Olomoucký kraj

Všechny výsledky

III. třída mužů

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 3. 8. 2019 14:00
Sokol Příkazy "B" - Sokol Pňovice 3:1 (0:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří - Vláčil Svatopluk, Borovička Jaroslav.

Sobota 3. 8. 2019 16:30
Sokol Babice - Sokol Jívová 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Kašík Tomáš, Kipritidis Denis.

Sobota 3. 8. 2019 17:00
SK Štarnov - Sokol Mladeč 2:3 (1:0) Pen: 1:3

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Sobota 3. 8. 2019 17:00
FK Slavonín "B" - SK Králová 6:1 (3:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 3. 8. 2019 17:00
SFK Nedvězí - SK Těšetice 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Pytlíček Jan - Hubáček Antonín.

Sobota 3. 8. 2019 17:00
SK Slatinice "B" - FK Odrlice 6:2 (2:1)

Rozhodčí: Piňos Radim.

Neděle 4. 8. 2019 14:30
Sokol Bouzov - FK Hlubočky "B" 1:2 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Ženožička Pavel, Študent Radim.

Neděle 4. 8. 2019 15:00
SK Chválkovice "B" - FC Hraničné Petrovice 5:2 (2:1)

Rozhodčí: Kašík Tomáš - Janáček Lukáš, Piňos Radim.

2. kolo

Sobota 10. 8. 2019 15:00
SK Králová - Sokol Příkazy "B" 4:1 (0:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
FC Hraničné Petrovice - FK Odrlice 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Sobota 10. 8. 2019 17:00
SK Těšetice - SK Slatinice "B" 2:3 (0:0) Pen: 1:4

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Salva Aleš, Hubáček Antonín.

Neděle 11. 8. 2019 14:00
Sokol Mladeč - Sokol Babice 1:5 (1:2)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Kašík Tomáš, Borovička Jaroslav.

Neděle 11. 8. 2019 15:00
SK Chválkovice "B" - FK Slavonín "B" 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Látal Jiří, Antoníček Jiří.

Neděle 11. 8. 2019 15:00
FK Hlubočky "B" - SFK Nedvězí 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Salva Aleš, Čásek Dalibor.

Neděle 11. 8. 2019 15:00
Sokol Jívová - Sokol Bouzov 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Kubíček Radek - Bažant Jiří, Konvička Tomáš.

Neděle 11. 8. 2019 16:30
Sokol Pňovice - SK Štarnov 1:5 (0:4)

Rozhodčí: Brázda František - Rozman Jan, Rybnikář Antonín.

3. kolo

Sobota 17. 8. 2019 14:30
FK Odrlice - SK Těšetice 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Kratochvíl Jiří, Borovička Jaroslav.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
SK Štarnov - SK Králová 2:3 (1:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Kipritidis Denis.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
SFK Nedvězí - Sokol Jívová 4:1 (3:0)

Rozhodčí: Hubáček Antonín - Kenša Jan.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
SK Slatinice "B" - FK Hlubočky "B" 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Švancara Oldřich - Grantner Michal.

Sobota 17. 8. 2019 17:00
FK Slavonín "B" - FC Hraničné Petrovice 6:3 (2:1)

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Antoníček Jiří, Epstein Martin.

Sobota 17. 8. 2019 17:00
Sokol Příkazy "B" - SK Chválkovice "B" 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Navrátil Miroslav, Borovička Jaroslav.

Neděle 18. 8. 2019 14:30
Sokol Bouzov - Sokol Mladeč 6:4 (2:3)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Neděle 18. 8. 2019 15:00
Sokol Babice - Sokol Pňovice 2:1 (1:1) Pen: 10:9

Rozhodčí: Brázda František.

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 10:00
Sokol Jívová - SK Slatinice "B" 3:2 (2:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Antoníček Jiří - Salva Aleš, Pytlíček Jan.

Sobota 24. 8. 2019 15:00
SK Králová - Sokol Babice 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Brázda František, Rozman Jan.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
FC Hraničné Petrovice - SK Těšetice 4:3 (3:2)

Rozhodčí: Kašík Tomáš - Vyroubal Petr, Kipritidis Denis.

Neděle 25. 8. 2019 10:15
FK Hlubočky "B" - FK Odrlice 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Pytlíček Jan - Študent Radim, Epstein Martin.

Neděle 25. 8. 2019 14:30
Sokol Mladeč - SFK Nedvězí 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Sokol Miroslav, Borovička Jaroslav.

Neděle 25. 8. 2019 15:00
SK Chválkovice "B" - SK Štarnov 4:2 (2:0)

Rozhodčí: Hubáček Antonín - Grantner Michal, Epstein Martin.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
FK Slavonín "B" - Sokol Příkazy "B" 4:2 (1:1)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Brokeš František.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
Sokol Pňovice - Sokol Bouzov 2:3 (2:2)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Čásek Dalibor, Kipritidis Denis.

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 12:30
Sokol Babice - SK Chválkovice "B" 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Vyroubal Petr, Čapka Šimon.

Sobota 31. 8. 2019 13:30
Sokol Příkazy "B" - FC Hraničné Petrovice 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Antoníček Jiří - Kratochvíl Jiří, Borovička Jaroslav.

Sobota 31. 8. 2019 16:00
SK Štarnov - FK Slavonín "B" 4:3 (1:2) Pen: 5:4

Rozhodčí: Brázda František - Rozman Jan.

Sobota 31. 8. 2019 16:00
SFK Nedvězí - Sokol Pňovice 4:1 (0:0)

Rozhodčí: Švancara Oldřich - Rybnikář Antonín.

Sobota 31. 8. 2019 16:00
SK Slatinice "B" - Sokol Mladeč 3:2 (1:1) Pen: 7:6

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Sobota 31. 8. 2019 16:00
SK Těšetice - FK Hlubočky "B" 0:6 (0:4)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Neděle 1. 9. 2019 14:30
FK Odrlice - Sokol Jívová 7:0 (4:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Čapka Šimon, Vojáček Ondřej.

Neděle 1. 9. 2019 14:30
Sokol Bouzov - SK Králová 5:2 (2:1)

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Švancara Oldřich, Salva Aleš.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 15:00
SK Králová - SFK Nedvězí 4:5 (3:4) Pen: 1:4

Rozhodčí: Brázda František.

Sobota 7. 9. 2019 16:00
FC Hraničné Petrovice - FK Hlubočky "B" 7:4 (4:2)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín - Konvička Tomáš.

Sobota 7. 9. 2019 16:00
Sokol Pňovice - SK Slatinice "B" 1:2 (0:1) Pen: 2:4

Rozhodčí: Salva Aleš.

Neděle 8. 9. 2019 10:00
FK Slavonín "B" - Sokol Babice 4:2 (2:2)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Epstein Martin, Grantner Michal.

Neděle 8. 9. 2019 10:45
SK Chválkovice "B" - Sokol Bouzov 0:5 (0:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří - Čtvrtlík Jakub, Kenša Jan.

Neděle 8. 9. 2019 13:30
Sokol Příkazy "B" - SK Štarnov 5:2 (3:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Vláčil Svatopluk, Přecechtěl Jan.

Neděle 8. 9. 2019 14:30
Sokol Mladeč - FK Odrlice 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Švancara Oldřich, Kenša Jan.

Neděle 8. 9. 2019 15:00
Sokol Jívová - SK Těšetice 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Slota Marek - Grantner Michal, Čásek Dalibor.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 16:00
SK Štarnov - FC Hraničné Petrovice 3:2 (1:2)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Grantner Michal.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol Babice - Sokol Příkazy "B" 1:2 (1:0)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Čapka Šimon.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
SFK Nedvězí - SK Chválkovice "B" 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Salva Aleš - Rybnikář Antonín.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
SK Slatinice "B" - SK Králová 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Vojáček Ondřej.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
SK Těšetice - Sokol Mladeč 3:2 (2:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Janáček Lukáš.

Neděle 15. 9. 2019 10:15
FK Hlubočky "B" - Sokol Jívová 0:1 (0:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Študent Radim.

Neděle 15. 9. 2019 14:30
FK Odrlice - Sokol Pňovice 2:3 (1:2) Pen: 3:4

Rozhodčí: Švancara Oldřich.

Neděle 15. 9. 2019 14:30
Sokol Bouzov - FK Slavonín "B" 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Kašík Tomáš, Rozman Jan.

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 13:00
Sokol Příkazy "B" - Sokol Bouzov 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Salva Aleš - Vojtek Jaroslav, Přecechtěl Jan.

Sobota 21. 9. 2019 15:00
SK Králová - FK Odrlice 5:1 (2:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Rozman Jan, Ženožička Pavel.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
FK Slavonín "B" - SFK Nedvězí 3:2 (1:2)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Dosoudil Filip.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
SK Štarnov - Sokol Babice 2:4 (0:2)

Rozhodčí: Brázda František - Rybnikář Antonín.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
FC Hraničné Petrovice - Sokol Jívová 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Neděle 22. 9. 2019 14:30
Sokol Mladeč - FK Hlubočky "B" 2:5 (1:3)

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Navrátil Miroslav, Čapka Šimon.

Neděle 22. 9. 2019 15:00
SK Chválkovice "B" - SK Slatinice "B" 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Salva Aleš - Kenša Jan, Hubáček Antonín.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
Sokol Pňovice - SK Těšetice 2:1 (0:0) Pen: 4:2

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Brázda František, Borovička Jaroslav.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 10:15
FK Hlubočky "B" - Sokol Pňovice 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Kubíček Radek - Antoníček Jiří, Salva Aleš.

Sobota 28. 9. 2019 15:30
SFK Nedvězí - Sokol Příkazy "B" 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Čtvrtlík Jakub - Dosoudil Filip, Antoníček Jiří.

Sobota 28. 9. 2019 15:30
SK Slatinice "B" - FK Slavonín "B" 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Epstein Martin.

Sobota 28. 9. 2019 15:30
Sokol Babice - FC Hraničné Petrovice 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Čásek Dalibor - Kratochvíl Jiří, Borovička Jaroslav.

Sobota 28. 9. 2019 15:30
SK Těšetice - SK Králová 5:2 (2:0)

Rozhodčí: Hubáček Antonín - Vojáček Ondřej.

Neděle 29. 9. 2019 14:30
Sokol Bouzov - SK Štarnov 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Neděle 29. 9. 2019 14:30
FK Odrlice - SK Chválkovice "B" 4:1 (3:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Neděle 29. 9. 2019 15:00
Sokol Jívová - Sokol Mladeč 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Brázda František - Konvička Tomáš.

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 12:30
Sokol Příkazy "B" - SK Slatinice "B" 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Brokeš František - Ženožička Pavel, Přecechtěl Jan.

Sobota 5. 10. 2019 15:00
SK Štarnov - SFK Nedvězí 6:2 (3:2)

Rozhodčí: Salva Aleš.

Sobota 5. 10. 2019 15:00
Sokol Babice - Sokol Bouzov 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš.

Sobota 5. 10. 2019 15:00
FC Hraničné Petrovice - Sokol Mladeč 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Janáček Lukáš.

Sobota 5. 10. 2019 15:00
SK Králová - FK Hlubočky "B" 7:2 (5:1)

Rozhodčí: Brázda František.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
SK Chválkovice "B" - SK Těšetice 3:4 (3:1) Pen: 2:4

Rozhodčí: Salva Aleš - Ječmeň Vladislav, Petera Jaroslav.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
FK Slavonín "B" - FK Odrlice 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Kenša Jan, Študent Radim.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
Sokol Pňovice - Sokol Jívová 3:2 (1:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Přecechtěl Jan, Čapka Šimon.

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 15:00
SFK Nedvězí - Sokol Babice 3:4 (3:3)

Rozhodčí: Čtvrtlík Jakub - Sokol Miroslav, Přenosil Jan.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
SK Slatinice "B" - SK Štarnov 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Drtina Daniel, Ječmeň Vladislav.

Neděle 13. 10. 2019 10:15
FK Hlubočky "B" - SK Chválkovice "B" 4:3 (2:2)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Konvička Tomáš, Varga Petr.

Neděle 13. 10. 2019 14:30
Sokol Mladeč - Sokol Pňovice 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Brázda František.

Neděle 13. 10. 2019 14:30
FK Odrlice - Sokol Příkazy "B" 2:1 (0:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Neděle 13. 10. 2019 14:30
Sokol Bouzov - FC Hraničné Petrovice 3:4 (0:3)

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
SK Těšetice - FK Slavonín "B" 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Salva Aleš - Čapka Šimon, Drtina Daniel.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
Sokol Jívová - SK Králová 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín - Konvička Tomáš.

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 10:00
Sokol Příkazy "B" - SK Těšetice 7:0 (1:0)

Rozhodčí: Brázda František - Piňos Radim, Dosoudil Filip.

Sobota 19. 10. 2019 14:30
SK Štarnov - FK Odrlice 3:4 (1:3)

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Čapka Šimon, Varga Petr.

Sobota 19. 10. 2019 14:30
Sokol Babice - SK Slatinice "B" 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Kenša Jan, Ječmeň Vladislav.

Sobota 19. 10. 2019 14:30
FK Slavonín "B" - FK Hlubočky "B" 2:7 (1:4)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Holý Radek, Kaminski David.

Sobota 19. 10. 2019 14:30
FC Hraničné Petrovice - Sokol Pňovice 1:2 (0:1) Pen: 4:5

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Kipritidis Denis, Rybnikář Antonín.

Sobota 19. 10. 2019 14:30
SK Králová - Sokol Mladeč 3:2 (1:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Čásek Dalibor - Rozman Jan, Vojáček Ondřej.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
SK Chválkovice "B" - Sokol Jívová 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Piňos Radim - Dosoudil Filip, Holý Radek.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol Bouzov - SFK Nedvězí 8:2 (2:1)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Borovička Jaroslav, Grantner Michal.

13. kolo

Sobota 26. 10. 2019 14:30
SFK Nedvězí - FC Hraničné Petrovice 2:3 (1:3)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Holý Radek.

Sobota 26. 10. 2019 14:30
SK Slatinice "B" - Sokol Bouzov 2:3 (1:1) Pen: 3:5

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Bažant Jiří.

Sobota 26. 10. 2019 14:30
SK Těšetice - SK Štarnov 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Neděle 27. 10. 2019 10:15
FK Hlubočky "B" - Sokol Příkazy "B" 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Kipritidis Denis, Čapka Šimon.

Neděle 27. 10. 2019 14:30
Sokol Jívová - FK Slavonín "B" 4:0 (4:0)

Rozhodčí: Čtvrtlík Jakub - Vaculík Lukáš, Rybnikář Antonín.

Neděle 27. 10. 2019 14:30
Sokol Mladeč - SK Chválkovice "B" 3:2 (1:1) Pen: 3:2

Rozhodčí: Študent Radim - Ječmeň Vladislav, Dosoudil Filip.

Neděle 27. 10. 2019 14:30
Sokol Pňovice - SK Králová 5:0 (1:0)

Rozhodčí: Kenša Jan - Přecechtěl Jan, Čapka Šimon.

Neděle 27. 10. 2019 14:30
FK Odrlice - Sokol Babice 4:2 (3:0)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Vláčil Svatopluk, Vojáček Ondřej.

14. kolo

Sobota 2. 11. 2019 11:30
Sokol Příkazy "B" - Sokol Jívová 1:2 (0:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Přecechtěl Jan - Janáček Lukáš, Kaminski David.

Sobota 2. 11. 2019 14:00
SK Štarnov - FK Hlubočky "B" 6:2 (3:1)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Sobota 2. 11. 2019 14:00
Sokol Babice - SK Těšetice 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Antoníček Jiří - Hubáček Antonín.

Sobota 2. 11. 2019 14:00
SFK Nedvězí - SK Slatinice "B" 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Přenosil Jan - Ječmeň Vladislav, Kenša Jan.

Sobota 2. 11. 2019 14:00
FC Hraničné Petrovice - SK Králová 6:4 (5:1)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Sobota 2. 11. 2019 14:00
FK Slavonín "B" - Sokol Mladeč 4:5 (2:2) Pen: 3:4

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Dosoudil Filip.

Neděle 3. 11. 2019 14:00
SK Chválkovice "B" - Sokol Pňovice 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Brázda František - Látal Jiří, Přecechtěl Jan.

Neděle 3. 11. 2019 14:00
Sokol Bouzov - FK Odrlice 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Borovička Jaroslav, Vojáček Ondřej.

16. kolo

Sobota 9. 11. 2019 14:00
FK Hlubočky "B" - Sokol Bouzov 5:3 (1:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Bašný Petr, Winkler Tomáš.

Sobota 9. 11. 2019 14:00
SK Těšetice - SFK Nedvězí 5:1 (2:0)

Rozhodčí: Valouch Jiří - Hubáček Antonín, Kenša Jan.

Sobota 9. 11. 2019 14:00
FC Hraničné Petrovice - SK Chválkovice "B" 4:2 (2:0)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Konvička Tomáš, Antoníček Jiří.

Sobota 9. 11. 2019 14:00
SK Králová - FK Slavonín "B" 6:4 (2:3)

Rozhodčí: Dorušák Jiří - Salva Aleš, Grantner Michal.

Neděle 10. 11. 2019 14:00
Sokol Pňovice - Sokol Příkazy "B" 4:3 (3:1)

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Vojáček Ondřej, Varga Petr.

Neděle 10. 11. 2019 14:00
Sokol Mladeč - SK Štarnov 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Grantner Michal, Epstein Martin.

Neděle 10. 11. 2019 14:00
Sokol Jívová - Sokol Babice 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Konvička Tomáš, Borovička Jaroslav.

Neděle 10. 11. 2019 14:00
FK Odrlice - SK Slatinice "B" 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Brokeš František, Drtina Daniel.

15. kolo

Sobota 16. 11. 2019 12:30
FK Hlubočky "B" - Sokol Babice 10:0 (6:0)

Rozhodčí: Perutka Jiří - Látal Jiří, Borůvka Pavel.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
Sokol Jívová - SK Štarnov 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Varga Petr, Rybnikář Antonín.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
Sokol Mladeč - Sokol Příkazy "B" 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Brázda František - Novák Jaromír, Rozman Jan.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
SK Králová - SK Chválkovice "B" 3:2 (2:2)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Chládek Miroslav, Kylar Roman.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
SK Slatinice "B" - FC Hraničné Petrovice 2:3 (0:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Kaminski David, Brokeš František.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
FK Odrlice - SFK Nedvězí 5:1 (1:1)

Rozhodčí: Valouch Jiří - Kratochvíl Jiří, Švancara Oldřich.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
SK Těšetice - Sokol Bouzov 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Hubáček Antonín, Vojáček Ondřej.

Neděle 17. 11. 2019 13:30
Sokol Pňovice - FK Slavonín "B" 5:2 (2:1)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Kaminski David, Brokeš František.

17. kolo

Sobota 21. 3. 2020 12:30
Sokol Příkazy "B" - SK Králová
Sobota 21. 3. 2020 15:00
FK Slavonín "B" - SK Chválkovice "B"
Sobota 21. 3. 2020 15:00
Sokol Babice - Sokol Mladeč
Sobota 21. 3. 2020 15:00
SK Štarnov - Sokol Pňovice
Sobota 21. 3. 2020 15:00
SK Slatinice "B" - SK Těšetice
Sobota 21. 3. 2020 15:00
SFK Nedvězí - FK Hlubočky "B"
Neděle 22. 3. 2020 14:30
Sokol Bouzov - Sokol Jívová
Neděle 22. 3. 2020 14:30
FK Odrlice - FC Hraničné Petrovice

18. kolo

Sobota 28. 3. 2020 15:00
SK Králová - SK Štarnov
Sobota 28. 3. 2020 15:00
FC Hraničné Petrovice - FK Slavonín "B"
Sobota 28. 3. 2020 15:00
SK Těšetice - FK Odrlice
Neděle 29. 3. 2020 10:15
FK Hlubočky "B" - SK Slatinice "B"
Neděle 29. 3. 2020 14:30
Sokol Mladeč - Sokol Bouzov
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Sokol Jívová - SFK Nedvězí
Neděle 29. 3. 2020 15:00
SK Chválkovice "B" - Sokol Příkazy "B"
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Sokol Pňovice - Sokol Babice

19. kolo

Sobota 4. 4. 2020 13:00
Sokol Příkazy "B" - FK Slavonín "B"
Sobota 4. 4. 2020 15:30
SK Těšetice - FC Hraničné Petrovice
Sobota 4. 4. 2020 15:30
SK Slatinice "B" - Sokol Jívová
Sobota 4. 4. 2020 15:30
SFK Nedvězí - Sokol Mladeč
Sobota 4. 4. 2020 15:30
Sokol Babice - SK Králová
Sobota 4. 4. 2020 15:30
SK Štarnov - SK Chválkovice "B"
Neděle 5. 4. 2020 14:30
Sokol Bouzov - Sokol Pňovice
Neděle 5. 4. 2020 14:30
FK Odrlice - FK Hlubočky "B"

20. kolo

Sobota 11. 4. 2020 15:00
SK Králová - Sokol Bouzov
Sobota 11. 4. 2020 15:30
FC Hraničné Petrovice - Sokol Příkazy "B"
Sobota 11. 4. 2020 15:30
FK Slavonín "B" - SK Štarnov
Neděle 12. 4. 2020 10:15
FK Hlubočky "B" - SK Těšetice
Neděle 12. 4. 2020 14:30
Sokol Mladeč - SK Slatinice "B"
Neděle 12. 4. 2020 15:00
Sokol Jívová - FK Odrlice
Neděle 12. 4. 2020 15:00
SK Chválkovice "B" - Sokol Babice
Neděle 12. 4. 2020 15:30
Sokol Pňovice - SFK Nedvězí

21. kolo

Sobota 18. 4. 2020 16:00
SK Těšetice - Sokol Jívová
Sobota 18. 4. 2020 16:00
SK Slatinice "B" - Sokol Pňovice
Sobota 18. 4. 2020 16:00
SFK Nedvězí - SK Králová
Sobota 18. 4. 2020 16:00
Sokol Babice - FK Slavonín "B"
Sobota 18. 4. 2020 16:00
SK Štarnov - Sokol Příkazy "B"
Neděle 19. 4. 2020 10:15
FK Hlubočky "B" - FC Hraničné Petrovice
Neděle 19. 4. 2020 14:30
FK Odrlice - Sokol Mladeč
Neděle 19. 4. 2020 14:30
Sokol Bouzov - SK Chválkovice "B"

22. kolo

Sobota 25. 4. 2020 13:30
Sokol Příkazy "B" - Sokol Babice
Sobota 25. 4. 2020 15:00
SK Králová - SK Slatinice "B"
Sobota 25. 4. 2020 16:00
FK Slavonín "B" - Sokol Bouzov
Sobota 25. 4. 2020 16:00
FC Hraničné Petrovice - SK Štarnov
Neděle 26. 4. 2020 14:30
Sokol Mladeč - SK Těšetice
Neděle 26. 4. 2020 15:00
Sokol Jívová - FK Hlubočky "B"
Neděle 26. 4. 2020 15:00
SK Chválkovice "B" - SFK Nedvězí
Neděle 26. 4. 2020 16:00
Sokol Pňovice - FK Odrlice

23. kolo

Sobota 2. 5. 2020 16:30
SK Těšetice - Sokol Pňovice
Sobota 2. 5. 2020 16:30
SK Slatinice "B" - SK Chválkovice "B"
Sobota 2. 5. 2020 16:30
SFK Nedvězí - FK Slavonín "B"
Sobota 2. 5. 2020 16:30
Sokol Babice - SK Štarnov
Neděle 3. 5. 2020 10:15
FK Hlubočky "B" - Sokol Mladeč
Neděle 3. 5. 2020 14:30
Sokol Bouzov - Sokol Příkazy "B"
Neděle 3. 5. 2020 14:30
FK Odrlice - SK Králová
Neděle 3. 5. 2020 15:00
Sokol Jívová - FC Hraničné Petrovice

24. kolo

Sobota 9. 5. 2020 14:00
Sokol Příkazy "B" - SFK Nedvězí
Sobota 9. 5. 2020 15:00
SK Králová - SK Těšetice
Sobota 9. 5. 2020 16:30
FK Slavonín "B" - SK Slatinice "B"
Sobota 9. 5. 2020 16:30
FC Hraničné Petrovice - Sokol Babice
Sobota 9. 5. 2020 16:30
SK Štarnov - Sokol Bouzov
Neděle 10. 5. 2020 14:30
Sokol Mladeč - Sokol Jívová
Neděle 10. 5. 2020 15:00
SK Chválkovice "B" - FK Odrlice
Neděle 10. 5. 2020 16:30
Sokol Pňovice - FK Hlubočky "B" Poznámka: Hřiště Hlubočky

25. kolo

Sobota 16. 5. 2020 17:00
SK Slatinice "B" - Sokol Příkazy "B"
Sobota 16. 5. 2020 17:00
SFK Nedvězí - SK Štarnov
Sobota 16. 5. 2020 17:00
SK Těšetice - SK Chválkovice "B"
Neděle 17. 5. 2020 10:15
FK Hlubočky "B" - SK Králová
Neděle 17. 5. 2020 14:30
FK Odrlice - FK Slavonín "B"
Neděle 17. 5. 2020 14:30
Sokol Bouzov - Sokol Babice
Neděle 17. 5. 2020 14:30
Sokol Mladeč - FC Hraničné Petrovice
Neděle 17. 5. 2020 15:00
Sokol Jívová - Sokol Pňovice

26. kolo

Sobota 23. 5. 2020 14:00
Sokol Příkazy "B" - FK Odrlice
Sobota 23. 5. 2020 15:00
SK Králová - Sokol Jívová
Sobota 23. 5. 2020 16:30
Sokol Babice - SFK Nedvězí
Sobota 23. 5. 2020 17:00
SK Štarnov - SK Slatinice "B"
Sobota 23. 5. 2020 17:00
FC Hraničné Petrovice - Sokol Bouzov
Neděle 24. 5. 2020 15:00
SK Chválkovice "B" - FK Hlubočky "B"
Neděle 24. 5. 2020 16:30
Sokol Pňovice - Sokol Mladeč
Neděle 24. 5. 2020 17:00
FK Slavonín "B" - SK Těšetice

27. kolo

Sobota 30. 5. 2020 17:00
SK Slatinice "B" - Sokol Babice
Sobota 30. 5. 2020 17:00
SFK Nedvězí - Sokol Bouzov
Sobota 30. 5. 2020 17:00
SK Těšetice - Sokol Příkazy "B"
Neděle 31. 5. 2020 10:15
FK Hlubočky "B" - FK Slavonín "B"
Neděle 31. 5. 2020 14:30
FK Odrlice - SK Štarnov
Neděle 31. 5. 2020 14:30
Sokol Mladeč - SK Králová
Neděle 31. 5. 2020 15:00
Sokol Jívová - SK Chválkovice "B"
Neděle 31. 5. 2020 16:30
Sokol Pňovice - FC Hraničné Petrovice

28. kolo

Sobota 6. 6. 2020 14:00
Sokol Příkazy "B" - FK Hlubočky "B"
Sobota 6. 6. 2020 15:00
SK Králová - Sokol Pňovice
Sobota 6. 6. 2020 16:30
Sokol Babice - FK Odrlice
Sobota 6. 6. 2020 17:00
SK Štarnov - SK Těšetice
Sobota 6. 6. 2020 17:00
FC Hraničné Petrovice - SFK Nedvězí
Neděle 7. 6. 2020 14:30
Sokol Bouzov - SK Slatinice "B"
Neděle 7. 6. 2020 15:00
SK Chválkovice "B" - Sokol Mladeč
Neděle 7. 6. 2020 17:00
FK Slavonín "B" - Sokol Jívová

29. kolo

Sobota 13. 6. 2020 15:00
SK Králová - FC Hraničné Petrovice
Sobota 13. 6. 2020 17:00
SK Slatinice "B" - SFK Nedvězí
Sobota 13. 6. 2020 17:00
SK Těšetice - Sokol Babice
Neděle 14. 6. 2020 10:15
FK Hlubočky "B" - SK Štarnov
Neděle 14. 6. 2020 14:30
FK Odrlice - Sokol Bouzov
Neděle 14. 6. 2020 14:30
Sokol Mladeč - FK Slavonín "B"
Neděle 14. 6. 2020 15:00
Sokol Jívová - Sokol Příkazy "B"
Neděle 14. 6. 2020 16:30
Sokol Pňovice - SK Chválkovice "B"

30. kolo

Sobota 20. 6. 2020 14:00
Sokol Příkazy "B" - Sokol Mladeč
Sobota 20. 6. 2020 16:30
Sokol Babice - FK Hlubočky "B"
Sobota 20. 6. 2020 17:30
SK Štarnov - Sokol Jívová
Sobota 20. 6. 2020 17:30
FK Slavonín "B" - Sokol Pňovice
Sobota 20. 6. 2020 17:30
FC Hraničné Petrovice - SK Slatinice "B"
Sobota 20. 6. 2020 17:30
SFK Nedvězí - FK Odrlice
Neděle 21. 6. 2020 14:30
Sokol Bouzov - SK Těšetice
Neděle 21. 6. 2020 15:00
SK Chválkovice "B" - SK Králová

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN