Olomoucký kraj

Aktuální výsledky

II. třída mužů

Odehrané zápasy

3. kolo

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Příkazy - Sokol Újezd 3:4 (1:2)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Čapka Šimon.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Bohuňovice "B" - FK Přáslavice 3:4 (3:1)

Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - Rybnikář Antonín.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
SK Šumvald - Sokol Náklo 4:2 (0:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
FC Sigma Hodolany - TJ Blatec 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Kenša Jan, Salva Aleš.

Neděle 18. 8. 2019 15:30
Sokol Drahanovice - Sokol Dlouhá Loučka 4:3 (3:0)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Švancara Oldřich.

Neděle 18. 8. 2019 15:00
Sokol Střelice - SK Červenka 0:1 (0:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Rozman Jan, Kipritidis Denis.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
FK Horka nad Moravou - Sokol Nová Hradečná 10:0 (1:0)

Rozhodčí: Petr Zdenek - Přecechtěl Jan, Bažant Jiří.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
FC Lužice - SK Grygov 5:3 (5:1)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Vláčil Svatopluk, Rosskohl Ladislav.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FC Sigma Hodolany 3 3 0 0 14:3 8 1 0
2. SK Červenka 3 3 0 0 8:2 8 1 0
3. FK Horka nad Moravou 3 2 0 1 17:3 6 0 0
4. FC Lužice 3 2 0 1 9:6 6 0 0
5. Sokol Dlouhá Loučka 3 2 0 1 8:6 6 0 0
6. SK Grygov 3 2 0 1 6:6 6 0 0
7. FK Přáslavice 3 2 0 1 6:12 6 0 0
8. Sokol Náklo 3 2 0 1 7:8 5 1 0
9. Sokol Drahanovice 3 2 0 1 5:10 5 1 0
10. Sokol Střelice 3 1 0 2 3:2 4 0 1
11. Sokol Újezd 3 1 0 2 6:7 4 0 1
12. TJ Blatec 3 1 0 2 4:5 4 0 1
13. SK Šumvald 3 1 0 2 5:7 3 0 0
14. Sokol Příkazy 3 0 0 3 7:9 1 0 1
15. Sokol Bohuňovice "B" 3 0 0 3 5:10 0 0 0
16. Sokol Nová Hradečná 3 0 0 3 1:15 0 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 16:30
TJ Blatec - Sokol Dlouhá Loučka
Sobota 24. 8. 2019 16:30
SK Grygov - FK Horka nad Moravou
Sobota 24. 8. 2019 16:30
SK Červenka - FC Lužice
Sobota 24. 8. 2019 16:30
FK Přáslavice - SK Šumvald
Neděle 25. 8. 2019 16:30
Sokol Náklo - Sokol Střelice Poznámka: / , Původní termín: 24.08.2019 16:30
Neděle 25. 8. 2019 16:30
Sokol Nová Hradečná - Sokol Drahanovice
Neděle 25. 8. 2019 16:30
FC Sigma Hodolany - Sokol Příkazy
Neděle 25. 8. 2019 17:00
Sokol Újezd - Sokol Bohuňovice "B"
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN