Olomoucký kraj

Všechny výsledky

IV. třída, sk. B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

3. kolo

Sobota 18. 8. 2018 15:00
Sokol Vilémov - FK Odrlice 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Augustin Jiří.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Sokol Těšetice - FK Horní Loděnice 9:0 (5:0)

Rozhodčí: Rozman Jan.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
FC Drahlov - SK Slatinice "B" 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Čásek Dalibor - Kenša Jan.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
Sokol Příkazy "B" - TJ Střeň 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
TJ Tršice - Sokol Velký Újezd 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 16:30
Sokol Velký Týnec "B" - Sokol Příkazy "B" 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Čásek Dalibor.

Neděle 26. 8. 2018 15:00
FK Horní Loděnice - TJ Tršice 3:4 (0:1) Pen: 2:4

Rozhodčí: Brázda František.

Neděle 26. 8. 2018 15:00
TJ Střeň - Sokol Těšetice 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
SK Slatinice "B" - Sokol Vilémov 7:1 (3:0)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
Sokol Velký Újezd - FC Drahlov 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Přenosil Jan.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 16:00
Sokol Těšetice - Sokol Velký Týnec "B" 2:6 (1:3)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Sobota 1. 9. 2018 16:00
FC Drahlov - FK Horní Loděnice 2:4 (0:3)

Rozhodčí: Čásek Dalibor.

Sobota 1. 9. 2018 16:00
FK Odrlice - SK Slatinice "B" 4:3 (4:2)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 2. 9. 2018 15:00
Sokol Vilémov - Sokol Velký Újezd 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Neděle 2. 9. 2018 16:00
TJ Tršice - TJ Střeň 3:2 (1:1) Pen: 3:2

Rozhodčí: Čásek Dalibor.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 15:00
FK Horní Loděnice - Sokol Vilémov 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Sobota 8. 9. 2018 16:00
Sokol Velký Týnec "B" - TJ Tršice 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Neděle 9. 9. 2018 15:00
TJ Střeň - FC Drahlov 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Brázda František.

Neděle 9. 9. 2018 16:00
Sokol Velký Újezd - FK Odrlice 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 9. 9. 2018 16:00
Sokol Příkazy "B" - Sokol Těšetice 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 15:30
FC Drahlov - Sokol Velký Týnec "B" 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Neděle 16. 9. 2018 14:30
FK Odrlice - FK Horní Loděnice 7:0 (6:0)

Rozhodčí: Brázda František.

Neděle 16. 9. 2018 15:00
Sokol Vilémov - TJ Střeň 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
TJ Tršice - Sokol Příkazy "B" 2:1 (0:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
SK Slatinice "B" - Sokol Velký Újezd 8:2 (3:0)

Rozhodčí: Čásek Dalibor.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 13:00
Sokol Příkazy "B" - FC Drahlov 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 22. 9. 2018 15:00
FK Horní Loděnice - SK Slatinice "B" 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
Sokol Velký Týnec "B" - Sokol Vilémov 6:3 (3:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 23. 9. 2018 15:00
TJ Střeň - FK Odrlice 0:1 (0:0) Pen: 5:6

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Neděle 23. 9. 2018 15:30
Sokol Těšetice - TJ Tršice 7:2 (1:2)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Salva Aleš.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 15:30
FC Drahlov - Sokol Těšetice 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Smékal Jan - Kenša Jan, Švancara Oldřich.

Neděle 30. 9. 2018 14:30
FK Odrlice - Sokol Velký Týnec "B" 5:1 (1:0)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Neděle 30. 9. 2018 15:00
Sokol Vilémov - Sokol Příkazy "B" 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
SK Slatinice "B" - TJ Střeň 4:2 (0:1)

Rozhodčí: Přenosil Jan.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
Sokol Velký Újezd - FK Horní Loděnice 9:1 (6:1)

Rozhodčí: Rozman Jan.

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Sokol Velký Týnec "B" - SK Slatinice "B" 0:3 (K)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Sokol Těšetice - Sokol Vilémov 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
TJ Tršice - FC Drahlov 2:4 (0:3)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
Sokol Příkazy "B" - FK Odrlice 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
TJ Střeň - Sokol Velký Újezd NEZAHÁJENO NEDOHRÁNO

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 4. 11. 2018 14:00
TJ Střeň - Sokol Velký Újezd 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Rozman Jan, Rybnikář Antonín.

11. kolo

Neděle 14. 10. 2018 14:30
FK Odrlice - Sokol Těšetice 3:5 (0:3)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
SK Slatinice "B" - Sokol Příkazy "B" 3:4 (2:2)

Rozhodčí: Brázda František.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
Sokol Velký Újezd - Sokol Velký Týnec "B" 1:6 (0:3)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
FK Horní Loděnice - TJ Střeň 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
Sokol Vilémov - TJ Tršice 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

1. kolo

Sobota 20. 10. 2018 14:30
Sokol Velký Týnec "B" - FK Horní Loděnice 6:0 (4:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
Sokol Těšetice - SK Slatinice "B" 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
FC Drahlov - Sokol Vilémov 2:3 (2:1)

Rozhodčí: Wencl Jakub.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
TJ Tršice - FK Odrlice 0:4 (0:3)

Rozhodčí: Přenosil Jan - Hegrová Kristýna.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
Sokol Příkazy "B" - Sokol Velký Újezd 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Pekárek Roman - Přecechtěl Jan.

2. kolo

Sobota 27. 10. 2018 14:30
FK Odrlice - FC Drahlov 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
Sokol Velký Újezd - Sokol Těšetice 4:2 (2:2)

Rozhodčí: Kováč Jaroslav.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
FK Horní Loděnice - Sokol Příkazy "B" 0:6 (0:4)

Rozhodčí: Brázda František - Konvička Tomáš.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
TJ Střeň - Sokol Velký Týnec "B" 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Rozman Jan.

Neděle 28. 10. 2018 14:30
SK Slatinice "B" - TJ Tršice 5:1 (1:0)

Rozhodčí: Antoníček Jiří - Látal Jiří.

12. kolo

Sobota 6. 4. 2019 15:00
FK Horní Loděnice - Sokol Velký Týnec "B" 3:2 (1:2)

Rozhodčí: Brázda František - Rybnikář Antonín.

Sobota 6. 4. 2019 15:30
SK Slatinice "B" - Sokol Těšetice 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Pekárek Roman - Bažant Jiří.

Neděle 7. 4. 2019 14:30
FK Odrlice - TJ Tršice 5:1 (1:1)

Rozhodčí: Salva Aleš.

Neděle 7. 4. 2019 15:00
Sokol Vilémov - FC Drahlov 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sokol Velký Újezd - Sokol Příkazy "B" 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Antoníček Jiří - Ďuríček Jakub.

13. kolo

Sobota 13. 4. 2019 15:30
FC Drahlov - FK Odrlice 3:2 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
Sokol Těšetice - Sokol Velký Újezd 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
Sokol Velký Týnec "B" - TJ Střeň 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

Neděle 14. 4. 2019 15:30
Sokol Příkazy "B" - FK Horní Loděnice 7:2 (5:1)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Ďuríček Jakub.

Neděle 14. 4. 2019 15:30
TJ Tršice - SK Slatinice "B" 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří - Wencl Jakub.

14. kolo

Sobota 20. 4. 2019 15:00
FK Horní Loděnice - Sokol Těšetice

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
SK Slatinice "B" - FC Drahlov Poznámka: / , Původní termín: 21.04.2019 16:00

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 21. 4. 2019 14:30
FK Odrlice - Sokol Vilémov

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 21. 4. 2019 15:00
TJ Střeň - Sokol Příkazy "B"

Rozhodčí: Salva Aleš.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Velký Újezd - TJ Tršice

Rozhodčí: Smékal Jan.

15. kolo

Sobota 27. 4. 2019 16:00
Sokol Těšetice - TJ Střeň
Sobota 27. 4. 2019 16:00
FC Drahlov - Sokol Velký Újezd
Neděle 28. 4. 2019 16:00
TJ Tršice - FK Horní Loděnice
Neděle 28. 4. 2019 16:00
Sokol Příkazy "B" - Sokol Velký Týnec "B"
Neděle 28. 4. 2019 16:00
Sokol Vilémov - SK Slatinice "B" Poznámka: , Původní termín: 28.04.2019 15:00

16. kolo

Sobota 4. 5. 2019 15:00
FK Horní Loděnice - FC Drahlov
Sobota 4. 5. 2019 16:30
SK Slatinice "B" - FK Odrlice Poznámka: / , Původní termín: 05.05.2019 16:30
Sobota 4. 5. 2019 16:30
Sokol Velký Týnec "B" - Sokol Těšetice
Neděle 5. 5. 2019 15:00
TJ Střeň - TJ Tršice
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Sokol Velký Újezd - Sokol Vilémov

17. kolo

Sobota 11. 5. 2019 16:30
FC Drahlov - TJ Střeň
Sobota 11. 5. 2019 16:30
Sokol Těšetice - Sokol Příkazy "B"
Neděle 12. 5. 2019 14:30
FK Odrlice - Sokol Velký Újezd
Neděle 12. 5. 2019 15:00
Sokol Vilémov - FK Horní Loděnice
Neděle 12. 5. 2019 16:30
TJ Tršice - Sokol Velký Týnec "B"

18. kolo

Sobota 18. 5. 2019 15:00
FK Horní Loděnice - FK Odrlice
Sobota 18. 5. 2019 16:30
Sokol Příkazy "B" - TJ Tršice
Sobota 18. 5. 2019 17:00
Sokol Velký Týnec "B" - FC Drahlov
Neděle 19. 5. 2019 15:00
TJ Střeň - Sokol Vilémov
Neděle 19. 5. 2019 17:00
Sokol Velký Újezd - SK Slatinice "B"

19. kolo

Sobota 25. 5. 2019 10:00
FC Drahlov - Sokol Příkazy "B" Poznámka: / , Původní termín: 25.05.2019 17:00
Neděle 26. 5. 2019 14:30
FK Odrlice - TJ Střeň
Neděle 26. 5. 2019 15:00
Sokol Vilémov - Sokol Velký Týnec "B"
Neděle 26. 5. 2019 17:00
SK Slatinice "B" - FK Horní Loděnice
Neděle 26. 5. 2019 17:00
TJ Tršice - Sokol Těšetice

20. kolo

Sobota 1. 6. 2019 15:00
FK Horní Loděnice - Sokol Velký Újezd
Sobota 1. 6. 2019 17:00
Sokol Velký Týnec "B" - FK Odrlice
Sobota 1. 6. 2019 17:00
Sokol Těšetice - FC Drahlov
Neděle 2. 6. 2019 15:00
TJ Střeň - SK Slatinice "B"
Neděle 2. 6. 2019 16:30
Sokol Příkazy "B" - Sokol Vilémov

21. kolo

Sobota 8. 6. 2019 17:00
FC Drahlov - TJ Tršice
Neděle 9. 6. 2019 14:30
FK Odrlice - Sokol Příkazy "B"
Neděle 9. 6. 2019 15:00
Sokol Vilémov - Sokol Těšetice
Neděle 9. 6. 2019 17:00
Sokol Velký Újezd - TJ Střeň
Neděle 9. 6. 2019 17:00
SK Slatinice "B" - Sokol Velký Týnec "B"

22. kolo

Sobota 15. 6. 2019 14:00
Sokol Příkazy "B" - SK Slatinice "B"
Sobota 15. 6. 2019 15:00
TJ Tršice - Sokol Vilémov Poznámka: / , Původní termín: 16.06.2019 17:30
Sobota 15. 6. 2019 16:00
TJ Střeň - FK Horní Loděnice
Sobota 15. 6. 2019 17:30
Sokol Velký Týnec "B" - Sokol Velký Újezd
Sobota 15. 6. 2019 17:30
Sokol Těšetice - FK Odrlice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN