Olomoucký krajFotbal servisPremedical2K ConsultingHummel

Aktuální výsledky

III. třída mužů

Odehrané zápasy

2. kolo

Neděle 12. 8. 2018 17:00
TJ Štěpánov - Sokol Luká 3:2 (2:0) Pen: 8:7

Rozhodčí: Augustin Jiří - Hubáček Antonín, Schneider Jan.

Neděle 12. 8. 2018 17:00
FK Slavonín "B" - Sokol Pňovice 1:7 (1:3)

Rozhodčí: Smékal Jan - Navrátil Miroslav, Kenša Jan.

Neděle 12. 8. 2018 15:00
Sokol Střelice - SK Grygov 4:3 (1:2)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Brázda František, Přecechtěl Jan.

Neděle 12. 8. 2018 15:00
Sokol Jívová - Sokol Bouzov 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel - Konvička Tomáš, Bažant Jiří.

Neděle 12. 8. 2018 14:30
Sokol Mladeč - SFK Nedvězí 4:2 (3:0)

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří - Přenosil Jan, Wencl Jakub.

Neděle 12. 8. 2018 10:15
FK Hlubočky "B" - Sokol Bohuňovice "B" 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Kubíček Radek - Antoníček Jiří, Látal Jiří.

Sobota 11. 8. 2018 14:00
Sokol Nová Hradečná - SK Chválkovice "B" 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Ženožička Pavel.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Bohuňovice "B" 2 2 0 0 11:1 6 0 0
2. Sokol Pňovice 2 2 0 0 12:3 6 0 0
3. Sokol Střelice 2 2 0 0 6:3 6 0 0
4. Sokol Jívová 2 2 0 0 4:1 6 0 0
5. Sokol Nová Hradečná 2 2 0 0 5:3 5 1 0
6. Sokol Mladeč 2 1 0 1 6:4 4 0 1
7. FK Hlubočky "B" 2 1 0 1 6:2 3 0 0
8. SK Chválkovice "B" 2 1 0 1 5:5 3 0 0
9. TJ Štěpánov 2 1 0 1 4:6 2 1 0
10. Sokol Luká 2 0 0 2 4:7 1 0 1
11. Sokol Bouzov 2 0 0 2 0:3 0 0 0
12. SFK Nedvězí 2 0 0 2 3:7 0 0 0
13. SK Grygov 2 0 0 2 3:9 0 0 0
14. FK Slavonín "B" 2 0 0 2 1:16 0 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

3. kolo

Sobota 18. 8. 2018 16:30
SK Grygov - Sokol Jívová
Sobota 18. 8. 2018 16:30
Sokol Luká - FK Slavonín "B"
Neděle 19. 8. 2018 14:30
Sokol Bouzov - Sokol Mladeč
Neděle 19. 8. 2018 16:30
Sokol Bohuňovice "B" - Sokol Střelice
Neděle 19. 8. 2018 16:30
Sokol Pňovice - FK Hlubočky "B"
Neděle 19. 8. 2018 16:30
Sokol Nová Hradečná - TJ Štěpánov
Neděle 19. 8. 2018 16:30
SFK Nedvězí - SK Chválkovice "B" Poznámka: / , Původní termín: 18.08.2018 16:30
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN