Clean4you podporuje rozvoj fotbalové mládeže

Všechny výsledky

III. třída mužů

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

15. kolo

Sobota 1. 8. 2020 14:00
Sokol Příkazy "B" - SK Těšetice 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Čásek Dalibor - Vláčil Svatopluk, Čapka Šimon.

Sobota 1. 8. 2020 15:00
SK Králová - SK Štarnov 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Wencl Jakub - Vojáček Ondřej, Dosoudil Filip.

Sobota 1. 8. 2020 16:00
FC Hraničné Petrovice - Sokol Mladeč 2:4 (2:2)

Rozhodčí: Hubáček Antonín - Brázda František, Rozman Jan.

Sobota 1. 8. 2020 16:30
Sokol Náklo - FK Slavonín "B" 2:1 (0:1) Pen: 4:2

Rozhodčí: Kenša Jan - Švancara Oldřich, Varga Petr.

Neděle 2. 8. 2020 14:30
Sokol Bouzov - FK Odrlice 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Bažant Jiří, Koníček Filip.

Neděle 2. 8. 2020 15:00
Sokol Babice - SK Chválkovice "B" 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Kipritidis Denis - Vláčil Svatopluk, Konvička Tomáš.

Neděle 2. 8. 2020 15:30
Sokol Drahanovice - SFK Nedvězí 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Švancara Oldřich - Kenša Jan, Hubáček Antonín.

Neděle 2. 8. 2020 16:30
Sokol Pňovice - Sokol Jívová 4:1 (3:1)

Rozhodčí: Látal Jiří - Salva Aleš, Rybnikář Antonín.

1. kolo

Sobota 8. 8. 2020 15:00
SFK Nedvězí - Sokol Příkazy "B" 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Salva Aleš - Kopečný Zdeněk, Vlček Filip.

Sobota 8. 8. 2020 17:00
SK Štarnov - FC Hraničné Petrovice 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Študent Radim, Přecechtěl Jan.

Sobota 8. 8. 2020 17:30
SK Těšetice - Sokol Pňovice 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Kopečný Zdeněk - Salva Aleš, Vlček Filip.

Neděle 9. 8. 2020 14:30
Sokol Mladeč - Sokol Náklo 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Čásek Dalibor, Hubáček Antonín.

Neděle 9. 8. 2020 14:30
Sokol Bouzov - Sokol Drahanovice 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Salva Aleš - Borovička Jaroslav, Ječmeň Vladislav.

Neděle 9. 8. 2020 15:00
Sokol Jívová - SK Králová 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Kopečný Zdeněk - Brokeš František, Jořenek Jakub.

Neděle 9. 8. 2020 15:15
SK Chválkovice "B" - FK Odrlice 1:0 (0:0) Pen: 3:1

Rozhodčí: Kenša Jan - Rybnikář Antonín, Švancara Oldřich.

Neděle 9. 8. 2020 17:00
FK Slavonín "B" - Sokol Babice 3:4 (1:3)

Rozhodčí: Čásek Dalibor - Hubáček Antonín, Zdražil Daniel.

2. kolo

Sobota 15. 8. 2020 14:00
Sokol Příkazy "B" - Sokol Bouzov 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Látal Jiří - Vojtek Jaroslav, Přecechtěl Jan.

Sobota 15. 8. 2020 14:30
FK Odrlice - Sokol Drahanovice 4:3 (0:1) Pen: 4:2

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Kipritidis Denis, Vojáček Ondřej.

Sobota 15. 8. 2020 15:00
SK Králová - SK Těšetice 5:2 (3:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Brázda František, Rozman Jan.

Sobota 15. 8. 2020 16:00
FC Hraničné Petrovice - Sokol Jívová 4:2 (1:1)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Konvička Tomáš, Rybnikář Antonín.

Sobota 15. 8. 2020 16:30
Sokol Náklo - SK Štarnov 2:3 (1:1) Pen: 8:9

Rozhodčí: Dosoudil Filip - Janáček Lukáš, Koníček Filip.

Sobota 15. 8. 2020 16:30
Sokol Babice - Sokol Mladeč 2:4 (2:3)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Jořenek Jakub.

Neděle 16. 8. 2020 15:15
SK Chválkovice "B" - FK Slavonín "B" 2:3 (0:1)

Rozhodčí: Hubáček Antonín - Kenša Jan, Koníček Filip.

Neděle 16. 8. 2020 16:30
Sokol Pňovice - SFK Nedvězí 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Vojáček Ondřej - Vojtek Jaroslav, Wencl Jakub.

3. kolo

Sobota 22. 8. 2020 10:00
Sokol Jívová - Sokol Náklo 2:3 (0:1) Pen: 2:4

Rozhodčí: Salva Aleš - Holý Radek, Dosoudil Filip.

Sobota 22. 8. 2020 16:30
SK Těšetice - FC Hraničné Petrovice 0:4 (0:3)

Rozhodčí: Vojáček Ondřej - Vláčil Svatopluk, Rozman Jan.

Sobota 22. 8. 2020 16:30
SFK Nedvězí - SK Králová 6:3 (5:0)

Rozhodčí: Látal Jiří - Kenša Jan, Varga Petr.

Sobota 22. 8. 2020 16:30
SK Štarnov - Sokol Babice 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Kipritidis Denis, Jořenek Jakub.

Neděle 23. 8. 2020 13:30
Sokol Bouzov - Sokol Pňovice 2:5 (1:1)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Janáček Lukáš, Rosskohl Ladislav.

Neděle 23. 8. 2020 14:30
Sokol Mladeč - SK Chválkovice "B" 6:1 (2:1)

Rozhodčí: Kipritidis Denis - Vyroubal Petr, Varga Petr.

Neděle 23. 8. 2020 15:30
Sokol Drahanovice - Sokol Příkazy "B" 2:3 (0:1)

Rozhodčí: Študent Radim - Damek Jakub, Břečka Radek.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
FK Slavonín "B" - FK Odrlice 5:3 (1:1)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Bažant Jiří, Ječmeň Vladislav.

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 15:00
SK Králová - Sokol Bouzov 2:9 (2:5)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Brázda František, Rozman Jan.

Sobota 29. 8. 2020 16:00
FC Hraničné Petrovice - SFK Nedvězí 3:2 (3:0)

Rozhodčí: Kipritidis Denis - Vojáček Ondřej, Konvička Tomáš.

Sobota 29. 8. 2020 16:30
Sokol Náklo - SK Těšetice 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Varga Petr, Vláčil Svatopluk.

Neděle 30. 8. 2020 14:30
FK Odrlice - Sokol Příkazy "B" 2:1 (1:1) Pen: 4:2

Rozhodčí: Salva Aleš - Damek Jakub, Kenša Jan.

Neděle 30. 8. 2020 15:15
SK Chválkovice "B" - SK Štarnov 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Zdražil Daniel, Koníček Filip.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
FK Slavonín "B" - Sokol Mladeč 4:2 (2:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Dohnal Erik, Břečka Radek.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
Sokol Pňovice - Sokol Drahanovice 6:0 (2:0)

Rozhodčí: Borovička Jaroslav - Kratochvíl Jiří, Rybnikář Antonín.

Čtvrtek 31. 12. 2020
Sokol Babice - Sokol Jívová

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 13:30
Sokol Příkazy "B" - Sokol Pňovice 0:1 (0:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Varga Petr - Vyroubal Petr, Peřina Petr.

Sobota 5. 9. 2020 16:00
SK Štarnov - FK Slavonín "B" 1:5 (1:1)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Borovička Jaroslav, Konvička Tomáš.

Sobota 5. 9. 2020 16:00
SK Těšetice - Sokol Babice 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Švancara Oldřich - Ječmeň Vladislav, Čapka Šimon.

Sobota 5. 9. 2020 16:00
SFK Nedvězí - Sokol Náklo 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Dohnal Erik, Matlák Pavel.

Neděle 6. 9. 2020 13:30
Sokol Bouzov - FC Hraničné Petrovice 6:2 (3:1)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Šafařík Petr, Damek Jakub.

Neděle 6. 9. 2020 14:30
Sokol Mladeč - FK Odrlice 3:4 (1:1) Pen: 2:4

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Kenša Jan, Hoffman David.

Neděle 6. 9. 2020 15:00
Sokol Jívová - SK Chválkovice "B" 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Kopečný Zdeněk - Konvička Tomáš, Zdražil Daniel.

Neděle 6. 9. 2020 15:30
Sokol Drahanovice - SK Králová 0:0 (-1:-1)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Středa 28. 10. 2020 14:30
Sokol Drahanovice - SK Králová

6. kolo

Sobota 12. 9. 2020 10:00
FK Odrlice - Sokol Pňovice 1:4 (0:3)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Vojtek Jaroslav, Ženožička Pavel.

Sobota 12. 9. 2020 15:00
SK Králová - Sokol Příkazy "B" 1:4 (1:1)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Machala Martin.

Sobota 12. 9. 2020 16:00
FC Hraničné Petrovice - Sokol Drahanovice 0:6 (0:0)

Rozhodčí: Kašík Tomáš - Rybnikář Antonín.

Sobota 12. 9. 2020 16:00
Sokol Náklo - Sokol Bouzov 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Hubáček Antonín - Čapka Šimon.

Sobota 12. 9. 2020 16:00
Sokol Babice - SFK Nedvězí 2:4 (0:3)

Rozhodčí: Brázda František - Jořenek Jakub.

Neděle 13. 9. 2020 14:30
Sokol Mladeč - SK Štarnov 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Borovička Jaroslav, Ženožička Pavel.

Neděle 13. 9. 2020 15:15
SK Chválkovice "B" - SK Těšetice 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Vlček Filip - Grantner Michal, Matlák Pavel.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
FK Slavonín "B" - Sokol Jívová 3:2 (1:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Kubíček Radek - Salva Aleš, Hanáček Jakub.

7. kolo

Sobota 19. 9. 2020 13:00
Sokol Příkazy "B" - FC Hraničné Petrovice 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Dosoudil Filip - Vojtek Jaroslav, Hanus Jiří.

Sobota 19. 9. 2020 15:30
SK Těšetice - FK Slavonín "B" 2:4 (2:2)

Rozhodčí: Vojáček Ondřej - Ječmeň Vladislav, Čapka Šimon.

Sobota 19. 9. 2020 15:30
SFK Nedvězí - SK Chválkovice "B" 6:1 (4:1)

Rozhodčí: Študent Radim - Kenša Jan, Hoffman David.

Neděle 20. 9. 2020 14:30
Sokol Bouzov - Sokol Babice 3:2 (0:1)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Matys Ondřej, Ječmeň Vladislav.

Neděle 20. 9. 2020 15:00
Sokol Drahanovice - Sokol Náklo 6:1 (3:0)

Rozhodčí: Kašík Tomáš - Matlák Pavel, Hanus Jiří.

Neděle 20. 9. 2020 15:00
SK Štarnov - FK Odrlice 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Varga Petr - Brázda František, Vojáček Ondřej.

Neděle 20. 9. 2020 15:00
Sokol Jívová - Sokol Mladeč 0:1 (0:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Salva Aleš - Konvička Tomáš, Švancara Oldřich.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
Sokol Pňovice - SK Králová 5:0 (4:0)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Jořenek Jakub.

8. kolo

Sobota 26. 9. 2020 15:30
SK Štarnov - Sokol Jívová 2:3 (1:1) Pen: 3:5

Rozhodčí: Přecechtěl Jan - Damek Jakub, Koníček Filip.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
Sokol Náklo - Sokol Příkazy "B" 1:2 (1:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Matlák Pavel, Hoffman David.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
Sokol Babice - Sokol Drahanovice 1:6 (0:2)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Hanáček Jakub, Hanus Jiří.

Neděle 27. 9. 2020 14:30
FK Odrlice - SK Králová 2:3 (1:2) Pen: 2:4

Rozhodčí: Kubíček Radek - Peřina Petr, Čapka Šimon.

Neděle 27. 9. 2020 14:30
Sokol Mladeč - SK Těšetice 3:2 (1:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Salva Aleš - Hubáček Antonín, Švancara Oldřich.

Neděle 27. 9. 2020 15:15
SK Chválkovice "B" - Sokol Bouzov 1:4 (1:1)

Rozhodčí: Matys Ondřej - Kenša Jan, Zdražil Daniel.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
FK Slavonín "B" - SFK Nedvězí 2:5 (1:2)

Rozhodčí: Vlček Filip - Břečka Radek, Hoffman David.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
FC Hraničné Petrovice - Sokol Pňovice 2:6 (1:3)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Konvička Tomáš, Varga Petr.

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 12:30
Sokol Příkazy "B" - Sokol Babice 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Brázda František - Salva Aleš, Hanus Jiří.

Sobota 3. 10. 2020 15:00
SK Králová - FC Hraničné Petrovice 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Hubáček Antonín - Rozman Jan, Varga Petr.

Sobota 3. 10. 2020 15:00
SK Těšetice - SK Štarnov 3:2 (1:1) Pen: 3:1

Rozhodčí: Dosoudil Filip - Šafařík Petr, Matlák Pavel.

Sobota 3. 10. 2020 15:00
SFK Nedvězí - Sokol Mladeč 6:0 (1:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Machala Martin, Ječmeň Vladislav.

Neděle 4. 10. 2020 14:30
Sokol Bouzov - FK Slavonín "B" 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Šafařík Petr - Rybnikář Antonín.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
Sokol Drahanovice - SK Chválkovice "B" 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Grantner Michal - Kenša Jan, Janáček Lukáš.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
Sokol Pňovice - Sokol Náklo 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Jořenek Jakub, Ječmeň Vladislav.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
Sokol Jívová - FK Odrlice 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Konvička Tomáš, Machala Martin.

10. kolo

Sobota 10. 10. 2020 15:00
Sokol Náklo - SK Králová 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Zdražil Daniel, Peřina Petr.

Sobota 10. 10. 2020 15:00
Sokol Babice - Sokol Pňovice 1:7 (0:3)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Kopečný Zdeněk, Přecechtěl Jan.

Sobota 10. 10. 2020 15:00
SK Štarnov - SFK Nedvězí 2:1 (0:0) Pen: 4:2

Rozhodčí: Kašík Tomáš - Vojáček Ondřej, Jořenek Jakub.

Neděle 11. 10. 2020 14:30
Sokol Mladeč - Sokol Bouzov 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Hanáček Jakub, Jořenek Jakub.

Neděle 11. 10. 2020 14:30
FK Odrlice - FC Hraničné Petrovice 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Kopečný Zdeněk - Borovička Jaroslav, Čapka Šimon.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
Sokol Jívová - SK Těšetice 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Kubíček Radek - Epstein Martin, Konvička Tomáš.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
SK Chválkovice "B" - Sokol Příkazy "B" 7:2 (4:1)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Ševčík Jakub, Přecechtěl Jan.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
FK Slavonín "B" - Sokol Drahanovice

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Břečka Radek, Grantner Michal.

11. kolo

Sobota 17. 10. 2020 12:00
Sokol Příkazy "B" - FK Slavonín "B"
Sobota 17. 10. 2020 14:30
SK Králová - Sokol Babice
Sobota 17. 10. 2020 14:30
FC Hraničné Petrovice - Sokol Náklo
Sobota 17. 10. 2020 14:30
SK Těšetice - FK Odrlice
Sobota 17. 10. 2020 14:30
SFK Nedvězí - Sokol Jívová
Neděle 18. 10. 2020 14:30
Sokol Bouzov - SK Štarnov
Neděle 18. 10. 2020 14:30
Sokol Drahanovice - Sokol Mladeč
Neděle 18. 10. 2020 14:30
Sokol Pňovice - SK Chválkovice "B"

12. kolo

Sobota 24. 10. 2020 14:30
Sokol Babice - FC Hraničné Petrovice
Sobota 24. 10. 2020 14:30
FK Slavonín "B" - Sokol Pňovice Poznámka: / , Původní termín: 25.10.2020 14:30
Sobota 24. 10. 2020 14:30
SK Štarnov - Sokol Drahanovice
Sobota 24. 10. 2020 14:30
SK Těšetice - SFK Nedvězí
Neděle 25. 10. 2020 14:30
Sokol Jívová - Sokol Bouzov
Neděle 25. 10. 2020 14:30
Sokol Mladeč - Sokol Příkazy "B"
Neděle 25. 10. 2020 14:30
SK Chválkovice "B" - SK Králová
Neděle 25. 10. 2020 14:30
FK Odrlice - Sokol Náklo

13. kolo

Sobota 31. 10. 2020 11:30
Sokol Příkazy "B" - SK Štarnov
Sobota 31. 10. 2020 14:00
SK Králová - FK Slavonín "B"
Sobota 31. 10. 2020 14:00
FC Hraničné Petrovice - SK Chválkovice "B"
Sobota 31. 10. 2020 14:00
Sokol Náklo - Sokol Babice
Sobota 31. 10. 2020 14:00
SFK Nedvězí - FK Odrlice
Neděle 1. 11. 2020 14:00
Sokol Bouzov - SK Těšetice
Neděle 1. 11. 2020 14:00
Sokol Drahanovice - Sokol Jívová
Neděle 1. 11. 2020 14:00
Sokol Pňovice - Sokol Mladeč

14. kolo

Sobota 7. 11. 2020 14:00
SK Štarnov - Sokol Pňovice
Sobota 7. 11. 2020 14:00
SK Těšetice - Sokol Drahanovice
Sobota 7. 11. 2020 14:00
SFK Nedvězí - Sokol Bouzov
Neděle 8. 11. 2020 14:00
Sokol Jívová - Sokol Příkazy "B"
Neděle 8. 11. 2020 14:00
FK Odrlice - Sokol Babice
Neděle 8. 11. 2020 14:00
SK Chválkovice "B" - Sokol Náklo
Neděle 8. 11. 2020 14:00
FK Slavonín "B" - FC Hraničné Petrovice
Neděle 8. 11. 2020 14:00
Sokol Mladeč - SK Králová

16. kolo

Sobota 14. 11. 2020 11:30
Sokol Příkazy "B" - SFK Nedvězí
Sobota 14. 11. 2020 14:00
Sokol Drahanovice - Sokol Bouzov Poznámka: , Původní termín: 15.11.2020 14:00
Sobota 14. 11. 2020 14:00
FK Odrlice - SK Chválkovice "B" Poznámka: , Původní termín: 15.11.2020 14:00
Sobota 14. 11. 2020 14:00
Sokol Babice - FK Slavonín "B"
Sobota 14. 11. 2020 14:00
Sokol Náklo - Sokol Mladeč
Sobota 14. 11. 2020 14:00
FC Hraničné Petrovice - SK Štarnov
Sobota 14. 11. 2020 14:00
SK Králová - Sokol Jívová
Neděle 15. 11. 2020 14:00
Sokol Pňovice - SK Těšetice

17. kolo

Sobota 20. 3. 2021 15:00
SK Štarnov - Sokol Náklo
Sobota 20. 3. 2021 15:00
SFK Nedvězí - Sokol Pňovice
Sobota 20. 3. 2021 15:00
SK Těšetice - SK Králová
Neděle 21. 3. 2021 14:30
Sokol Bouzov - Sokol Příkazy "B"
Neděle 21. 3. 2021 14:30
Sokol Mladeč - Sokol Babice
Neděle 21. 3. 2021 15:00
FK Slavonín "B" - SK Chválkovice "B"
Neděle 21. 3. 2021 15:00
Sokol Jívová - FC Hraničné Petrovice
Neděle 21. 3. 2021 15:00
Sokol Drahanovice - FK Odrlice

18. kolo

Sobota 27. 3. 2021 12:30
Sokol Příkazy "B" - Sokol Drahanovice
Sobota 27. 3. 2021 15:00
Sokol Babice - SK Štarnov
Sobota 27. 3. 2021 15:00
Sokol Náklo - Sokol Jívová
Sobota 27. 3. 2021 15:00
FC Hraničné Petrovice - SK Těšetice
Sobota 27. 3. 2021 15:00
SK Králová - SFK Nedvězí
Neděle 28. 3. 2021 14:30
FK Odrlice - FK Slavonín "B"
Neděle 28. 3. 2021 15:00
SK Chválkovice "B" - Sokol Mladeč
Neděle 28. 3. 2021 15:00
Sokol Pňovice - Sokol Bouzov

19. kolo

Sobota 3. 4. 2021 13:00
Sokol Příkazy "B" - FK Odrlice
Sobota 3. 4. 2021 15:30
SFK Nedvězí - FC Hraničné Petrovice
Sobota 3. 4. 2021 15:30
SK Těšetice - Sokol Náklo
Sobota 3. 4. 2021 15:30
SK Štarnov - SK Chválkovice "B"
Neděle 4. 4. 2021 14:30
Sokol Mladeč - FK Slavonín "B"
Neděle 4. 4. 2021 14:30
Sokol Bouzov - SK Králová
Neděle 4. 4. 2021 15:00
Sokol Jívová - Sokol Babice
Neděle 4. 4. 2021 15:30
Sokol Drahanovice - Sokol Pňovice

20. kolo

Sobota 10. 4. 2021 15:00
SK Králová - Sokol Drahanovice
Sobota 10. 4. 2021 15:30
Sokol Babice - SK Těšetice
Sobota 10. 4. 2021 15:30
Sokol Náklo - SFK Nedvězí
Sobota 10. 4. 2021 15:30
FC Hraničné Petrovice - Sokol Bouzov
Neděle 11. 4. 2021 14:30
FK Odrlice - Sokol Mladeč
Neděle 11. 4. 2021 15:15
SK Chválkovice "B" - Sokol Jívová
Neděle 11. 4. 2021 15:30
FK Slavonín "B" - SK Štarnov
Neděle 11. 4. 2021 15:30
Sokol Pňovice - Sokol Příkazy "B"

21. kolo

Sobota 17. 4. 2021 13:30
Sokol Příkazy "B" - SK Králová
Sobota 17. 4. 2021 16:00
SK Štarnov - Sokol Mladeč
Sobota 17. 4. 2021 16:00
SFK Nedvězí - Sokol Babice
Sobota 17. 4. 2021 16:00
SK Těšetice - SK Chválkovice "B"
Neděle 18. 4. 2021 14:30
Sokol Bouzov - Sokol Náklo
Neděle 18. 4. 2021 15:00
Sokol Jívová - FK Slavonín "B"
Neděle 18. 4. 2021 15:30
Sokol Drahanovice - FC Hraničné Petrovice
Neděle 18. 4. 2021 16:00
Sokol Pňovice - FK Odrlice

22. kolo

Sobota 24. 4. 2021 15:00
SK Králová - Sokol Pňovice
Sobota 24. 4. 2021 16:00
Sokol Babice - Sokol Bouzov
Sobota 24. 4. 2021 16:00
Sokol Náklo - Sokol Drahanovice
Sobota 24. 4. 2021 16:00
FC Hraničné Petrovice - Sokol Příkazy "B"
Neděle 25. 4. 2021 14:30
FK Odrlice - SK Štarnov
Neděle 25. 4. 2021 14:30
Sokol Mladeč - Sokol Jívová
Neděle 25. 4. 2021 15:15
SK Chválkovice "B" - SFK Nedvězí
Neděle 25. 4. 2021 16:00
FK Slavonín "B" - SK Těšetice

23. kolo

Sobota 1. 5. 2021 14:00
Sokol Příkazy "B" - Sokol Náklo
Sobota 1. 5. 2021 15:00
SK Králová - FK Odrlice
Sobota 1. 5. 2021 16:30
SFK Nedvězí - FK Slavonín "B"
Sobota 1. 5. 2021 16:30
SK Těšetice - Sokol Mladeč
Neděle 2. 5. 2021 14:30
Sokol Bouzov - SK Chválkovice "B"
Neděle 2. 5. 2021 15:00
Sokol Jívová - SK Štarnov
Neděle 2. 5. 2021 15:30
Sokol Drahanovice - Sokol Babice
Neděle 2. 5. 2021 16:30
Sokol Pňovice - FC Hraničné Petrovice

24. kolo

Sobota 8. 5. 2021 16:00
FC Hraničné Petrovice - SK Králová
Sobota 8. 5. 2021 16:30
Sokol Babice - Sokol Příkazy "B"
Sobota 8. 5. 2021 16:30
Sokol Náklo - Sokol Pňovice
Sobota 8. 5. 2021 16:30
SK Štarnov - SK Těšetice
Neděle 9. 5. 2021 14:30
Sokol Mladeč - SFK Nedvězí
Neděle 9. 5. 2021 14:30
FK Odrlice - Sokol Jívová
Neděle 9. 5. 2021 15:15
SK Chválkovice "B" - Sokol Drahanovice
Neděle 9. 5. 2021 16:30
FK Slavonín "B" - Sokol Bouzov

25. kolo

Sobota 15. 5. 2021 14:00
Sokol Příkazy "B" - SK Chválkovice "B"
Sobota 15. 5. 2021 15:00
SK Králová - Sokol Náklo
Sobota 15. 5. 2021 16:00
FC Hraničné Petrovice - FK Odrlice
Sobota 15. 5. 2021 17:00
SFK Nedvězí - SK Štarnov
Sobota 15. 5. 2021 17:00
SK Těšetice - Sokol Jívová
Neděle 16. 5. 2021 14:30
Sokol Bouzov - Sokol Mladeč
Neděle 16. 5. 2021 15:30
Sokol Drahanovice - FK Slavonín "B"
Neděle 16. 5. 2021 16:30
Sokol Pňovice - Sokol Babice

26. kolo

Sobota 22. 5. 2021 16:30
Sokol Babice - SK Králová
Sobota 22. 5. 2021 16:30
Sokol Náklo - FC Hraničné Petrovice
Sobota 22. 5. 2021 17:00
SK Štarnov - Sokol Bouzov
Neděle 23. 5. 2021 14:30
Sokol Mladeč - Sokol Drahanovice
Neděle 23. 5. 2021 14:30
FK Odrlice - SK Těšetice
Neděle 23. 5. 2021 15:00
Sokol Jívová - SFK Nedvězí
Neděle 23. 5. 2021 15:15
SK Chválkovice "B" - Sokol Pňovice
Neděle 23. 5. 2021 17:00
FK Slavonín "B" - Sokol Příkazy "B"

27. kolo

Sobota 29. 5. 2021 14:00
Sokol Příkazy "B" - Sokol Mladeč
Sobota 29. 5. 2021 15:00
SK Králová - SK Chválkovice "B"
Sobota 29. 5. 2021 16:00
FC Hraničné Petrovice - Sokol Babice
Sobota 29. 5. 2021 16:30
Sokol Náklo - FK Odrlice
Sobota 29. 5. 2021 17:00
SFK Nedvězí - SK Těšetice
Neděle 30. 5. 2021 14:30
Sokol Bouzov - Sokol Jívová
Neděle 30. 5. 2021 15:30
Sokol Drahanovice - SK Štarnov
Neděle 30. 5. 2021 16:30
Sokol Pňovice - FK Slavonín "B"

28. kolo

Sobota 5. 6. 2021 16:30
Sokol Babice - Sokol Náklo
Sobota 5. 6. 2021 17:00
SK Štarnov - Sokol Příkazy "B"
Sobota 5. 6. 2021 17:00
SK Těšetice - Sokol Bouzov
Neděle 6. 6. 2021 14:30
FK Odrlice - SFK Nedvězí
Neděle 6. 6. 2021 14:30
Sokol Mladeč - Sokol Pňovice
Neděle 6. 6. 2021 15:00
Sokol Jívová - Sokol Drahanovice
Neděle 6. 6. 2021 15:15
SK Chválkovice "B" - FC Hraničné Petrovice
Neděle 6. 6. 2021 17:00
FK Slavonín "B" - SK Králová

29. kolo

Sobota 12. 6. 2021 14:00
Sokol Příkazy "B" - Sokol Jívová
Sobota 12. 6. 2021 15:00
SK Králová - Sokol Mladeč
Sobota 12. 6. 2021 16:00
FC Hraničné Petrovice - FK Slavonín "B"
Sobota 12. 6. 2021 16:30
Sokol Babice - FK Odrlice
Sobota 12. 6. 2021 16:30
Sokol Náklo - SK Chválkovice "B"
Neděle 13. 6. 2021 14:30
Sokol Bouzov - SFK Nedvězí
Neděle 13. 6. 2021 15:30
Sokol Drahanovice - SK Těšetice
Neděle 13. 6. 2021 16:30
Sokol Pňovice - SK Štarnov

30. kolo

Sobota 19. 6. 2021 17:30
SFK Nedvězí - Sokol Drahanovice
Sobota 19. 6. 2021 17:30
SK Těšetice - Sokol Příkazy "B"
Sobota 19. 6. 2021 17:30
SK Štarnov - SK Králová
Neděle 20. 6. 2021 14:30
Sokol Mladeč - FC Hraničné Petrovice
Neděle 20. 6. 2021 14:30
FK Odrlice - Sokol Bouzov
Neděle 20. 6. 2021 15:00
Sokol Jívová - Sokol Pňovice
Neděle 20. 6. 2021 15:15
SK Chválkovice "B" - Sokol Babice
Neděle 20. 6. 2021 17:30
FK Slavonín "B" - Sokol Náklo

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN