Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Aktuální výsledky

II. třída dorostu

Odehrané zápasy

15. kolo

Středa 18. 4. 2018 13:30
Mor. Beroun/Libavá - FK Slavonín 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Novák Jaromír.

17. kolo

Neděle 15. 4. 2018 15:30
Sokol Velký Újezd - FK Slavonín 2:3 (0:1)

Rozhodčí: Piňos Radim.

Neděle 15. 4. 2018 13:00
Lutín/Slatinice - SK Grygov 1:0 (0:0) Pen: 4:2

Rozhodčí: Halenka Martin.

Sobota 14. 4. 2018 15:00
FC Dolany - Pňovice/Štěpánov 2:10 (2:4)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Sobota 14. 4. 2018 13:00
VOLNO - VOLNÝ LOS - Šumvald/Troubelice
Sobota 14. 4. 2018 13:00
Mor. Beroun/Libavá - Tatran Litovel 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Konvička Tomáš.

Sobota 14. 4. 2018 13:00
Příkazy/Náklo - Drahanovice/Náměšť 6:0 (5:0)

Rozhodčí: Brokeš František.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FC Hněvotín 14 13 0 1 76:15 39 0 0
2. Šumvald/Troubelice 15 12 0 3 65:18 37 0 1
3. Příkazy/Náklo 16 12 0 4 74:28 37 0 1
4. Mor. Beroun/Libavá 16 12 0 4 40:32 33 3 0
5. FK Slavonín 16 11 0 5 37:31 32 2 1
6. SK Bělkovice-Lašťany 16 10 0 6 59:33 31 0 1
7. Sokol Velký Újezd 16 7 0 9 27:29 21 1 1
8. SK Grygov 15 7 0 8 37:56 21 1 1
9. Pňovice/Štěpánov 15 6 0 9 35:30 18 1 1
10. FC Dolany 15 3 0 12 27:70 11 0 2
11. Tatran Litovel 16 3 0 13 31:71 9 1 1
12. Lutín/Slatinice 15 3 0 12 16:59 7 2 0
13. Drahanovice/Náměšť 15 1 0 14 13:65 4 0 1
Tabulky

Nejbližší zápasy

18. kolo

Sobota 21. 4. 2018 13:00
Pňovice/Štěpánov - Lutín/Slatinice

Rozhodčí: Přecechtěl Jan.

Sobota 21. 4. 2018 13:00
Tatran Litovel - Sokol Velký Újezd

Rozhodčí: Opravil Petr.

Sobota 21. 4. 2018 13:15
SK Grygov - SK Bělkovice-Lašťany

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Sobota 21. 4. 2018 13:30
FK Slavonín - VOLNO - VOLNÝ LOS
Neděle 22. 4. 2018 13:00
Drahanovice/Náměšť - Mor. Beroun/Libavá

Rozhodčí: Antoníček Jiří.

Neděle 22. 4. 2018 13:45
Šumvald/Troubelice - FC Dolany

Rozhodčí: Všetulová Táňa.

Neděle 22. 4. 2018 15:30
FC Hněvotín - Příkazy/Náklo

Rozhodčí: Kenša Jan.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN