libina
Neděle 1. 11. 2020 11:30
Sokol Pňovice - Grygov/Brodek u Př.

14. kolo

Sobota 3. 4. 2021 12:30
Grygov/Brodek u Př. - Tatran Litovel
Neděle 4. 4. 2021 10:00
Tršice/Doloplazy - SK Bělkovice-Lašťany
Neděle 4. 4. 2021 10:00
Újezd/Uničov - Lutín/Hněvotín
Neděle 4. 4. 2021 13:00
Troubelice/Libina - Sokol Pňovice

1. kolo

Sobota 10. 4. 2021 10:00
Grygov/Brodek u Př. - SK Bělkovice-Lašťany
Neděle 11. 4. 2021 10:00
Lutín/Hněvotín - Sokol Pňovice
Neděle 11. 4. 2021 13:00
Troubelice/Libina - Tatran Litovel
Neděle 11. 4. 2021 13:00
Tršice/Doloplazy - Újezd/Uničov

2. kolo

Sobota 17. 4. 2021 10:00
Tatran Litovel - Lutín/Hněvotín
Sobota 17. 4. 2021 10:00
SK Bělkovice-Lašťany - Troubelice/Libina
Neděle 18. 4. 2021 10:00
Tršice/Doloplazy - Grygov/Brodek u Př.
Neděle 18. 4. 2021 10:00
Újezd/Uničov - Sokol Pňovice

3. kolo

Sobota 24. 4. 2021 10:00
Grygov/Brodek u Př. - Újezd/Uničov
Neděle 25. 4. 2021 10:00
Lutín/Hněvotín - SK Bělkovice-Lašťany
Neděle 25. 4. 2021 10:00
Sokol Pňovice - Tatran Litovel
Neděle 25. 4. 2021 13:30
Troubelice/Libina - Tršice/Doloplazy

4. kolo

Sobota 1. 5. 2021 10:00
SK Bělkovice-Lašťany - Sokol Pňovice
Sobota 1. 5. 2021 13:30
Grygov/Brodek u Př. - Troubelice/Libina
Neděle 2. 5. 2021 10:00
Tršice/Doloplazy - Lutín/Hněvotín
Neděle 2. 5. 2021 10:00
Újezd/Uničov - Tatran Litovel

19. kolo

Sobota 8. 5. 2021 10:00
Tatran Litovel - SK Bělkovice-Lašťany
Neděle 9. 5. 2021 10:00
Lutín/Hněvotín - Grygov/Brodek u Př.
Neděle 9. 5. 2021 10:00
Sokol Pňovice - Tršice/Doloplazy
Neděle 9. 5. 2021 14:00
Troubelice/Libina - Újezd/Uničov

20. kolo

Sobota 15. 5. 2021 10:00
Grygov/Brodek u Př. - Sokol Pňovice
Neděle 16. 5. 2021 10:00
Újezd/Uničov - SK Bělkovice-Lašťany
Neděle 16. 5. 2021 10:00
Tršice/Doloplazy - Tatran Litovel
Neděle 16. 5. 2021 14:30
Troubelice/Libina - Lutín/Hněvotín

21. kolo

Sobota 22. 5. 2021 10:00
Tatran Litovel - Grygov/Brodek u Př.
Sobota 22. 5. 2021 14:45
SK Bělkovice-Lašťany - Tršice/Doloplazy
Neděle 23. 5. 2021 10:00
Lutín/Hněvotín - Újezd/Uničov
Neděle 23. 5. 2021 10:00
Sokol Pňovice - Troubelice/Libina

15. kolo

Sobota 29. 5. 2021 10:00
Grygov/Brodek u Př. - SK Bělkovice-Lašťany
Neděle 30. 5. 2021 10:00
Tršice/Doloplazy - Újezd/Uničov
Neděle 30. 5. 2021 14:30
Troubelice/Libina - Tatran Litovel
Neděle 30. 5. 2021 14:30
Lutín/Hněvotín - Sokol Pňovice

16. kolo

Sobota 5. 6. 2021 10:00
Tatran Litovel - Lutín/Hněvotín
Sobota 5. 6. 2021 10:00
SK Bělkovice-Lašťany - Troubelice/Libina
Neděle 6. 6. 2021 13:30
Újezd/Uničov - Sokol Pňovice
Neděle 6. 6. 2021 14:30
Tršice/Doloplazy - Grygov/Brodek u Př.

17. kolo

Sobota 12. 6. 2021 10:00
Grygov/Brodek u Př. - Újezd/Uničov
Neděle 13. 6. 2021 10:00
Lutín/Hněvotín - SK Bělkovice-Lašťany
Neděle 13. 6. 2021 14:00
Sokol Pňovice - Tatran Litovel
Neděle 13. 6. 2021 14:30
Troubelice/Libina - Tršice/Doloplazy

18. kolo

Sobota 19. 6. 2021 10:00
SK Bělkovice-Lašťany - Sokol Pňovice
Sobota 19. 6. 2021 14:30
Grygov/Brodek u Př. - Troubelice/Libina
Neděle 20. 6. 2021 13:30
Újezd/Uničov - Tatran Litovel
Neděle 20. 6. 2021 15:00
Tršice/Doloplazy - Lutín/Hněvotín

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN