Olomoucký kraj

Střelci

ml. žáci - sk. C o 13.-18.místo

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Luka Rozehnal Tělovýchovná jednota Sokol Kožušany 11 0 0
2. Vojtěch Zdráhal Tělocvičná jednota Sokol Náklo 10 0 0
3. Marek Švarc Tělovýchovná jednota Tršice 10 0 0
4. Matěj Komárek Tělocvičná jednota Sokol Náklo 7 0 0
5. Zuzana Sasáková 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 5 0 0
6. Matěj Granica Tělovýchovná jednota Tršice 4 0 0
7. Michal Zavadil Tělovýchovná jednota Štěpánov u Olomouce, z.s. 3 0 0
8. Ondřej Crhák Tělocvičná jednota Sokol Náklo 3 0 0
9. Roman Tománek 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 3 0 0
10. Nikola Poučová SK PASEKA, z.s. 2 0 0
11. Martin Popelka SK PASEKA, z.s. 2 0 0
12. Jan Malíček Tělovýchovná jednota Tršice 2 0 0
13. Adam Dosoudil Tělocvičná jednota Sokol Náklo 2 0 0
14. Ladislav Pelc Tělovýchovná jednota Štěpánov u Olomouce, z.s. 2 0 0
15. Jakub Dominik Tělocvičná jednota Sokol Náklo 2 0 0
16. Vojtěch Zapletal 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 2 1 0
17. Jakub Stavělík Tělovýchovná jednota Sokol Kožušany 2 0 0
18. David Vyvážil Tělovýchovná jednota Sokol Kožušany 2 0 0
19. Kilián Richter Tělocvičná jednota Sokol Náklo 2 0 0
20. Vojtěch Ščurka SK PASEKA, z.s. 1 0 0
21. Václav Macíček SK PASEKA, z.s. 1 0 0
22. Jan Kryl Tělovýchovná jednota Štěpánov u Olomouce, z.s. 1 0 0
23. Patrik Rˇezniček Tělovýchovná jednota Tršice 1 0 0
24. David Přidal Tělovýchovná jednota Tršice 1 0 0
25. Matěj Vymětalík SK PASEKA, z.s. 1 0 0
26. Josef Skopal Tělovýchovná jednota Sokol Kožušany 1 0 0
27. Kryštof Moravec SK PASEKA, z.s. 1 0 0
28. Jan Gabor Tělovýchovná jednota Sokol Kožušany 1 0 0
29. Tadeáš Dvořák Tělovýchovná jednota Štěpánov u Olomouce, z.s. 1 0 0
30. Bedřich Knybel SK PASEKA, z.s. 1 0 0
31. Kristián Čevela Tělovýchovná jednota Tršice 1 0 0
32. Marek Cenkl Tělocvičná jednota Sokol Náklo 1 0 0
33. Ondřej Česnek Tělovýchovná jednota Tršice 1 0 0
34. Vlastimil Špička Tělocvičná jednota Sokol Náklo 0 0 0
35. Jan Šram SK PASEKA, z.s. 0 0 0
36. Matěj Šťastný 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 0 0 0
37. Petr Dítě Tělocvičná jednota Sokol Náklo 0 0 0
38. Josef Skopal Tělovýchovná jednota Sokol Kožušany 0 0 0
39. Matyáš Seidl SK PASEKA, z.s. 0 0 0
40. Štěpán Dolák 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 0 0 0
41. Jakub Sodomka Tělovýchovná jednota Sokol Kožušany 0 0 0
42. Roman Stárek 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 0 0 0
43. Tomáš Švec Tělovýchovná jednota Tršice 0 0 0
44. Samuel Vaca Tělocvičná jednota Sokol Náklo 0 0 0
45. Jan Bárta Tělovýchovná jednota Štěpánov u Olomouce, z.s. 0 0 0
46. Ondřej Bitala Tělovýchovná jednota Štěpánov u Olomouce, z.s. 0 0 0
47. Vít Zbořil Tělocvičná jednota Sokol Náklo 0 0 0
48. Jan Bárta 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 0 0 0
49. Jan Zukal SK PASEKA, z.s. 0 0 0
50. Tomáš Bubeníček Tělovýchovná jednota Štěpánov u Olomouce, z.s. 0 0 0
51. Jiří Vysloužil 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 0 0 0
52. Petr Vavřín SK PASEKA, z.s. 0 0 0
53. Jakub Vacek Tělovýchovná jednota Sokol Kožušany 0 0 0
54. Ondřej Vogl 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 0 0 0
55. Dominik Buc SK PASEKA, z.s. 0 0 0
56. Petr Vyroubal 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 0 0 0
57. Jan Dolák 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 0 0 0
58. Adam Dombi Tělovýchovná jednota Štěpánov u Olomouce, z.s. 0 0 0
59. Richard Ječmínek Tělovýchovná jednota Sokol Kožušany 0 0 0
60. Richard Lenobel SK PASEKA, z.s. 0 0 0
61. Petr Matoušek Tělovýchovná jednota Tršice 0 0 0
62. Vojtěch Minx Tělovýchovná jednota Sokol Kožušany 0 0 0
63. Roman Mišo Tělovýchovná jednota Štěpánov u Olomouce, z.s. 0 0 0
64. Ondřej Labonek 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 0 0 0
65. Tomáš Kučeřík Tělocvičná jednota Sokol Náklo 0 0 0
66. Adam Kozák Tělocvičná jednota Sokol Náklo 0 0 0
67. Petr Kovář 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 0 0 0
68. Filip Král 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 0 0 0
69. Richard Komárek 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 0 0 0
70. Matěj Kučera Tělovýchovná jednota Tršice 0 0 0
71. Jakub Andrýsek SK PASEKA, z.s. 0 0 0
72. Aleš Mrázek Tělovýchovná jednota Sokol Kožušany 0 0 0
73. Josef Dvořák 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 0 0 0
74. Jakub Prokeš Tělovýchovná jednota Sokol Kožušany 0 0 0
75. Karolína Dombi Tělovýchovná jednota Štěpánov u Olomouce, z.s. 0 0 0
76. Ondřej Rozehnal Tělovýchovná jednota Sokol Kožušany 0 0 0
77. Matyáš Kotek Tělocvičná jednota Sokol Náklo 0 0 0
78. Vít Procházka Tělovýchovná jednota Štěpánov u Olomouce, z.s. 0 0 0
79. Štěpán Procházka Tělovýchovná jednota Štěpánov u Olomouce, z.s. 0 0 0
80. Adam Novotný Tělovýchovná jednota Sokol Kožušany 0 0 0
81. Jan Orság SK PASEKA, z.s. 0 0 0
82. Jan Janků Tělovýchovná jednota Tršice 0 0 0
83. Jakub Chromý Tělovýchovná jednota Štěpánov u Olomouce, z.s. 0 0 0
84. Filip Sasák 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s. 0 0 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN