Olomoucký kraj

Aktuální výsledky

IV. třída mužů

Odehrané zápasy

11. kolo

Neděle 13. 10. 2019 15:00
TJ Střeň - FK Nemilany 4:1 (4:0)

Rozhodčí: Kenša Jan.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
Sokol Hnojice - Sokol Doloplazy "B" 2:4 (1:3)

Rozhodčí: Švancara Oldřich - Varga Petr.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
Sokol Velký Újezd - Sokol Moravská Huzová 2:3 (0:1) Pen: 4:5

Rozhodčí: Hubáček Antonín - Petera Jaroslav.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
FC Kolos Jiříkov - FK Horní Loděnice 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Varga Petr.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
SK Město Libavá - Sokol Vilémov 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Študent Radim - Konvička Tomáš.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
TJ Mladějovice - TJ Dalov 9:1 (5:0)

Rozhodčí: Rybnikář Antonín.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
TJ Štěpánov - FC Drahlov 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Salva Aleš.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Luká - FK Huzová 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Hubáček Antonín.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FK Nemilany 11 9 0 2 41:14 28 0 1
2. SK Město Libavá 11 8 0 3 35:18 25 0 1
3. Sokol Luká 11 7 0 4 27:23 22 0 1
4. FK Horní Loděnice 11 7 0 4 29:27 20 2 1
5. Sokol Doloplazy "B" 11 6 0 5 33:34 20 0 2
6. TJ Mladějovice 11 5 0 6 31:13 18 0 3
7. Sokol Velký Újezd 11 5 0 6 19:17 17 0 2
8. Sokol Moravská Huzová 11 6 0 5 22:24 17 2 1
9. TJ Štěpánov 11 6 0 5 17:12 16 2 0
10. TJ Střeň 11 5 0 6 21:17 16 1 2
11. FK Huzová 11 5 0 6 20:20 14 2 1
12. FC Kolos Jiříkov 11 5 0 6 21:28 14 1 0
13. FC Drahlov 11 5 0 6 24:34 14 1 0
14. Sokol Hnojice 11 4 0 7 15:34 10 2 0
15. Sokol Vilémov 11 4 0 7 15:29 9 3 0
16. TJ Dalov 11 1 0 10 14:40 4 1 2
Tabulky

Nejbližší zápasy

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 14:30
FK Huzová - TJ Štěpánov
Sobota 19. 10. 2019 14:30
FK Horní Loděnice - Sokol Hnojice
Sobota 19. 10. 2019 14:30
SK Město Libavá - FC Kolos Jiříkov
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Sokol Moravská Huzová - TJ Mladějovice
Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol Doloplazy "B" - Sokol Velký Újezd
Neděle 20. 10. 2019 14:30
TJ Dalov - Sokol Luká
Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol Vilémov - FK Nemilany
Neděle 20. 10. 2019 14:30
FC Drahlov - TJ Střeň Poznámka: / , Původní termín: 19.10.2019 14:30
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN