Clean4you podporuje rozvoj fotbalové mládeže

Aktuální výsledky

III. třída mužů

Odehrané zápasy

15. kolo

Neděle 17. 11. 2019 13:30
Sokol Pňovice - FK Slavonín "B" 5:2 (2:1)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Kaminski David, Brokeš František.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
SK Králová - SK Chválkovice "B" 3:2 (2:2)

Rozhodčí: Dokoupil Petr - Chládek Miroslav, Kylar Roman.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
Sokol Jívová - SK Štarnov 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Varga Petr, Rybnikář Antonín.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
SK Slatinice "B" - FC Hraničné Petrovice 2:3 (0:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Kaminski David, Brokeš František.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
Sokol Mladeč - Sokol Příkazy "B" 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Brázda František - Novák Jaromír, Rozman Jan.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
FK Odrlice - SFK Nedvězí 5:1 (1:1)

Rozhodčí: Valouch Jiří - Kratochvíl Jiří, Švancara Oldřich.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
SK Těšetice - Sokol Bouzov 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Hubáček Antonín, Vojáček Ondřej.

Sobota 16. 11. 2019 12:30
FK Hlubočky "B" - Sokol Babice 10:0 (6:0)

Rozhodčí: Perutka Jiří - Látal Jiří, Borůvka Pavel.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FK Odrlice 16 12 0 4 49:27 36 1 1
2. Sokol Bouzov 16 11 0 5 52:32 33 1 1
3. Sokol Babice 16 11 0 5 37:31 32 1 0
4. FK Hlubočky "B" 16 10 0 6 55:43 30 1 1
5. Sokol Jívová 16 11 0 5 28:24 30 3 0
6. Sokol Příkazy "B" 16 9 0 7 42:29 29 0 2
7. SK Slatinice "B" 16 9 0 7 37:25 27 3 3
8. Sokol Pňovice 16 9 0 7 33:32 26 3 2
9. FC Hraničné Petrovice 16 8 0 8 44:45 24 1 1
10. SK Králová 16 8 0 8 48:53 23 2 1
11. SK Těšetice 16 7 0 9 33:40 21 2 2
12. FK Slavonín "B" 16 5 0 11 40:62 17 0 2
13. SK Štarnov 16 5 0 11 39:43 16 1 2
14. Sokol Mladeč 16 5 0 11 31:46 15 3 3
15. SFK Nedvězí 16 5 0 11 33:54 14 1 0
16. SK Chválkovice "B" 16 3 0 13 28:43 11 0 2
Tabulky

Nejbližší zápasy

17. kolo

Sobota 21. 3. 2020 12:30
Sokol Příkazy "B" - SK Králová
Sobota 21. 3. 2020 15:00
FK Slavonín "B" - SK Chválkovice "B"
Sobota 21. 3. 2020 15:00
SK Slatinice "B" - SK Těšetice
Sobota 21. 3. 2020 15:00
SFK Nedvězí - FK Hlubočky "B"
Sobota 21. 3. 2020 15:00
Sokol Babice - Sokol Mladeč
Sobota 21. 3. 2020 15:00
SK Štarnov - Sokol Pňovice
Neděle 22. 3. 2020 14:30
Sokol Bouzov - Sokol Jívová
Neděle 22. 3. 2020 14:30
FK Odrlice - FC Hraničné Petrovice
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN