Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Všechny výsledky

IV. třída, sk. B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola34567891011121213141516171819202122
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaTJ StřeňSokol Velký Týnec "B"Sokol Příkazy "B"Sokol TěšeticeTJ TršiceFC DrahlovSokol VilémovFK OdrliceSK Slatinice "B"Sokol Velký ÚjezdFK Horní Loděnice
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

3. kolo

Sobota 18. 8. 2018 15:00
Sokol Vilémov - FK Odrlice Poznámka: , Původní termín: 19.08.2018 15:00
Sobota 18. 8. 2018 16:30
FC Drahlov - SK Slatinice "B"
Sobota 18. 8. 2018 16:30
Sokol Těšetice - FK Horní Loděnice
Neděle 19. 8. 2018 16:30
TJ Tršice - Sokol Velký Újezd
Neděle 19. 8. 2018 16:30
Sokol Příkazy "B" - TJ Střeň

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 16:30
Sokol Velký Týnec "B" - Sokol Příkazy "B"
Neděle 26. 8. 2018 15:00
FK Horní Loděnice - TJ Tršice Poznámka: / Hřiště: Horní Loděnice, Původní termín: 25.08.2018 15:00
Neděle 26. 8. 2018 15:00
TJ Střeň - Sokol Těšetice
Neděle 26. 8. 2018 16:30
SK Slatinice "B" - Sokol Vilémov
Neděle 26. 8. 2018 16:30
Sokol Velký Újezd - FC Drahlov

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 16:00
Sokol Těšetice - Sokol Velký Týnec "B"
Sobota 1. 9. 2018 16:00
FC Drahlov - FK Horní Loděnice
Sobota 1. 9. 2018 16:00
FK Odrlice - SK Slatinice "B" Poznámka: / Hřiště: 01.09.2018 16:00, Původní termín: 02.09.2018 14:30
Neděle 2. 9. 2018 15:00
Sokol Vilémov - Sokol Velký Újezd
Neděle 2. 9. 2018 16:00
TJ Tršice - TJ Střeň

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 15:00
FK Horní Loděnice - Sokol Vilémov
Sobota 8. 9. 2018 16:00
Sokol Velký Týnec "B" - TJ Tršice
Neděle 9. 9. 2018 15:00
TJ Střeň - FC Drahlov
Neděle 9. 9. 2018 16:00
Sokol Příkazy "B" - Sokol Těšetice
Neděle 9. 9. 2018 16:00
Sokol Velký Újezd - FK Odrlice

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 15:30
FC Drahlov - Sokol Velký Týnec "B"
Neděle 16. 9. 2018 14:30
FK Odrlice - FK Horní Loděnice
Neděle 16. 9. 2018 15:00
Sokol Vilémov - TJ Střeň
Neděle 16. 9. 2018 15:30
SK Slatinice "B" - Sokol Velký Újezd
Neděle 16. 9. 2018 15:30
TJ Tršice - Sokol Příkazy "B"

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 15:00
FK Horní Loděnice - SK Slatinice "B"
Sobota 22. 9. 2018 15:30
Sokol Velký Týnec "B" - Sokol Vilémov
Sobota 22. 9. 2018 15:30
Sokol Těšetice - TJ Tršice
Neděle 23. 9. 2018 15:00
TJ Střeň - FK Odrlice
Neděle 23. 9. 2018 15:30
Sokol Příkazy "B" - FC Drahlov

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 15:30
FC Drahlov - Sokol Těšetice
Neděle 30. 9. 2018 14:30
FK Odrlice - Sokol Velký Týnec "B"
Neděle 30. 9. 2018 15:00
Sokol Vilémov - Sokol Příkazy "B"
Neděle 30. 9. 2018 15:30
SK Slatinice "B" - TJ Střeň
Neděle 30. 9. 2018 15:30
Sokol Velký Újezd - FK Horní Loděnice

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Sokol Velký Týnec "B" - SK Slatinice "B"
Sobota 6. 10. 2018 15:00
Sokol Těšetice - Sokol Vilémov
Neděle 7. 10. 2018 15:00
TJ Tršice - FC Drahlov
Neděle 7. 10. 2018 15:00
Sokol Příkazy "B" - FK Odrlice
Neděle 7. 10. 2018 15:00
TJ Střeň - Sokol Velký Újezd

11. kolo

Sobota 13. 10. 2018 15:00
FK Horní Loděnice - TJ Střeň
Neděle 14. 10. 2018 14:30
FK Odrlice - Sokol Těšetice
Neděle 14. 10. 2018 15:00
SK Slatinice "B" - Sokol Příkazy "B"
Neděle 14. 10. 2018 15:00
Sokol Velký Újezd - Sokol Velký Týnec "B"
Neděle 14. 10. 2018 15:00
Sokol Vilémov - TJ Tršice

1. kolo

Sobota 20. 10. 2018 14:30
Sokol Velký Týnec "B" - FK Horní Loděnice
Sobota 20. 10. 2018 14:30
Sokol Těšetice - SK Slatinice "B"
Sobota 20. 10. 2018 14:30
FC Drahlov - Sokol Vilémov
Neděle 21. 10. 2018 14:30
TJ Tršice - FK Odrlice
Neděle 21. 10. 2018 14:30
Sokol Příkazy "B" - Sokol Velký Újezd

2. kolo

Sobota 27. 10. 2018 14:30
FK Horní Loděnice - Sokol Příkazy "B"
Neděle 28. 10. 2018 14:30
TJ Střeň - Sokol Velký Týnec "B"
Neděle 28. 10. 2018 14:30
FK Odrlice - FC Drahlov
Neděle 28. 10. 2018 14:30
SK Slatinice "B" - TJ Tršice
Neděle 28. 10. 2018 14:30
Sokol Velký Újezd - Sokol Těšetice

12. kolo

Sobota 6. 4. 2019 15:00
FK Horní Loděnice - Sokol Velký Týnec "B"
Neděle 7. 4. 2019 14:30
FK Odrlice - TJ Tršice
Neděle 7. 4. 2019 15:00
Sokol Vilémov - FC Drahlov
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sokol Velký Újezd - Sokol Příkazy "B"
Neděle 7. 4. 2019 15:30
SK Slatinice "B" - Sokol Těšetice

13. kolo

Sobota 13. 4. 2019 15:30
FC Drahlov - FK Odrlice
Sobota 13. 4. 2019 15:30
Sokol Těšetice - Sokol Velký Újezd
Sobota 13. 4. 2019 15:30
Sokol Velký Týnec "B" - TJ Střeň
Neděle 14. 4. 2019 15:30
Sokol Příkazy "B" - FK Horní Loděnice
Neděle 14. 4. 2019 15:30
TJ Tršice - SK Slatinice "B"

14. kolo

Sobota 20. 4. 2019 15:00
FK Horní Loděnice - Sokol Těšetice
Neděle 21. 4. 2019 14:30
FK Odrlice - Sokol Vilémov
Neděle 21. 4. 2019 15:00
TJ Střeň - Sokol Příkazy "B"
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Velký Újezd - TJ Tršice
Neděle 21. 4. 2019 16:00
SK Slatinice "B" - FC Drahlov

15. kolo

Sobota 27. 4. 2019 16:00
Sokol Těšetice - TJ Střeň
Sobota 27. 4. 2019 16:00
FC Drahlov - Sokol Velký Újezd
Neděle 28. 4. 2019 15:00
Sokol Vilémov - SK Slatinice "B"
Neděle 28. 4. 2019 16:00
TJ Tršice - FK Horní Loděnice
Neděle 28. 4. 2019 16:00
Sokol Příkazy "B" - Sokol Velký Týnec "B"

16. kolo

Sobota 4. 5. 2019 15:00
FK Horní Loděnice - FC Drahlov
Sobota 4. 5. 2019 16:30
Sokol Velký Týnec "B" - Sokol Těšetice
Neděle 5. 5. 2019 15:00
TJ Střeň - TJ Tršice
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Sokol Velký Újezd - Sokol Vilémov
Neděle 5. 5. 2019 16:30
SK Slatinice "B" - FK Odrlice

17. kolo

Sobota 11. 5. 2019 16:30
FC Drahlov - TJ Střeň
Sobota 11. 5. 2019 16:30
Sokol Těšetice - Sokol Příkazy "B"
Neděle 12. 5. 2019 14:30
FK Odrlice - Sokol Velký Újezd
Neděle 12. 5. 2019 15:00
Sokol Vilémov - FK Horní Loděnice
Neděle 12. 5. 2019 16:30
TJ Tršice - Sokol Velký Týnec "B"

18. kolo

Sobota 18. 5. 2019 15:00
FK Horní Loděnice - FK Odrlice
Sobota 18. 5. 2019 17:00
Sokol Velký Týnec "B" - FC Drahlov
Neděle 19. 5. 2019 15:00
TJ Střeň - Sokol Vilémov
Neděle 19. 5. 2019 16:30
Sokol Příkazy "B" - TJ Tršice
Neděle 19. 5. 2019 17:00
Sokol Velký Újezd - SK Slatinice "B"

19. kolo

Sobota 25. 5. 2019 17:00
FC Drahlov - Sokol Příkazy "B"
Neděle 26. 5. 2019 14:30
FK Odrlice - TJ Střeň
Neděle 26. 5. 2019 15:00
Sokol Vilémov - Sokol Velký Týnec "B"
Neděle 26. 5. 2019 17:00
SK Slatinice "B" - FK Horní Loděnice
Neděle 26. 5. 2019 17:00
TJ Tršice - Sokol Těšetice

20. kolo

Sobota 1. 6. 2019 15:00
FK Horní Loděnice - Sokol Velký Újezd
Sobota 1. 6. 2019 17:00
Sokol Velký Týnec "B" - FK Odrlice
Sobota 1. 6. 2019 17:00
Sokol Těšetice - FC Drahlov
Neděle 2. 6. 2019 15:00
TJ Střeň - SK Slatinice "B"
Neděle 2. 6. 2019 16:30
Sokol Příkazy "B" - Sokol Vilémov

21. kolo

Sobota 8. 6. 2019 17:00
FC Drahlov - TJ Tršice
Neděle 9. 6. 2019 14:30
FK Odrlice - Sokol Příkazy "B"
Neděle 9. 6. 2019 15:00
Sokol Vilémov - Sokol Těšetice
Neděle 9. 6. 2019 17:00
Sokol Velký Újezd - TJ Střeň
Neděle 9. 6. 2019 17:00
SK Slatinice "B" - Sokol Velký Týnec "B"

22. kolo

Sobota 15. 6. 2019 16:00
TJ Střeň - FK Horní Loděnice
Sobota 15. 6. 2019 17:30
Sokol Velký Týnec "B" - Sokol Velký Újezd
Sobota 15. 6. 2019 17:30
Sokol Těšetice - FK Odrlice
Neděle 16. 6. 2019 16:30
Sokol Příkazy "B" - SK Slatinice "B"
Neděle 16. 6. 2019 17:30
TJ Tršice - Sokol Vilémov

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN