Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Střelci

II. třída ml. žáků, sk. A

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Tomáš Paluch 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 23 0 0
2. Martin Gábor 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 14 0 0
3. Dominik Vereskov 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 13 0 0
4. Nikola Poučová SK PASEKA, z.s. 12 0 0
5. Miroslav Vebr Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 11 0 0
6. Rostislav Romaněnko 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 10 0 0
7. Sebastian Hlaváč Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s. 9 0 0
8. Dominik Odstrčil 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 9 0 0
9. Matěj Herman Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 8 0 0
10. Vojtěch Žouželka TJ Mladějovice 7 0 0
11. Karel Gric 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 7 0 0
12. Michal Horák Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 7 0 0
13. Vojtěch Ščurka SK PASEKA, z.s. 6 0 0
14. Jiří Lollek Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 6 0 0
15. Radek Pospíšil Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 6 0 0
16. Benedikt Slovák Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 5 0 0
17. Robin Szukalský Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s. 5 0 0
18. Matěj Vymětalík SK PASEKA, z.s. 4 0 0
19. Adam Straka Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 3 0 0
20. Martin Mikolajek 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 3 0 0
21. Jaroslav Skopal 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 3 0 0
22. Jáchym Procházka 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 3 0 0
23. Jakub Pavela Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s. 2 0 0
24. Denisa Fajnorová TJ Mladějovice 2 0 0
25. Stanislav Sítek Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s. 2 0 0
26. Filip Miller TJ Mladějovice 2 0 0
27. Jan Vrzal Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 2 0 0
28. Lukáš Unzeitig 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 2 0 0
29. Jan Bukovjan Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 2 0 0
30. Milan Kux Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 1 0 0
31. Vojtěch Štěpánek 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 1 0 0
32. Ladislav Martinka 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 1 0 0
33. Tomáš Kryl TJ Mladějovice 1 0 0
34. Karel Lokaj 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 1 0 0
35. Richard Lenobel SK PASEKA, z.s. 1 0 0
36. Michal Smékal TJ Mladějovice 1 0 0
37. Milan Vysloužil 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 1 0 0
38. Vojtěch Holub SK PASEKA, z.s. 1 0 0
39. Patrik Zendulka Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 1 0 0
40. Ondřej Rak 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 1 0 0
41. Richard Žouželka TJ Mladějovice 1 0 0
42. Jan Volek Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s. 1 0 0
43. Filip Jirouš 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 1 0 0
44. Petr Vavřín SK PASEKA, z.s. 1 0 0
45. Kristián Trepáč Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s. 1 0 0
46. Adéla Kršová Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 1 0 0
47. Erik Kökenik Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 1 0 0
48. Tadeáš Ocelka TJ Mladějovice 1 0 0
49. Patrik Svozil Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 0 0 0
50. Jakub Šafařík 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 0 0 0
51. Matěj Šuba TJ Mladějovice 0 0 0
52. Petr Vyroubal Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 0 0 0
53. Martin Vítek Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 0 0 0
54. Samuel Villert Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 0 0 0
55. Ondřej Vývoda Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s. 0 0 0
56. David Zink 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 0 0 0
57. Vladimír Žouželka TJ Mladějovice 0 0 0
58. Jan Zukal SK PASEKA, z.s. 0 0 0
59. Josef Vicenec TJ Mladějovice 0 0 0
60. Adam Večeřa TJ Mladějovice 0 0 0
61. Jonáš Špička Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 0 0 0
62. Marek Škoda SK PASEKA, z.s. 0 0 0
63. Petr Špička Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 0 0 0
64. Jan Šram SK PASEKA, z.s. 0 0 0
65. Jaroslav Vebr Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 0 0 0
66. Marian Šuba 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 0 0 0
67. Jiří Šafařík 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 0 0 0
68. Matyáš Ocelka TJ Mladějovice 0 0 0
69. Lukáš Janšta 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 0 0 0
70. Filip Janíček Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 0 0 0
71. Matěj Horák TJ Mladějovice 0 0 0
72. Zdeněk Kalina 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 0 0 0
73. Vojtěch Kessler Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 0 0 0
74. Bedřich Knybel SK PASEKA, z.s. 0 0 0
75. Bedřich Knybel Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 0 0 0
76. Martin Knybel Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 0 0 0
77. David Havlíček Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 0 0 0
78. Jakub Fritscher Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s. 0 0 0
79. Marek Březina Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s. 0 0 0
80. Michal Beránek Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 0 0 0
81. Štěpán Bauer Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s. 0 0 0
82. Tristian Dang Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 0 0 0
83. Miroslav Dobrovschi TJ Mladějovice 0 0 0
84. Vojtěch Filip Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 0 0 0
85. Bronislav Filip Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 0 0 0
86. Jiří Dušek Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 0 0 0
87. Jakub Koch Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s. 0 0 0
88. Matěj Košák Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 0 0 0
89. Jakub Andrýsek SK PASEKA, z.s. 0 0 0
90. Kryštof Moravec SK PASEKA, z.s. 0 0 0
91. Marie Millerová TJ Mladějovice 0 0 0
92. Jan Orság SK PASEKA, z.s. 0 0 0
93. Dominik Papica 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 0 0 0
94. Martin Popelka SK PASEKA, z.s. 0 0 0
95. Svatopluk Pokorný TJ Mladějovice 0 0 0
96. Matěj Pavela Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s. 0 0 0
97. Tomáš Meduna Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 0 0 0
98. Cyril Mařák 1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s. 0 0 0
99. Kristýna Králová Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s. 0 0 0
100. Petr Král Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 0 0 0
101. Nikola Krajcová Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka 0 0 0
102. Hynek Krejzlík Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 0 0 0
103. Michal Kyncl Tělocvičná jednota Sokol Troubelice 0 0 0
104. Václav Macíček SK PASEKA, z.s. 0 0 0
105. Tomáš Kysilka Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s. 0 0 0
106. Matyáš Seidl SK PASEKA, z.s. 0 0 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN