Olomoucký kraj

Aktuální výsledky

III. třída mužů

Odehrané zápasy

18. kolo

Neděle 14. 4. 2019 15:30
Sokol Nová Hradečná - Sokol Bouzov 1:2 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Brázda František, Rozman Jan.

Neděle 14. 4. 2019 15:00
SK Chválkovice "B" - SK Grygov 2:4 (2:2)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Kenša Jan, Přenosil Jan.

Neděle 14. 4. 2019 15:00
Sokol Jívová - Sokol Pňovice 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Pekárek Roman - Bažant Jiří, Holý Radek.

Neděle 14. 4. 2019 15:00
Sokol Střelice - Sokol Luká 2:1 (1:1) Pen: 6:5

Rozhodčí: Šafařík Petr - Švancara Oldřich, Přecechtěl Jan.

Neděle 14. 4. 2019 10:15
FK Hlubočky "B" - FK Slavonín "B" 8:1 (3:1)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Slota Marek, Novák Jaromír.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
TJ Štěpánov - SFK Nedvězí 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
Sokol Bohuňovice "B" - Sokol Mladeč 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Salva Aleš.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Střelice 17 13 0 4 48:22 39 1 1
2. Sokol Pňovice 17 14 0 3 43:21 39 3 0
3. Sokol Bohuňovice "B" 17 12 0 5 52:26 38 0 2
4. Sokol Nová Hradečná 17 11 0 6 24:18 33 1 1
5. SK Grygov 17 10 0 7 40:31 31 1 2
6. Sokol Jívová 17 10 0 7 29:27 31 0 1
7. FK Hlubočky "B" 17 8 0 9 54:37 25 0 1
8. FK Slavonín "B" 17 8 0 9 34:53 24 1 1
9. SFK Nedvězí 17 6 0 11 29:34 18 1 1
10. Sokol Luká 17 6 0 11 28:37 18 4 4
11. Sokol Bouzov 17 6 0 11 26:41 16 2 0
12. Sokol Mladeč 17 5 0 12 23:40 16 1 2
13. SK Chválkovice "B" 17 5 0 12 34:56 15 1 1
14. TJ Štěpánov 17 5 0 12 20:41 14 1 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

19. kolo

Sobota 20. 4. 2019 16:00
FK Slavonín "B" - Sokol Střelice

Rozhodčí: Smékal Jan - Přecechtěl Jan.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
SK Grygov - Sokol Nová Hradečná

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 21. 4. 2019 10:15
FK Hlubočky "B" - TJ Štěpánov

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Holý Radek, Ďuríček Jakub.

Neděle 21. 4. 2019 14:30
Sokol Bouzov - SFK Nedvězí

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Kenša Jan, Hubáček Antonín.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Luká - Sokol Jívová Poznámka: , Původní termín: 20.04.2019 16:00

Rozhodčí: Vaculík Lukáš - Bažant Jiří, Študent Radim.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Pňovice - Sokol Mladeč

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Brázda František.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Bohuňovice "B" - SK Chválkovice "B"

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN