Olomoucký kraj

Všechny výsledky

II.třída mužů

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 4. 8. 2018 16:30
FK Horka nad Moravou - FK Přáslavice 4:1 (0:1)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Augustin Jiří, Wencl Jakub.

Sobota 4. 8. 2018 16:30
SK Červenka - Sokol Velký Týnec 0:3 (K)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Kováč Jaroslav, Smékal Jan.

Sobota 4. 8. 2018 16:30
Sokol Babice - TJ Blatec 0:1 (0:0) Pen: 6:7

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Látal Jiří, Schneider Jan.

Neděle 5. 8. 2018 15:30
Sokol Drahanovice - Sokol Újezd 1:3 (1:0)

Rozhodčí: Pekárek Roman - Antoníček Jiří, Brokeš František.

Neděle 5. 8. 2018 16:30
Sokol Příkazy - FC Lužice 2:3 (2:1) Pen: 5:6

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Wencl Jakub.

Neděle 5. 8. 2018 16:30
SK Šumvald - Sokol Náklo 0:1 (0:0) Pen: 5:6

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Švancara Oldřich.

Neděle 5. 8. 2018 17:00
FC Sigma Hodolany - Sokol Dlouhá Loučka 11:2 (2:1)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Látal Jiří, Přecechtěl Jan.

2. kolo

Sobota 11. 8. 2018 16:30
Sokol Dlouhá Loučka - Sokol Drahanovice 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Smékal Jan - Rozman Jan, Rybnikář Antonín.

Sobota 11. 8. 2018 16:30
Sokol Náklo - Sokol Babice 9:0 (3:0)

Rozhodčí: Pekárek Roman - Augustin Jiří, Kenša Jan.

Sobota 11. 8. 2018 16:30
SK Červenka - Sokol Příkazy 1:4 (1:0)

Rozhodčí: Přenosil Jan - Antoníček Jiří, Přecechtěl Jan.

Sobota 11. 8. 2018 16:30
FK Horka nad Moravou - Sokol Velký Týnec 3:4 (1:3) Pen: 4:5

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Konvička Tomáš, Holý Radek.

Sobota 11. 8. 2018 17:00
FC Lužice - SK Šumvald 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Wencl Jakub, Schneider Jan.

Sobota 11. 8. 2018 17:00
TJ Blatec - FC Sigma Hodolany 4:1 (3:1)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Kováč Jaroslav, Látal Jiří.

Sobota 11. 8. 2018 17:00
FK Přáslavice - Sokol Újezd 3:2 (2:2) Pen: 3:2

Rozhodčí: Brázda František - Brokeš František, Salva Aleš.

3. kolo

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Sokol Příkazy - FK Horka nad Moravou 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Švancara Oldřich, Salva Aleš.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Sokol Babice - FC Lužice 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Přenosil Jan - Brokeš František, Konvička Tomáš.

Neděle 19. 8. 2018 15:30
Sokol Drahanovice - TJ Blatec 2:3 (1:0) Pen: 5:6

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Švancara Oldřich, Bažant Jiří.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
Sokol Újezd - Sokol Dlouhá Loučka 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Salva Aleš.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
FC Sigma Hodolany - Sokol Náklo 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Látal Jiří, Rybnikář Antonín.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
SK Šumvald - SK Červenka 0:8 (0:5)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
Sokol Velký Týnec - FK Přáslavice 3:2 (2:2)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Přecechtěl Jan, Schneider Jan.

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 16:30
FK Přáslavice - Sokol Dlouhá Loučka 1:0 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Přecechtěl Jan, Bažant Jiří.

Sobota 25. 8. 2018 16:30
TJ Blatec - Sokol Újezd 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Smékal Jan - Kenša Jan, Látal Jiří.

Sobota 25. 8. 2018 16:30
Sokol Náklo - Sokol Drahanovice 6:2 (4:1)

Rozhodčí: Přenosil Jan - Švancara Oldřich, Holý Radek.

Sobota 25. 8. 2018 16:30
SK Červenka - Sokol Babice 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Brokeš František, Opletal Robert.

Sobota 25. 8. 2018 16:30
FK Horka nad Moravou - SK Šumvald 8:1 (4:1)

Rozhodčí: Kubíček Radek - Salva Aleš, Schneider Jan.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
Sokol Velký Týnec - Sokol Příkazy 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Bažant Jiří, Holý Radek.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
FC Lužice - FC Sigma Hodolany 3:2 (1:0) Pen: 6:5

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Kenša Jan, Schneider Jan.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 16:00
Sokol Příkazy - FK Přáslavice 6:1 (3:0)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Sobota 1. 9. 2018 16:00
Sokol Babice - FK Horka nad Moravou 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Sobota 1. 9. 2018 16:00
Sokol Dlouhá Loučka - TJ Blatec 1:5 (1:2)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Neděle 2. 9. 2018 15:30
Sokol Drahanovice - FC Lužice 3:4 (2:4)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

Neděle 2. 9. 2018 16:00
Sokol Újezd - Sokol Náklo 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Přecechtěl Jan.

Neděle 2. 9. 2018 16:00
FC Sigma Hodolany - SK Červenka 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Přenosil Jan - Brokeš František.

Neděle 2. 9. 2018 16:00
SK Šumvald - Sokol Velký Týnec 2:1 (0:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 09:30
Sokol Náklo - Sokol Dlouhá Loučka 7:1 (2:1)

Rozhodčí: Přecechtěl Jan.

Sobota 8. 9. 2018 16:00
FC Lužice - Sokol Újezd 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš.

Sobota 8. 9. 2018 16:00
SK Červenka - Sokol Drahanovice 3:4 (2:1) Pen: 2:4

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Sobota 8. 9. 2018 16:00
FK Horka nad Moravou - FC Sigma Hodolany 1:2 (1:0)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav.

Sobota 8. 9. 2018 16:00
Sokol Příkazy - SK Šumvald 5:1 (2:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Sobota 8. 9. 2018 16:00
FK Přáslavice - TJ Blatec 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 9. 9. 2018 16:00
Sokol Velký Týnec - Sokol Babice 6:1 (4:0)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Látal Jiří, Salva Aleš.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 15:30
Sokol Babice - Sokol Příkazy 1:7 (0:5)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Wencl Jakub.

Sobota 15. 9. 2018 15:30
Sokol Dlouhá Loučka - FC Lužice 1:2 (1:1) Pen: 4:5

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Rybnikář Antonín, Brokeš František.

Sobota 15. 9. 2018 15:30
TJ Blatec - Sokol Náklo 3:4 (2:1)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Bažant Jiří, Přecechtěl Jan.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
FC Sigma Hodolany - Sokol Velký Týnec 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Hegrová Kristýna, Holý Radek.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
Sokol Drahanovice - FK Horka nad Moravou 0:7 (0:2)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Salva Aleš, Bažant Jiří.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
Sokol Újezd - SK Červenka 1:3 (1:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Rozman Jan.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
SK Šumvald - FK Přáslavice 2:4 (1:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří - Opletal Robert, Přecechtěl Jan.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 15:30
FK Přáslavice - Sokol Náklo 2:4 (0:2)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
FC Lužice - TJ Blatec 2:3 (0:2) Pen: 1:3

Rozhodčí: Kubíček Radek.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
SK Červenka - Sokol Dlouhá Loučka 1:0 (0:0) Pen: 5:3

Rozhodčí: Janáček Lukáš.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
FK Horka nad Moravou - Sokol Újezd 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Antoníček Jiří, Přecechtěl Jan.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
Sokol Příkazy - FC Sigma Hodolany 3:1 (0:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Neděle 23. 9. 2018 15:30
SK Šumvald - Sokol Babice 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Látal Jiří, Opletal Robert.

Neděle 23. 9. 2018 15:30
Sokol Velký Týnec - Sokol Drahanovice 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Přenosil Jan - Čásek Dalibor, Smékal Jan.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 15:30
Sokol Babice - FK Přáslavice 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Přecechtěl Jan, Hegrová Kristýna.

Sobota 29. 9. 2018 15:30
Sokol Dlouhá Loučka - FK Horka nad Moravou 3:4 (2:1)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Brázda František, Vyroubal Petr.

Sobota 29. 9. 2018 15:30
TJ Blatec - SK Červenka 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Přenosil Jan - Bažant Jiří.

Sobota 29. 9. 2018 15:30
Sokol Náklo - FC Lužice 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Opletal Robert.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
FC Sigma Hodolany - SK Šumvald 6:0 (4:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Švancara Oldřich.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
Sokol Drahanovice - Sokol Příkazy 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Janáček Lukáš.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
Sokol Újezd - Sokol Velký Týnec 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 15:00
FK Přáslavice - FC Lužice 3:2 (1:2)

Rozhodčí: Janáček Lukáš.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
SK Červenka - Sokol Náklo 2:3 (1:0)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
FK Horka nad Moravou - TJ Blatec 2:3 (1:1) Pen: 2:4

Rozhodčí: Slota Marek - Přecechtěl Jan.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Sokol Příkazy - Sokol Újezd 2:3 (2:2) Pen: 4:5

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Sokol Babice - FC Sigma Hodolany 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
SK Šumvald - Sokol Drahanovice 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Pekárek Roman - Sokol Miroslav.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
Sokol Velký Týnec - Sokol Dlouhá Loučka 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Čásek Dalibor.

11. kolo

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Sokol Dlouhá Loučka - Sokol Příkazy 1:6 (0:4)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Rybnikář Antonín.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
TJ Blatec - Sokol Velký Týnec 1:2 (0:1) Pen: 3:5

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Sokol Náklo - FK Horka nad Moravou 1:0 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Rozman Jan.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
FC Lužice - SK Červenka 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Přecechtěl Jan.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
FC Sigma Hodolany - FK Přáslavice 3:1 (0:0)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Konvička Tomáš, Přecechtěl Jan.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
Sokol Drahanovice - Sokol Babice 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
Sokol Újezd - SK Šumvald 7:0 (4:0)

Rozhodčí: Janáček Lukáš.

12. kolo

Sobota 20. 10. 2018 14:30
FK Přáslavice - SK Červenka 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Švancara Oldřich, Opletal Robert.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
FK Horka nad Moravou - FC Lužice 5:3 (4:1)

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Smékal Jan, Dvořák Kuba.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
Sokol Babice - Sokol Újezd 0:10 (0:5)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Antoníček Jiří.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
Sokol Příkazy - TJ Blatec 4:2 (2:0)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Brokeš František.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
SK Šumvald - Sokol Dlouhá Loučka 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Kenša Jan, Rybnikář Antonín.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
FC Sigma Hodolany - Sokol Drahanovice 4:3 (2:1)

Rozhodčí: Smékal Jan - Wencl Jakub, Brokeš František.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
Sokol Velký Týnec - Sokol Náklo 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Dvořák Kuba, Holý Radek.

13. kolo

Sobota 27. 10. 2018 14:30
TJ Blatec - SK Šumvald 17:1 (10:1)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Látal Jiří.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
Sokol Náklo - Sokol Příkazy 4:3 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Kenša Jan.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
FC Lužice - Sokol Velký Týnec 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Čásek Dalibor, Dvořák Kuba.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
SK Červenka - FK Horka nad Moravou 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Vláčil Svatopluk, Holý Radek.

Neděle 28. 10. 2018 14:00
Sokol Dlouhá Loučka - Sokol Babice 0:1 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Brázda František, Kenša Jan.

Neděle 28. 10. 2018 14:30
Sokol Drahanovice - FK Přáslavice 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Přenosil Jan.

Neděle 28. 10. 2018 14:30
Sokol Újezd - FC Sigma Hodolany 2:3 (2:1)

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Wencl Jakub, Brokeš František.

14. kolo

Sobota 3. 11. 2018 14:00
FK Přáslavice - FK Horka nad Moravou 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Rybnikář Antonín.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
FC Lužice - Sokol Příkazy 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Látal Jiří, Přecechtěl Jan.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Sokol Náklo - SK Šumvald 7:0 (4:0)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
TJ Blatec - Sokol Babice 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Janáček Lukáš.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Sokol Dlouhá Loučka - FC Sigma Hodolany 1:2 (1:0) Pen: 6:7

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Sokol Újezd - Sokol Drahanovice 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Neděle 4. 11. 2018 14:00
Sokol Velký Týnec - SK Červenka 3:2 (2:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Smékal Jan, Přecechtěl Jan.

16. kolo

Sobota 30. 3. 2019 15:30
FK Přáslavice - Sokol Velký Týnec 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Pekárek Roman - Študent Radim, Epstein Martin.

Sobota 30. 3. 2019 15:30
FK Horka nad Moravou - Sokol Příkazy 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Salva Aleš.

Sobota 30. 3. 2019 15:30
SK Červenka - SK Šumvald 6:2 (2:1)

Rozhodčí: Wencl Jakub - Ženožička Pavel, Brázda František.

Sobota 30. 3. 2019 15:30
FC Lužice - Sokol Babice 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Rozman Jan.

Sobota 30. 3. 2019 15:30
Sokol Náklo - FC Sigma Hodolany 0:1 (0:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Antoníček Jiří, Přecechtěl Jan.

Sobota 30. 3. 2019 15:30
TJ Blatec - Sokol Drahanovice 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Látal Jiří, Holý Radek.

Sobota 30. 3. 2019 15:30
Sokol Dlouhá Loučka - Sokol Újezd 2:3 (2:1)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Rybnikář Antonín.

17. kolo

Sobota 6. 4. 2019 15:30
Sokol Dlouhá Loučka - FK Přáslavice 0:3 (0:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Rozman Jan, Vyroubal Petr.

Sobota 6. 4. 2019 15:30
SK Šumvald - FK Horka nad Moravou 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Študent Radim, Wencl Jakub.

Sobota 6. 4. 2019 15:30
Sokol Příkazy - Sokol Velký Týnec 4:5 (1:2) Pen: 4:5

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Hubáček Antonín, Švancara Oldřich.

Sobota 6. 4. 2019 16:30
Sokol Babice - SK Červenka 1:0 (0:0) Pen: 4:2

Rozhodčí: Smékal Jan - Přecechtěl Jan, Holý Radek.

Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sokol Újezd - TJ Blatec 3:1 (3:1)

Rozhodčí: Pekárek Roman - Študent Radim, Opletal Robert.

Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sokol Drahanovice - Sokol Náklo 0:5 (0:3)

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Epstein Martin, Holý Radek.

Neděle 7. 4. 2019 15:30
FC Sigma Hodolany - FC Lužice 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Smékal Jan, Přecechtěl Jan.

18. kolo

Sobota 13. 4. 2019 15:30
FK Přáslavice - Sokol Příkazy 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Vaculík Lukáš.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
FK Horka nad Moravou - Sokol Babice 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří - Přecechtěl Jan.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
SK Červenka - FC Sigma Hodolany 1:0 (0:0) Pen: 7:6

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Wencl Jakub.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
FC Lužice - Sokol Drahanovice 3:5 (1:2)

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
Sokol Náklo - Sokol Újezd 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
TJ Blatec - Sokol Dlouhá Loučka 9:0 (6:0)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Neděle 14. 4. 2019 15:30
Sokol Velký Týnec - SK Šumvald 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Epstein Martin, Látal Jiří.

19. kolo

Pátek 19. 4. 2019 16:30
Sokol Drahanovice - SK Červenka 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Navrátil Miroslav, Šafařík Petr.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Sokol Babice - Sokol Velký Týnec 0:4 (0:4)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Rybnikář Antonín.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
SK Šumvald - Sokol Příkazy 2:3 (0:2)

Rozhodčí: Antoníček Jiří - Rozman Jan.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
TJ Blatec - FK Přáslavice 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Epstein Martin.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Sokol Dlouhá Loučka - Sokol Náklo 0:3 (0:0)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Študent Radim, Holý Radek.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Újezd - FC Lužice 1:2 (1:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Rozman Jan.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
FC Sigma Hodolany - FK Horka nad Moravou 1:4 (1:2)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Holý Radek, Bažant Jiří.

20. kolo

Sobota 27. 4. 2019 16:00
FK Přáslavice - SK Šumvald 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Čtvrtlík Jakub.

Sobota 27. 4. 2019 16:00
Sokol Příkazy - Sokol Babice 5:2 (1:0)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Hubáček Antonín.

Sobota 27. 4. 2019 16:00
FK Horka nad Moravou - Sokol Drahanovice 3:2 (0:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Sobota 27. 4. 2019 16:00
SK Červenka - Sokol Újezd 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Perutka Jiří.

Sobota 27. 4. 2019 16:00
FC Lužice - Sokol Dlouhá Loučka 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Sobota 27. 4. 2019 16:00
Sokol Náklo - TJ Blatec 2:1 (1:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Epstein Martin, Holý Radek.

Neděle 28. 4. 2019 16:00
Sokol Velký Týnec - FC Sigma Hodolany 3:2 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Čtvrtlík Jakub, Ďuríček Jakub.

21. kolo

Sobota 4. 5. 2019 16:30
Sokol Náklo - FK Přáslavice 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Antoníček Jiří, Přenosil Jan.

Sobota 4. 5. 2019 16:30
TJ Blatec - FC Lužice 2:1 (1:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Brokeš František, Kenša Jan.

Sobota 4. 5. 2019 16:30
Sokol Dlouhá Loučka - SK Červenka 3:2 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Rybnikář Antonín, Salva Aleš.

Sobota 4. 5. 2019 16:30
Sokol Babice - SK Šumvald 3:2 (0:2) Pen: 3:2

Rozhodčí: Perutka Jiří - Smékal Jan, Holý Radek.

Neděle 5. 5. 2019 15:30
Sokol Drahanovice - Sokol Velký Týnec 1:4 (1:1)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Neděle 5. 5. 2019 16:30
FC Sigma Hodolany - Sokol Příkazy 4:2 (3:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Bažant Jiří, Přenosil Jan.

Neděle 5. 5. 2019 16:30
Sokol Újezd - FK Horka nad Moravou 0:5 (0:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

22. kolo

Sobota 11. 5. 2019 16:30
FK Přáslavice - Sokol Babice 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Sobota 11. 5. 2019 16:30
SK Šumvald - FC Sigma Hodolany 0:8 (0:4)

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Sobota 11. 5. 2019 16:30
FK Horka nad Moravou - Sokol Dlouhá Loučka 3:2 (0:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 11. 5. 2019 16:30
SK Červenka - TJ Blatec 2:3 (1:1) Pen: 4:5

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk.

Neděle 12. 5. 2019 16:30
FC Lužice - Sokol Náklo 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Brázda František - Rozman Jan.

Neděle 12. 5. 2019 16:30
Sokol Příkazy - Sokol Drahanovice 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Smékal Jan - Přecechtěl Jan, Holý Radek.

Neděle 12. 5. 2019 16:30
Sokol Velký Týnec - Sokol Újezd 2:3 (1:2) Pen: 2:3

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Čtvrtlík Jakub, Látal Jiří.

23. kolo

Sobota 18. 5. 2019 16:30
Sokol Náklo - SK Červenka 5:1 (4:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Přecechtěl Jan.

Sobota 18. 5. 2019 16:30
Sokol Dlouhá Loučka - Sokol Velký Týnec 2:4 (0:3)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Brázda František, Rozman Jan.

Sobota 18. 5. 2019 17:00
TJ Blatec - FK Horka nad Moravou 3:2 (3:1)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Látal Jiří, Holý Radek.

Sobota 18. 5. 2019 17:00
FC Lužice - FK Přáslavice 3:2 (2:1) Pen: 5:3

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Wencl Jakub, Kenša Jan.

Neděle 19. 5. 2019 15:30
Sokol Drahanovice - SK Šumvald 2:3 (1:2)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Švancara Oldřich, Přecechtěl Jan.

Neděle 19. 5. 2019 16:30
Sokol Újezd - Sokol Příkazy 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Brázda František, Rozman Jan.

Neděle 19. 5. 2019 17:00
FC Sigma Hodolany - Sokol Babice 7:3 (4:1)

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Ďuríček Jakub, Konvička Tomáš.

24. kolo

Sobota 25. 5. 2019 16:30
SK Šumvald - Sokol Újezd 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Pytlíček Jan, Smékal Jan.

Sobota 25. 5. 2019 17:00
FK Horka nad Moravou - Sokol Náklo 4:0 (3:0)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Ďuríček Jakub, Přecechtěl Jan.

Sobota 25. 5. 2019 17:00
FK Přáslavice - FC Sigma Hodolany 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Holý Radek, Wencl Jakub.

Sobota 25. 5. 2019 17:00
Sokol Babice - Sokol Drahanovice 3:4 (2:0) Pen: 5:6

Rozhodčí: Antoníček Jiří - Salva Aleš, Rybnikář Antonín.

Neděle 26. 5. 2019 17:00
SK Červenka - FC Lužice 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Pekárek Roman, Smékal Jan.

Neděle 26. 5. 2019 17:00
Sokol Příkazy - Sokol Dlouhá Loučka 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Přecechtěl Jan, Wencl Jakub.

Neděle 26. 5. 2019 17:00
Sokol Velký Týnec - TJ Blatec 2:3 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Vyroubal Petr, Antoníček Jiří.

25. kolo

Sobota 1. 6. 2019 16:30
SK Červenka - FK Přáslavice 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Přecechtěl Jan.

Sobota 1. 6. 2019 16:30
Sokol Náklo - Sokol Velký Týnec 1:2 (0:1) Pen: 1:4

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Ženožička Pavel.

Sobota 1. 6. 2019 16:30
Sokol Dlouhá Loučka - SK Šumvald 2:3 (0:1) Pen: 6:7

Rozhodčí: Vyroubal Petr.

Sobota 1. 6. 2019 17:00
FC Lužice - FK Horka nad Moravou 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Rybnikář Antonín.

Sobota 1. 6. 2019 17:30
TJ Blatec - Sokol Příkazy 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Látal Jiří, Hubáček Antonín.

Neděle 2. 6. 2019 15:30
Sokol Drahanovice - FC Sigma Hodolany 2:8 (2:3)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Čtvrtlík Jakub.

Neděle 2. 6. 2019 16:30
Sokol Újezd - Sokol Babice 9:1 (2:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Rozman Jan, Brázda František.

26. kolo

Sobota 8. 6. 2019 16:30
Sokol Příkazy - Sokol Náklo 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Hubáček Antonín.

Sobota 8. 6. 2019 16:30
FK Horka nad Moravou - SK Červenka 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Sobota 8. 6. 2019 17:00
Sokol Velký Týnec - FC Lužice 5:4 (3:3)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Látal Jiří.

Sobota 8. 6. 2019 17:00
FK Přáslavice - Sokol Drahanovice 2:3 (2:2) Pen: 3:4

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Sobota 8. 6. 2019 17:00
Sokol Babice - Sokol Dlouhá Loučka 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Smékal Jan - Antoníček Jiří.

Neděle 9. 6. 2019 16:30
SK Šumvald - TJ Blatec 2:1 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Brázda František - Vyroubal Petr, Vláčil Svatopluk.

Neděle 9. 6. 2019 17:00
FC Sigma Hodolany - Sokol Újezd 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Kratochvíl Jiří, Antoníček Jiří.

15. kolo

Sobota 15. 6. 2019 10:00
Sokol Drahanovice - Sokol Dlouhá Loučka Poznámka: , Původní termín: 16.06.2019 15:30, Původní termín: 15.06.2019 13:00
Sobota 15. 6. 2019 15:00
Sokol Velký Týnec - FK Horka nad Moravou Poznámka: , Původní termín: 16.06.2019 17:30
Sobota 15. 6. 2019 16:30
Sokol Újezd - FK Přáslavice Poznámka: , Původní termín: 16.06.2019 16:30
Sobota 15. 6. 2019 16:30
SK Šumvald - FC Lužice Poznámka: , Původní termín: 16.06.2019 17:30
Sobota 15. 6. 2019 16:30
Sokol Příkazy - SK Červenka
Sobota 15. 6. 2019 17:30
Sokol Babice - Sokol Náklo
Neděle 16. 6. 2019 17:30
FC Sigma Hodolany - TJ Blatec

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN