Olomoucký kraj

Všechny výsledky

IV. třída mužů

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 3. 8. 2019 15:00
TJ Štěpánov - FK Horní Loděnice 1:0 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Sobota 3. 8. 2019 15:00
SK Město Libavá - Sokol Luká 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Kenša Jan - Konvička Tomáš, Rybnikář Antonín.

Sobota 3. 8. 2019 17:00
FC Kolos Jiříkov - TJ Mladějovice 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš.

Sobota 3. 8. 2019 17:00
FK Huzová - Sokol Vilémov 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Brázda František - Rozman Jan.

Sobota 3. 8. 2019 17:00
Sokol Moravská Huzová - FK Nemilany 2:1 (0:1) Pen: 3:1

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

Sobota 3. 8. 2019 17:00
Sokol Doloplazy "B" - TJ Střeň 3:2 (3:1)

Rozhodčí: Salva Aleš.

Neděle 4. 8. 2019 15:00
TJ Dalov - FC Drahlov 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Hubáček Antonín - Konvička Tomáš, Kenša Jan.

Neděle 4. 8. 2019 16:30
Sokol Hnojice - Sokol Velký Újezd 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Kipritidis Denis.

2. kolo

Sobota 10. 8. 2019 14:00
TJ Štěpánov - SK Město Libavá 1:0 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Antoníček Jiří - Vaculík Lukáš, Přecechtěl Jan.

Sobota 10. 8. 2019 14:30
FC Drahlov - Sokol Moravská Huzová 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Epstein Martin - Janáček Lukáš, Grantner Michal.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
FK Huzová - TJ Dalov 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
FC Kolos Jiříkov - Sokol Luká 1:5 (1:2)

Rozhodčí: Kašík Tomáš - Vojtek Jaroslav, Rozman Jan.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
FK Nemilany - Sokol Doloplazy "B" 8:3 (5:0)

Rozhodčí: Šteier Michal - Švancara Oldřich, Látal Jiří.

Neděle 11. 8. 2019 15:00
TJ Střeň - FK Horní Loděnice 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Švancara Oldřich - Kenša Jan.

Neděle 11. 8. 2019 15:00
Sokol Vilémov - Sokol Velký Újezd 2:1 (1:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Neděle 11. 8. 2019 17:00
Sokol Hnojice - TJ Mladějovice 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Kašík Tomáš - Janáček Lukáš, Borovička Jaroslav.

3. kolo

Sobota 17. 8. 2019 15:00
FK Horní Loděnice - FK Nemilany 1:6 (1:2)

Rozhodčí: Salva Aleš - Konvička Tomáš.

Sobota 17. 8. 2019 15:00
SK Město Libavá - TJ Střeň 4:2 (3:1)

Rozhodčí: Čásek Dalibor.

Sobota 17. 8. 2019 15:00
Sokol Velký Újezd - TJ Mladějovice 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Perutka Jiří.

Sobota 17. 8. 2019 16:00
Sokol Hnojice - Sokol Luká 3:6 (2:1)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
FC Kolos Jiříkov - TJ Štěpánov 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Brázda František - Rozman Jan.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Sokol Moravská Huzová - FK Huzová 1:2 (0:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Čapka Šimon.

Neděle 18. 8. 2019 15:00
TJ Dalov - Sokol Vilémov 2:5 (0:0)

Rozhodčí: Študent Radim.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Doloplazy "B" - FC Drahlov 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 16:30
TJ Štěpánov - Sokol Hnojice
Sobota 24. 8. 2019 16:30
FK Nemilany - SK Město Libavá
Neděle 25. 8. 2019 15:00
TJ Střeň - FC Kolos Jiříkov
Neděle 25. 8. 2019 15:00
Sokol Vilémov - TJ Mladějovice
Neděle 25. 8. 2019 15:00
Sokol Velký Újezd - Sokol Luká Poznámka: hřiště Velký újezd
Neděle 25. 8. 2019 15:00
TJ Dalov - Sokol Moravská Huzová
Neděle 25. 8. 2019 16:30
FK Huzová - Sokol Doloplazy "B" Poznámka: , Původní termín: 24.08.2019 16:30
Neděle 25. 8. 2019 17:00
FC Drahlov - FK Horní Loděnice Poznámka: / , Původní termín: 24.08.2019 16:30

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 14:00
Sokol Doloplazy "B" - TJ Dalov Poznámka: , Původní termín: 31.08.2019 16:00
Sobota 31. 8. 2019 15:00
FK Horní Loděnice - FK Huzová
Sobota 31. 8. 2019 15:00
SK Město Libavá - FC Drahlov
Sobota 31. 8. 2019 16:00
FC Kolos Jiříkov - FK Nemilany
Sobota 31. 8. 2019 16:00
TJ Mladějovice - Sokol Luká
Sobota 31. 8. 2019 17:00
Sokol Moravská Huzová - Sokol Vilémov Poznámka: / , Původní termín: 31.08.2019 16:00, Původní termín: 01.09.2019 16:00
Neděle 1. 9. 2019 15:00
Sokol Velký Újezd - TJ Štěpánov
Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sokol Hnojice - TJ Střeň

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 16:00
TJ Štěpánov - TJ Mladějovice
Sobota 7. 9. 2019 16:00
FK Nemilany - Sokol Hnojice
Sobota 7. 9. 2019 16:00
FC Drahlov - FC Kolos Jiříkov
Sobota 7. 9. 2019 16:00
FK Huzová - SK Město Libavá
Sobota 7. 9. 2019 16:00
Sokol Moravská Huzová - Sokol Doloplazy "B"
Neděle 8. 9. 2019 15:00
TJ Dalov - FK Horní Loděnice
Neděle 8. 9. 2019 15:00
TJ Střeň - Sokol Velký Újezd
Neděle 8. 9. 2019 15:00
Sokol Vilémov - Sokol Luká

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 14:30
Sokol Doloplazy "B" - Sokol Vilémov
Sobota 14. 9. 2019 15:00
SK Město Libavá - TJ Dalov
Sobota 14. 9. 2019 16:00
FC Kolos Jiříkov - FK Huzová
Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol Luká - TJ Štěpánov
Neděle 15. 9. 2019 15:00
Sokol Velký Újezd - FK Nemilany
Neděle 15. 9. 2019 15:00
FK Horní Loděnice - Sokol Moravská Huzová Poznámka: / Hřiště: Ne, Původní termín: 14.09.2019 15:00
Neděle 15. 9. 2019 16:00
Sokol Hnojice - FC Drahlov
Neděle 15. 9. 2019 16:00
TJ Mladějovice - TJ Střeň Poznámka: / , Původní termín: 14.09.2019 16:00

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 15:30
FK Nemilany - TJ Mladějovice
Sobota 21. 9. 2019 15:30
FC Drahlov - Sokol Velký Újezd
Sobota 21. 9. 2019 15:30
FK Huzová - Sokol Hnojice
Sobota 21. 9. 2019 15:30
Sokol Moravská Huzová - SK Město Libavá
Neděle 22. 9. 2019 15:00
TJ Dalov - FC Kolos Jiříkov
Neděle 22. 9. 2019 15:00
Sokol Vilémov - TJ Štěpánov
Neděle 22. 9. 2019 15:00
TJ Střeň - Sokol Luká
Neděle 22. 9. 2019 15:30
Sokol Doloplazy "B" - FK Horní Loděnice

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 15:00
FK Horní Loděnice - Sokol Vilémov
Sobota 28. 9. 2019 15:00
SK Město Libavá - Sokol Doloplazy "B"
Sobota 28. 9. 2019 15:30
FC Kolos Jiříkov - Sokol Moravská Huzová
Sobota 28. 9. 2019 15:30
TJ Mladějovice - FC Drahlov
Sobota 28. 9. 2019 15:30
Sokol Luká - FK Nemilany
Sobota 28. 9. 2019 15:30
TJ Štěpánov - TJ Střeň
Neděle 29. 9. 2019 15:00
Sokol Velký Újezd - FK Huzová
Neděle 29. 9. 2019 15:30
Sokol Hnojice - TJ Dalov

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 15:00
FK Nemilany - TJ Štěpánov
Sobota 5. 10. 2019 15:00
FC Drahlov - Sokol Luká
Sobota 5. 10. 2019 15:00
FK Huzová - TJ Mladějovice
Sobota 5. 10. 2019 15:00
Sokol Moravská Huzová - Sokol Hnojice
Sobota 5. 10. 2019 15:00
Sokol Doloplazy "B" - FC Kolos Jiříkov
Sobota 5. 10. 2019 15:00
FK Horní Loděnice - SK Město Libavá
Neděle 6. 10. 2019 15:00
TJ Dalov - Sokol Velký Újezd
Neděle 6. 10. 2019 15:00
Sokol Vilémov - TJ Střeň

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 15:00
SK Město Libavá - Sokol Vilémov
Sobota 12. 10. 2019 15:00
FC Kolos Jiříkov - FK Horní Loděnice
Sobota 12. 10. 2019 15:00
TJ Mladějovice - TJ Dalov
Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Luká - FK Huzová
Sobota 12. 10. 2019 15:00
TJ Štěpánov - FC Drahlov
Neděle 13. 10. 2019 15:00
TJ Střeň - FK Nemilany
Neděle 13. 10. 2019 15:00
Sokol Hnojice - Sokol Doloplazy "B"
Neděle 13. 10. 2019 15:00
Sokol Velký Újezd - Sokol Moravská Huzová

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 14:30
FC Drahlov - TJ Střeň
Sobota 19. 10. 2019 14:30
FK Huzová - TJ Štěpánov
Sobota 19. 10. 2019 14:30
FK Horní Loděnice - Sokol Hnojice
Sobota 19. 10. 2019 14:30
SK Město Libavá - FC Kolos Jiříkov
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Sokol Moravská Huzová - TJ Mladějovice
Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol Doloplazy "B" - Sokol Velký Újezd
Neděle 20. 10. 2019 14:30
TJ Dalov - Sokol Luká
Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol Vilémov - FK Nemilany

13. kolo

Sobota 26. 10. 2019 14:30
FC Kolos Jiříkov - Sokol Vilémov
Sobota 26. 10. 2019 14:30
FK Nemilany - FC Drahlov
Sobota 26. 10. 2019 14:30
TJ Mladějovice - Sokol Doloplazy "B"
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Sokol Luká - Sokol Moravská Huzová
Sobota 26. 10. 2019 14:30
TJ Štěpánov - TJ Dalov
Neděle 27. 10. 2019 14:30
TJ Střeň - FK Huzová
Neděle 27. 10. 2019 14:30
Sokol Hnojice - SK Město Libavá
Neděle 27. 10. 2019 14:30
Sokol Velký Újezd - FK Horní Loděnice

14. kolo

Sobota 2. 11. 2019 14:00
FK Huzová - FK Nemilany
Sobota 2. 11. 2019 14:00
Sokol Moravská Huzová - TJ Štěpánov
Sobota 2. 11. 2019 14:00
FK Horní Loděnice - TJ Mladějovice
Sobota 2. 11. 2019 14:00
SK Město Libavá - Sokol Velký Újezd
Sobota 2. 11. 2019 14:00
FC Kolos Jiříkov - Sokol Hnojice
Neděle 3. 11. 2019 14:00
Sokol Doloplazy "B" - Sokol Luká
Neděle 3. 11. 2019 14:00
TJ Dalov - TJ Střeň
Neděle 3. 11. 2019 14:00
Sokol Vilémov - FC Drahlov

16. kolo

Sobota 9. 11. 2019 14:00
FC Drahlov - TJ Dalov
Sobota 9. 11. 2019 14:00
FK Nemilany - Sokol Moravská Huzová
Sobota 9. 11. 2019 14:00
FK Horní Loděnice - TJ Štěpánov Poznámka: hřiště Horní Loděnice
Sobota 9. 11. 2019 14:00
Sokol Luká - SK Město Libavá
Sobota 9. 11. 2019 14:00
TJ Mladějovice - FC Kolos Jiříkov
Neděle 10. 11. 2019 14:00
Sokol Velký Újezd - Sokol Hnojice
Neděle 10. 11. 2019 14:00
TJ Střeň - Sokol Doloplazy "B"
Neděle 10. 11. 2019 14:00
Sokol Vilémov - FK Huzová

15. kolo

Sobota 16. 11. 2019 13:30
FK Nemilany - TJ Dalov
Sobota 16. 11. 2019 13:30
FC Drahlov - FK Huzová
Sobota 16. 11. 2019 13:30
TJ Mladějovice - SK Město Libavá
Sobota 16. 11. 2019 13:30
Sokol Luká - FK Horní Loděnice
Sobota 16. 11. 2019 13:30
TJ Štěpánov - Sokol Doloplazy "B"
Neděle 17. 11. 2019 13:30
TJ Střeň - Sokol Moravská Huzová
Neděle 17. 11. 2019 13:30
Sokol Hnojice - Sokol Vilémov
Neděle 17. 11. 2019 13:30
Sokol Velký Újezd - FC Kolos Jiříkov

17. kolo

Sobota 21. 3. 2020 15:00
TJ Mladějovice - Sokol Hnojice Poznámka: hřiště Mladějovice
Sobota 21. 3. 2020 15:00
Sokol Luká - FC Kolos Jiříkov Poznámka: hřiště Luká
Sobota 21. 3. 2020 15:00
SK Město Libavá - TJ Štěpánov
Sobota 21. 3. 2020 15:00
FK Horní Loděnice - TJ Střeň
Sobota 21. 3. 2020 15:00
Sokol Moravská Huzová - FC Drahlov
Neděle 22. 3. 2020 15:00
TJ Dalov - FK Huzová
Neděle 22. 3. 2020 15:00
Sokol Doloplazy "B" - FK Nemilany
Neděle 22. 3. 2020 15:00
Sokol Velký Újezd - Sokol Vilémov

18. kolo

Sobota 28. 3. 2020 15:00
FK Huzová - Sokol Moravská Huzová
Sobota 28. 3. 2020 15:00
FC Drahlov - Sokol Doloplazy "B"
Sobota 28. 3. 2020 15:00
FK Nemilany - FK Horní Loděnice
Sobota 28. 3. 2020 15:00
TJ Štěpánov - FC Kolos Jiříkov
Sobota 28. 3. 2020 15:00
Sokol Luká - Sokol Hnojice
Sobota 28. 3. 2020 15:00
TJ Mladějovice - Sokol Velký Újezd
Neděle 29. 3. 2020 15:00
TJ Střeň - SK Město Libavá
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Sokol Vilémov - TJ Dalov

19. kolo

Sobota 4. 4. 2020 15:00
Sokol Luká - Sokol Velký Újezd Poznámka: hřiště Luká
Sobota 4. 4. 2020 15:00
SK Město Libavá - FK Nemilany
Sobota 4. 4. 2020 15:00
FK Horní Loděnice - FC Drahlov
Sobota 4. 4. 2020 15:30
FC Kolos Jiříkov - TJ Střeň
Sobota 4. 4. 2020 15:30
TJ Mladějovice - Sokol Vilémov
Sobota 4. 4. 2020 15:30
Sokol Moravská Huzová - TJ Dalov
Neděle 5. 4. 2020 15:30
Sokol Doloplazy "B" - FK Huzová
Neděle 5. 4. 2020 15:30
Sokol Hnojice - TJ Štěpánov

20. kolo

Sobota 11. 4. 2020 15:30
FK Huzová - FK Horní Loděnice
Sobota 11. 4. 2020 15:30
FC Drahlov - SK Město Libavá
Sobota 11. 4. 2020 15:30
FK Nemilany - FC Kolos Jiříkov
Sobota 11. 4. 2020 15:30
TJ Štěpánov - Sokol Velký Újezd
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Sokol Luká - TJ Mladějovice
Neděle 12. 4. 2020 15:00
TJ Střeň - Sokol Hnojice
Neděle 12. 4. 2020 15:00
Sokol Vilémov - Sokol Moravská Huzová
Neděle 12. 4. 2020 15:00
TJ Dalov - Sokol Doloplazy "B"

21. kolo

Sobota 18. 4. 2020 15:00
SK Město Libavá - FK Huzová
Sobota 18. 4. 2020 15:00
FK Horní Loděnice - TJ Dalov
Sobota 18. 4. 2020 16:00
Sokol Luká - Sokol Vilémov
Sobota 18. 4. 2020 16:00
TJ Mladějovice - TJ Štěpánov
Sobota 18. 4. 2020 16:00
FC Kolos Jiříkov - FC Drahlov
Neděle 19. 4. 2020 15:00
Sokol Velký Újezd - TJ Střeň
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Sokol Hnojice - FK Nemilany
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Sokol Doloplazy "B" - Sokol Moravská Huzová

22. kolo

Sobota 25. 4. 2020 16:00
Sokol Moravská Huzová - FK Horní Loděnice
Sobota 25. 4. 2020 16:00
FK Huzová - FC Kolos Jiříkov
Sobota 25. 4. 2020 16:00
FC Drahlov - Sokol Hnojice
Sobota 25. 4. 2020 16:00
FK Nemilany - Sokol Velký Újezd
Sobota 25. 4. 2020 16:00
TJ Štěpánov - Sokol Luká
Neděle 26. 4. 2020 15:00
TJ Střeň - TJ Mladějovice
Neděle 26. 4. 2020 15:00
TJ Dalov - SK Město Libavá
Neděle 26. 4. 2020 15:00
Sokol Vilémov - Sokol Doloplazy "B"

23. kolo

Sobota 2. 5. 2020 15:00
SK Město Libavá - Sokol Moravská Huzová
Sobota 2. 5. 2020 15:00
FK Horní Loděnice - Sokol Doloplazy "B"
Sobota 2. 5. 2020 16:30
FC Kolos Jiříkov - TJ Dalov
Sobota 2. 5. 2020 16:30
TJ Štěpánov - Sokol Vilémov
Sobota 2. 5. 2020 16:30
Sokol Luká - TJ Střeň
Sobota 2. 5. 2020 16:30
TJ Mladějovice - FK Nemilany
Neděle 3. 5. 2020 15:00
Sokol Velký Újezd - FC Drahlov
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Sokol Hnojice - FK Huzová

24. kolo

Sobota 9. 5. 2020 16:30
Sokol Moravská Huzová - FC Kolos Jiříkov
Sobota 9. 5. 2020 16:30
FK Huzová - Sokol Velký Újezd
Sobota 9. 5. 2020 16:30
FC Drahlov - TJ Mladějovice
Sobota 9. 5. 2020 16:30
FK Nemilany - Sokol Luká
Neděle 10. 5. 2020 15:00
TJ Střeň - TJ Štěpánov
Neděle 10. 5. 2020 15:00
TJ Dalov - Sokol Hnojice
Neděle 10. 5. 2020 15:00
Sokol Vilémov - FK Horní Loděnice
Neděle 10. 5. 2020 16:30
Sokol Doloplazy "B" - SK Město Libavá

25. kolo

Sobota 16. 5. 2020 15:00
SK Město Libavá - FK Horní Loděnice
Sobota 16. 5. 2020 17:00
TJ Štěpánov - FK Nemilany
Sobota 16. 5. 2020 17:00
Sokol Luká - FC Drahlov
Sobota 16. 5. 2020 17:00
TJ Mladějovice - FK Huzová
Sobota 16. 5. 2020 17:00
FC Kolos Jiříkov - Sokol Doloplazy "B"
Neděle 17. 5. 2020 15:00
Sokol Velký Újezd - TJ Dalov
Neděle 17. 5. 2020 15:00
TJ Střeň - Sokol Vilémov
Neděle 17. 5. 2020 16:30
Sokol Hnojice - Sokol Moravská Huzová

26. kolo

Sobota 23. 5. 2020 15:00
FK Horní Loděnice - FC Kolos Jiříkov
Sobota 23. 5. 2020 17:00
FK Huzová - Sokol Luká
Sobota 23. 5. 2020 17:00
FC Drahlov - TJ Štěpánov
Sobota 23. 5. 2020 17:00
FK Nemilany - TJ Střeň
Sobota 23. 5. 2020 17:00
Sokol Moravská Huzová - Sokol Velký Újezd
Neděle 24. 5. 2020 15:00
TJ Dalov - TJ Mladějovice
Neděle 24. 5. 2020 15:00
Sokol Vilémov - SK Město Libavá
Neděle 24. 5. 2020 17:00
Sokol Doloplazy "B" - Sokol Hnojice

27. kolo

Sobota 30. 5. 2020 17:00
FK Nemilany - Sokol Vilémov
Sobota 30. 5. 2020 17:00
FC Kolos Jiříkov - SK Město Libavá
Sobota 30. 5. 2020 17:00
TJ Štěpánov - FK Huzová
Sobota 30. 5. 2020 17:00
Sokol Luká - TJ Dalov
Sobota 30. 5. 2020 17:00
TJ Mladějovice - Sokol Moravská Huzová
Neděle 31. 5. 2020 15:00
Sokol Velký Újezd - Sokol Doloplazy "B"
Neděle 31. 5. 2020 15:00
TJ Střeň - FC Drahlov
Neděle 31. 5. 2020 16:30
Sokol Hnojice - FK Horní Loděnice

28. kolo

Sobota 6. 6. 2020 15:00
SK Město Libavá - Sokol Hnojice
Sobota 6. 6. 2020 15:00
FK Horní Loděnice - Sokol Velký Újezd
Sobota 6. 6. 2020 17:00
Sokol Moravská Huzová - Sokol Luká
Sobota 6. 6. 2020 17:00
FK Huzová - TJ Střeň
Sobota 6. 6. 2020 17:00
FC Drahlov - FK Nemilany
Neděle 7. 6. 2020 15:00
TJ Dalov - TJ Štěpánov
Neděle 7. 6. 2020 15:00
Sokol Vilémov - FC Kolos Jiříkov
Neděle 7. 6. 2020 17:00
Sokol Doloplazy "B" - TJ Mladějovice

29. kolo

Sobota 13. 6. 2020 17:00
FC Drahlov - Sokol Vilémov
Sobota 13. 6. 2020 17:00
FK Nemilany - FK Huzová
Sobota 13. 6. 2020 17:00
TJ Štěpánov - Sokol Moravská Huzová
Sobota 13. 6. 2020 17:00
Sokol Luká - Sokol Doloplazy "B"
Neděle 14. 6. 2020 15:00
Sokol Velký Újezd - SK Město Libavá
Neděle 14. 6. 2020 15:00
TJ Střeň - TJ Dalov
Neděle 14. 6. 2020 16:30
Sokol Hnojice - FC Kolos Jiříkov
Neděle 14. 6. 2020 17:00
TJ Mladějovice - FK Horní Loděnice Poznámka: / , Původní termín: 13.06.2020 17:00

30. kolo

Sobota 20. 6. 2020 15:00
SK Město Libavá - TJ Mladějovice
Sobota 20. 6. 2020 15:00
FK Horní Loděnice - Sokol Luká
Sobota 20. 6. 2020 17:00
Sokol Moravská Huzová - TJ Střeň
Sobota 20. 6. 2020 17:00
FK Huzová - FC Drahlov
Sobota 20. 6. 2020 17:30
FC Kolos Jiříkov - Sokol Velký Újezd
Neděle 21. 6. 2020 15:00
Sokol Vilémov - Sokol Hnojice
Neděle 21. 6. 2020 15:00
TJ Dalov - FK Nemilany
Neděle 21. 6. 2020 17:30
Sokol Doloplazy "B" - TJ Štěpánov

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN