Clean4you podporuje rozvoj fotbalové mládeže

Všechny výsledky

II. třída mužů

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

15. kolo

Sobota 1. 8. 2020 14:30
SK Červenka - FC Sigma Hodolany 4:3 (2:1)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Kašík Tomáš, Kipritidis Denis.

Sobota 1. 8. 2020 16:30
TJ Blatec - Sokol Újezd 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Brokeš František - Látal Jiří, Vlček Filip.

Sobota 1. 8. 2020 16:30
Sokol Příkazy - Sokol Střelice 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Damek Jakub, Študent Radim.

Sobota 1. 8. 2020 17:00
FK Hlubočky "B" - SK Grygov 1:5 (0:0)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Grantner Michal, Zdražil Daniel.

Sobota 1. 8. 2020 17:00
FK Přáslavice - FK Horka nad Moravou 1:2 (1:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Borovička Jaroslav, Přecechtěl Jan.

Sobota 1. 8. 2020 17:00
SK Slatinice "B" - Sokol Dlouhá Loučka 4:2 (3:0)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Kopečný Zdeněk, Ječmeň Vladislav.

Neděle 2. 8. 2020 16:30
Sokol Nová Hradečná - Sokol Bohuňovice "B" 5:4 (4:2)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Kašík Tomáš, Borovička Jaroslav.

Neděle 2. 8. 2020 17:00
SK Šumvald - FC Lužice 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Brázda František, Vojáček Ondřej.

1. kolo

Sobota 8. 8. 2020 16:00
Sokol Dlouhá Loučka - SK Červenka 0:6 (0:1)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Brázda František, Kenša Jan.

Sobota 8. 8. 2020 16:30
FK Horka nad Moravou - Sokol Příkazy 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Pavlíček Rostislav, Hegrová Kristýna.

Sobota 8. 8. 2020 17:00
SK Grygov - Sokol Nová Hradečná 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav - Milar Jaroslav, Zatloukal Tomáš.

Neděle 9. 8. 2020 15:00
Sokol Střelice - FK Hlubočky "B" 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Wencl Jakub - Vláčil Svatopluk, Koníček Filip.

Neděle 9. 8. 2020 16:30
Sokol Újezd - FC Lužice 5:4 (2:0)

Rozhodčí: Brázda František - Vyroubal Petr, Kašík Tomáš.

Neděle 9. 8. 2020 17:00
FC Sigma Hodolany - TJ Blatec 2:1 (1:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Vojáček Ondřej, Přecechtěl Jan.

Neděle 9. 8. 2020 17:30
Sokol Bohuňovice "B" - SK Slatinice "B" 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Brokeš František - Janáček Lukáš, Jořenek Jakub.

Neděle 9. 8. 2020 17:30
SK Šumvald - FK Přáslavice 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Wencl Jakub, Koníček Filip.

2. kolo

Sobota 15. 8. 2020 14:00
SK Slatinice "B" - SK Grygov 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Dosoudil Filip, Koníček Filip.

Sobota 15. 8. 2020 16:30
TJ Blatec - Sokol Dlouhá Loučka 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Čásek Dalibor - Salva Aleš, Grantner Michal.

Sobota 15. 8. 2020 16:30
FC Lužice - FK Přáslavice 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Čapka Šimon, Wencl Jakub.

Sobota 15. 8. 2020 16:30
Sokol Příkazy - SK Šumvald 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Přecechtěl Jan, Látal Jiří.

Sobota 15. 8. 2020 17:00
SK Červenka - Sokol Bohuňovice "B" 5:2 (1:2)

Rozhodčí: Kipritidis Denis - Vyroubal Petr, Vojáček Ondřej.

Neděle 16. 8. 2020 10:15
FK Hlubočky "B" - FK Horka nad Moravou 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Brokeš František - Wencl Jakub, Holý Radek.

Neděle 16. 8. 2020 16:30
Sokol Nová Hradečná - Sokol Střelice 0:4 (0:0)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Kratochvíl Jiří, Borovička Jaroslav.

Neděle 16. 8. 2020 16:30
Sokol Újezd - FC Sigma Hodolany 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Brázda František, Varga Petr.

3. kolo

Sobota 22. 8. 2020 10:15
Sokol Dlouhá Loučka - Sokol Újezd 4:7 (1:1)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Borovička Jaroslav, Vojáček Ondřej.

Sobota 22. 8. 2020 16:30
SK Grygov - SK Červenka 1:6 (1:4)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Ženožička Pavel, Borovička Jaroslav.

Sobota 22. 8. 2020 16:30
FK Horka nad Moravou - Sokol Nová Hradečná 8:1 (4:0)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Vlček Filip, Koníček Filip.

Sobota 22. 8. 2020 16:30
FK Přáslavice - Sokol Příkazy 2:1 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Petr Zdenek - Dosoudil Filip, Grantner Michal.

Neděle 23. 8. 2020 15:00
Sokol Střelice - SK Slatinice "B" 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Kubíček Radek - Vlček Filip, Koníček Filip.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
SK Šumvald - FK Hlubočky "B" 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Čásek Dalibor - Salva Aleš, Wencl Jakub.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
Sokol Bohuňovice "B" - TJ Blatec 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Kenša Jan, Zdražil Daniel.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
FC Sigma Hodolany - FC Lužice 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Švancara Oldřich, Grantner Michal.

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 10:15
FK Hlubočky "B" - FK Přáslavice 3:5 (0:3)

Rozhodčí: Kubíček Radek - Janáček Lukáš, Kašík Tomáš.

Sobota 29. 8. 2020 15:00
SK Červenka - Sokol Střelice 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Šafařík Petr - Wencl Jakub, Přecechtěl Jan.

Sobota 29. 8. 2020 16:30
TJ Blatec - SK Grygov 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Borovička Jaroslav, Látal Jiří.

Sobota 29. 8. 2020 16:30
FC Lužice - Sokol Příkazy 2:3 (0:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Petr Zdenek - Břečka Radek.

Sobota 29. 8. 2020 16:30
SK Slatinice "B" - FK Horka nad Moravou 2:4 (0:2)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Epstein Martin, Grantner Michal.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
Sokol Nová Hradečná - SK Šumvald 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Kašík Tomáš, Vojáček Ondřej.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
Sokol Újezd - Sokol Bohuňovice "B" 5:4 (3:2)

Rozhodčí: Látal Jiří - Šafařík Petr, Přecechtěl Jan.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
FC Sigma Hodolany - Sokol Dlouhá Loučka 10:2 (4:0)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Kopečný Zdeněk, Kipritidis Denis.

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 16:00
Sokol Dlouhá Loučka - FC Lužice 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Přecechtěl Jan, Koníček Filip.

Sobota 5. 9. 2020 16:00
SK Grygov - Sokol Újezd 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Hegrová Kristýna, Pavlíček Rostislav.

Sobota 5. 9. 2020 16:00
FK Horka nad Moravou - SK Červenka 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Epstein Martin, Wencl Jakub.

Sobota 5. 9. 2020 16:00
FK Přáslavice - Sokol Nová Hradečná 7:1 (2:1)

Rozhodčí: Šafařík Petr - Petera Jaroslav, Břečka Radek.

Sobota 5. 9. 2020 16:00
Sokol Příkazy - FK Hlubočky "B" 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Varga Petr, Peřina Petr.

Neděle 6. 9. 2020 15:00
Sokol Střelice - TJ Blatec 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Brázda František, Kašík Tomáš.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
SK Šumvald - SK Slatinice "B" 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Vojáček Ondřej, Machala Martin.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
Sokol Bohuňovice "B" - FC Sigma Hodolany 0:6 (0:2)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Wencl Jakub, Kipritidis Denis.

6. kolo

Sobota 12. 9. 2020 14:30
Sokol Újezd - Sokol Střelice 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Kopečný Zdeněk - Vlček Filip, Borovička Jaroslav.

Sobota 12. 9. 2020 16:00
SK Slatinice "B" - FK Přáslavice 2:4 (2:2)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Damek Jakub, Břečka Radek.

Sobota 12. 9. 2020 16:00
SK Červenka - SK Šumvald 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Kubíček Radek - Vojáček Ondřej, Konvička Tomáš.

Sobota 12. 9. 2020 16:00
TJ Blatec - FK Horka nad Moravou 2:1 (0:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Šafařík Petr - Hoffman David, Dosoudil Filip.

Sobota 12. 9. 2020 16:00
Sokol Dlouhá Loučka - Sokol Bohuňovice "B" 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Přecechtěl Jan, Zdražil Daniel.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
FC Sigma Hodolany - SK Grygov 4:2 (0:2)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Břečka Radek, Holý Radek.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
FC Lužice - FK Hlubočky "B" 9:0 (4:0)

Rozhodčí: Vojáček Ondřej - Vojtek Jaroslav, Rybnikář Antonín.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
Sokol Nová Hradečná - Sokol Příkazy 5:1 (4:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Brázda František, Dokoupil Petr.

7. kolo

Sobota 19. 9. 2020 15:30
SK Grygov - Sokol Dlouhá Loučka 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Matys Ondřej, Petera Jaroslav.

Sobota 19. 9. 2020 15:30
FK Horka nad Moravou - Sokol Újezd 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Koníček Filip, Bažant Jiří.

Sobota 19. 9. 2020 15:30
Sokol Příkazy - SK Slatinice "B" 6:1 (2:1)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Dosoudil Filip, Hanus Jiří.

Neděle 20. 9. 2020 10:15
FK Hlubočky "B" - Sokol Nová Hradečná 6:1 (3:0)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Hoffman David, Matlák Pavel.

Neděle 20. 9. 2020 15:00
Sokol Střelice - FC Sigma Hodolany 2:4 (1:2)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Epstein Martin, Holý Radek.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
Sokol Bohuňovice "B" - FC Lužice 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Kubíček Radek - Kenša Jan, Drtina Daniel.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
SK Šumvald - TJ Blatec 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Grantner Michal, Břečka Radek.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
FK Přáslavice - SK Červenka 3:4 (2:1) Pen: 2:4

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Koníček Filip, Hoffman David.

8. kolo

Sobota 26. 9. 2020 10:00
SK Slatinice "B" - FK Hlubočky "B" 8:4 (4:2)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Ševčík Jakub, Matys Ondřej.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
SK Červenka - Sokol Příkazy 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Kopečný Zdeněk - Ženožička Pavel, Ševčík Jakub.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
TJ Blatec - FK Přáslavice 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Dohnal Erik, Petera Jaroslav.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
Sokol Dlouhá Loučka - Sokol Střelice 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Študent Radim - Brázda František, Břečka Radek.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
FC Lužice - Sokol Nová Hradečná 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Kubíček Radek - Matys Ondřej, Epstein Martin.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
Sokol Bohuňovice "B" - SK Grygov 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Damek Jakub, Matlák Pavel.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
Sokol Újezd - SK Šumvald 7:2 (3:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Brázda František, Rybnikář Antonín.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
FC Sigma Hodolany - FK Horka nad Moravou 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Kopečný Zdeněk - Dosoudil Filip, Borovička Jaroslav.

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 15:00
SK Grygov - FC Lužice 4:2 (2:2)

Rozhodčí: Kouřílek Martin - Dohnal Erik, Epstein Martin.

Sobota 3. 10. 2020 15:00
FK Přáslavice - Sokol Újezd 5:4 (2:1) Pen: 5:3

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Drtina Daniel, Petera Jaroslav.

Sobota 3. 10. 2020 15:00
Sokol Příkazy - TJ Blatec 4:2 (2:2)

Rozhodčí: Salva Aleš - Brázda František, Hanus Jiří.

Sobota 3. 10. 2020 15:00
FK Horka nad Moravou - Sokol Dlouhá Loučka 3:2 (1:2)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Jořenek Jakub, Přecechtěl Jan.

Neděle 4. 10. 2020 10:15
FK Hlubočky "B" - SK Červenka 4:2 (2:1)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Holý Radek, Petera Jaroslav.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
Sokol Nová Hradečná - SK Slatinice "B" 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Vojtek Jaroslav, Brázda František.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
Sokol Střelice - Sokol Bohuňovice "B" 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Koníček Filip, Břečka Radek.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
SK Šumvald - FC Sigma Hodolany 0:6 (0:3)

Rozhodčí: Salva Aleš - Drtina Daniel, Přecechtěl Jan.

10. kolo

Sobota 10. 10. 2020 15:00
Sokol Dlouhá Loučka - SK Šumvald 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Salva Aleš - Brázda František, Hubáček Antonín.

Sobota 10. 10. 2020 15:00
SK Grygov - Sokol Střelice 1:8 (0:3)

Rozhodčí: Šafařík Petr - Bažant Jiří, Holý Radek.

Sobota 10. 10. 2020 15:00
FC Lužice - SK Slatinice "B" 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Rybnikář Antonín, Fuchs Tomáš.

Sobota 10. 10. 2020 15:00
SK Červenka - Sokol Nová Hradečná 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Matys Ondřej, Přenosil Jan.

Sobota 10. 10. 2020 15:00
TJ Blatec - FK Hlubočky "B" 9:0 (5:0)

Rozhodčí: Študent Radim - Břečka Radek, Koníček Filip.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
Sokol Újezd - Sokol Příkazy 3:5 (1:1)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Čásek Dalibor, Fuchs Tomáš.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
FC Sigma Hodolany - FK Přáslavice 6:1 (3:0)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Pavlíček Rostislav, Hegrová Kristýna.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
Sokol Bohuňovice "B" - FK Horka nad Moravou 1:5 (0:2)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Vojáček Ondřej, Machala Martin.

11. kolo

Sobota 17. 10. 2020 14:30
FK Horka nad Moravou - SK Grygov
Sobota 17. 10. 2020 14:30
FK Přáslavice - Sokol Dlouhá Loučka
Sobota 17. 10. 2020 14:30
Sokol Příkazy - FC Sigma Hodolany
Sobota 17. 10. 2020 14:30
SK Slatinice "B" - SK Červenka
Neděle 18. 10. 2020 10:15
FK Hlubočky "B" - Sokol Újezd
Neděle 18. 10. 2020 14:30
Sokol Nová Hradečná - TJ Blatec
Neděle 18. 10. 2020 14:30
SK Šumvald - Sokol Bohuňovice "B"
Neděle 18. 10. 2020 14:30
Sokol Střelice - FC Lužice

12. kolo

Sobota 24. 10. 2020 14:30
FC Lužice - SK Červenka
Sobota 24. 10. 2020 14:30
TJ Blatec - SK Slatinice "B"
Sobota 24. 10. 2020 14:30
SK Grygov - SK Šumvald
Sobota 24. 10. 2020 14:30
Sokol Dlouhá Loučka - Sokol Příkazy
Neděle 25. 10. 2020 14:30
Sokol Bohuňovice "B" - FK Přáslavice
Neděle 25. 10. 2020 14:30
Sokol Střelice - FK Horka nad Moravou
Neděle 25. 10. 2020 14:30
Sokol Újezd - Sokol Nová Hradečná
Neděle 25. 10. 2020 14:30
FC Sigma Hodolany - FK Hlubočky "B"

13. kolo

Sobota 31. 10. 2020 14:00
FK Horka nad Moravou - FC Lužice
Sobota 31. 10. 2020 14:00
FK Přáslavice - SK Grygov
Sobota 31. 10. 2020 14:00
Sokol Příkazy - Sokol Bohuňovice "B"
Sobota 31. 10. 2020 14:00
SK Slatinice "B" - Sokol Újezd
Sobota 31. 10. 2020 14:00
SK Červenka - TJ Blatec
Neděle 1. 11. 2020 10:15
FK Hlubočky "B" - Sokol Dlouhá Loučka
Neděle 1. 11. 2020 14:00
Sokol Nová Hradečná - FC Sigma Hodolany
Neděle 1. 11. 2020 14:00
SK Šumvald - Sokol Střelice

14. kolo

Sobota 7. 11. 2020 14:00
FC Lužice - TJ Blatec
Sobota 7. 11. 2020 14:00
Sokol Dlouhá Loučka - Sokol Nová Hradečná
Sobota 7. 11. 2020 14:00
FK Horka nad Moravou - SK Šumvald
Sobota 7. 11. 2020 14:00
SK Grygov - Sokol Příkazy
Neděle 8. 11. 2020 14:00
Sokol Střelice - FK Přáslavice
Neděle 8. 11. 2020 14:00
Sokol Bohuňovice "B" - FK Hlubočky "B"
Neděle 8. 11. 2020 14:00
Sokol Újezd - SK Červenka
Neděle 8. 11. 2020 14:00
FC Sigma Hodolany - SK Slatinice "B"

16. kolo

Sobota 14. 11. 2020 14:00
FC Lužice - Sokol Újezd
Sobota 14. 11. 2020 14:00
TJ Blatec - FC Sigma Hodolany
Sobota 14. 11. 2020 14:00
SK Červenka - Sokol Dlouhá Loučka
Sobota 14. 11. 2020 14:00
SK Slatinice "B" - Sokol Bohuňovice "B"
Sobota 14. 11. 2020 14:00
Sokol Příkazy - FK Horka nad Moravou
Sobota 14. 11. 2020 14:00
FK Přáslavice - SK Šumvald
Neděle 15. 11. 2020 10:15
FK Hlubočky "B" - Sokol Střelice
Neděle 15. 11. 2020 14:00
Sokol Nová Hradečná - SK Grygov

17. kolo

Sobota 20. 3. 2021 15:00
FK Přáslavice - FC Lužice
Sobota 20. 3. 2021 15:00
FK Horka nad Moravou - FK Hlubočky "B"
Sobota 20. 3. 2021 15:00
Sokol Dlouhá Loučka - TJ Blatec
Sobota 20. 3. 2021 15:00
SK Grygov - SK Slatinice "B"
Neděle 21. 3. 2021 15:00
Sokol Bohuňovice "B" - SK Červenka
Neděle 21. 3. 2021 15:00
FC Sigma Hodolany - Sokol Újezd
Neděle 21. 3. 2021 15:00
Sokol Střelice - Sokol Nová Hradečná
Neděle 21. 3. 2021 15:00
SK Šumvald - Sokol Příkazy

18. kolo

Sobota 27. 3. 2021 15:00
FC Lužice - FC Sigma Hodolany
Sobota 27. 3. 2021 15:00
TJ Blatec - Sokol Bohuňovice "B"
Sobota 27. 3. 2021 15:00
SK Červenka - SK Grygov
Sobota 27. 3. 2021 15:00
SK Slatinice "B" - Sokol Střelice
Sobota 27. 3. 2021 15:00
Sokol Příkazy - FK Přáslavice
Neděle 28. 3. 2021 10:15
FK Hlubočky "B" - SK Šumvald
Neděle 28. 3. 2021 15:00
Sokol Nová Hradečná - FK Horka nad Moravou
Neděle 28. 3. 2021 15:00
Sokol Újezd - Sokol Dlouhá Loučka

19. kolo

Sobota 3. 4. 2021 15:30
Sokol Příkazy - FC Lužice
Sobota 3. 4. 2021 15:30
FK Přáslavice - FK Hlubočky "B"
Sobota 3. 4. 2021 15:30
FK Horka nad Moravou - SK Slatinice "B"
Sobota 3. 4. 2021 15:30
Sokol Dlouhá Loučka - FC Sigma Hodolany
Sobota 3. 4. 2021 15:30
SK Grygov - TJ Blatec
Neděle 4. 4. 2021 15:00
Sokol Střelice - SK Červenka
Neděle 4. 4. 2021 15:30
Sokol Bohuňovice "B" - Sokol Újezd
Neděle 4. 4. 2021 15:30
SK Šumvald - Sokol Nová Hradečná

20. kolo

Sobota 10. 4. 2021 15:30
TJ Blatec - Sokol Střelice
Sobota 10. 4. 2021 15:30
SK Červenka - FK Horka nad Moravou
Sobota 10. 4. 2021 15:30
SK Slatinice "B" - SK Šumvald
Sobota 10. 4. 2021 15:30
FC Lužice - Sokol Dlouhá Loučka
Neděle 11. 4. 2021 10:15
FK Hlubočky "B" - Sokol Příkazy
Neděle 11. 4. 2021 15:30
Sokol Nová Hradečná - FK Přáslavice
Neděle 11. 4. 2021 15:30
FC Sigma Hodolany - Sokol Bohuňovice "B"
Neděle 11. 4. 2021 15:30
Sokol Újezd - SK Grygov

21. kolo

Sobota 17. 4. 2021 16:00
Sokol Příkazy - Sokol Nová Hradečná
Sobota 17. 4. 2021 16:00
FK Přáslavice - SK Slatinice "B"
Sobota 17. 4. 2021 16:00
FK Horka nad Moravou - TJ Blatec
Sobota 17. 4. 2021 16:00
SK Grygov - FC Sigma Hodolany
Neděle 18. 4. 2021 10:15
FK Hlubočky "B" - FC Lužice
Neděle 18. 4. 2021 15:00
Sokol Střelice - Sokol Újezd
Neděle 18. 4. 2021 16:00
SK Šumvald - SK Červenka
Neděle 18. 4. 2021 16:00
Sokol Bohuňovice "B" - Sokol Dlouhá Loučka

22. kolo

Sobota 24. 4. 2021 16:00
FC Lužice - Sokol Bohuňovice "B"
Sobota 24. 4. 2021 16:00
Sokol Dlouhá Loučka - SK Grygov
Sobota 24. 4. 2021 16:00
TJ Blatec - SK Šumvald
Sobota 24. 4. 2021 16:00
SK Červenka - FK Přáslavice
Sobota 24. 4. 2021 16:00
SK Slatinice "B" - Sokol Příkazy
Neděle 25. 4. 2021 16:00
Sokol Nová Hradečná - FK Hlubočky "B"
Neděle 25. 4. 2021 16:00
FC Sigma Hodolany - Sokol Střelice
Neděle 25. 4. 2021 16:00
Sokol Újezd - FK Horka nad Moravou

23. kolo

Sobota 1. 5. 2021 16:30
Sokol Příkazy - SK Červenka
Sobota 1. 5. 2021 16:30
FK Přáslavice - TJ Blatec
Sobota 1. 5. 2021 16:30
FK Horka nad Moravou - FC Sigma Hodolany
Sobota 1. 5. 2021 16:30
SK Grygov - Sokol Bohuňovice "B"
Neděle 2. 5. 2021 10:15
FK Hlubočky "B" - SK Slatinice "B"
Neděle 2. 5. 2021 15:00
Sokol Střelice - Sokol Dlouhá Loučka
Neděle 2. 5. 2021 16:30
SK Šumvald - Sokol Újezd
Neděle 2. 5. 2021 16:30
Sokol Nová Hradečná - FC Lužice

24. kolo

Sobota 8. 5. 2021 16:00
Sokol Dlouhá Loučka - FK Horka nad Moravou
Sobota 8. 5. 2021 16:30
FC Lužice - SK Grygov
Sobota 8. 5. 2021 16:30
TJ Blatec - Sokol Příkazy
Sobota 8. 5. 2021 16:30
SK Červenka - FK Hlubočky "B"
Sobota 8. 5. 2021 16:30
SK Slatinice "B" - Sokol Nová Hradečná
Neděle 9. 5. 2021 16:30
Sokol Bohuňovice "B" - Sokol Střelice
Neděle 9. 5. 2021 16:30
FC Sigma Hodolany - SK Šumvald
Neděle 9. 5. 2021 16:30
Sokol Újezd - FK Přáslavice

25. kolo

Sobota 15. 5. 2021 16:30
Sokol Příkazy - Sokol Újezd
Sobota 15. 5. 2021 16:30
FK Horka nad Moravou - Sokol Bohuňovice "B"
Sobota 15. 5. 2021 17:00
FK Přáslavice - FC Sigma Hodolany
Sobota 15. 5. 2021 17:00
SK Slatinice "B" - FC Lužice
Neděle 16. 5. 2021 10:15
FK Hlubočky "B" - TJ Blatec
Neděle 16. 5. 2021 15:00
Sokol Střelice - SK Grygov
Neděle 16. 5. 2021 16:30
Sokol Nová Hradečná - SK Červenka
Neděle 16. 5. 2021 17:00
SK Šumvald - Sokol Dlouhá Loučka

26. kolo

Sobota 22. 5. 2021 16:00
Sokol Dlouhá Loučka - FK Přáslavice
Sobota 22. 5. 2021 16:30
TJ Blatec - Sokol Nová Hradečná
Sobota 22. 5. 2021 16:30
SK Červenka - SK Slatinice "B"
Sobota 22. 5. 2021 17:00
FC Lužice - Sokol Střelice
Sobota 22. 5. 2021 17:00
SK Grygov - FK Horka nad Moravou
Neděle 23. 5. 2021 16:30
Sokol Újezd - FK Hlubočky "B"
Neděle 23. 5. 2021 17:00
FC Sigma Hodolany - Sokol Příkazy
Neděle 23. 5. 2021 17:00
Sokol Bohuňovice "B" - SK Šumvald

27. kolo

Sobota 29. 5. 2021 16:30
SK Červenka - FC Lužice
Sobota 29. 5. 2021 16:30
Sokol Příkazy - Sokol Dlouhá Loučka
Sobota 29. 5. 2021 16:30
FK Horka nad Moravou - Sokol Střelice
Sobota 29. 5. 2021 17:00
FK Přáslavice - Sokol Bohuňovice "B"
Sobota 29. 5. 2021 17:00
SK Slatinice "B" - TJ Blatec
Neděle 30. 5. 2021 10:15
FK Hlubočky "B" - FC Sigma Hodolany
Neděle 30. 5. 2021 16:30
Sokol Nová Hradečná - Sokol Újezd
Neděle 30. 5. 2021 17:00
SK Šumvald - SK Grygov

28. kolo

Sobota 5. 6. 2021 16:00
Sokol Dlouhá Loučka - FK Hlubočky "B"
Sobota 5. 6. 2021 16:30
TJ Blatec - SK Červenka
Sobota 5. 6. 2021 17:00
SK Grygov - FK Přáslavice
Sobota 5. 6. 2021 17:00
FC Lužice - FK Horka nad Moravou
Neděle 6. 6. 2021 15:00
Sokol Střelice - SK Šumvald
Neděle 6. 6. 2021 16:30
Sokol Újezd - SK Slatinice "B"
Neděle 6. 6. 2021 17:00
Sokol Bohuňovice "B" - Sokol Příkazy
Neděle 6. 6. 2021 17:00
FC Sigma Hodolany - Sokol Nová Hradečná

29. kolo

Sobota 12. 6. 2021 16:30
TJ Blatec - FC Lužice
Sobota 12. 6. 2021 16:30
SK Červenka - Sokol Újezd
Sobota 12. 6. 2021 16:30
Sokol Příkazy - SK Grygov
Sobota 12. 6. 2021 17:00
FK Přáslavice - Sokol Střelice
Sobota 12. 6. 2021 17:00
SK Slatinice "B" - FC Sigma Hodolany
Neděle 13. 6. 2021 10:15
FK Hlubočky "B" - Sokol Bohuňovice "B"
Neděle 13. 6. 2021 16:30
Sokol Nová Hradečná - Sokol Dlouhá Loučka
Neděle 13. 6. 2021 17:00
SK Šumvald - FK Horka nad Moravou

30. kolo

Sobota 19. 6. 2021 16:00
Sokol Dlouhá Loučka - SK Slatinice "B"
Sobota 19. 6. 2021 16:30
FK Horka nad Moravou - FK Přáslavice
Sobota 19. 6. 2021 17:30
SK Grygov - FK Hlubočky "B"
Sobota 19. 6. 2021 17:30
FC Lužice - SK Šumvald
Neděle 20. 6. 2021 15:00
Sokol Střelice - Sokol Příkazy
Neděle 20. 6. 2021 16:30
Sokol Újezd - TJ Blatec
Neděle 20. 6. 2021 17:30
Sokol Bohuňovice "B" - Sokol Nová Hradečná
Neděle 20. 6. 2021 17:30
FC Sigma Hodolany - SK Červenka

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN