Olomoucký kraj

Aktuální výsledky

II. třída mužů

Odehrané zápasy

16. kolo

Neděle 10. 11. 2019 14:00
Sokol Nová Hradečná - Sokol Střelice 1:2 (1:0)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - Dosoudil Filip, Látal Jiří.

Neděle 10. 11. 2019 14:00
Sokol Drahanovice - FK Horka nad Moravou 1:5 (1:3)

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Vaculík Lukáš, Bažant Jiří.

Sobota 9. 11. 2019 14:00
FK Přáslavice - FC Sigma Hodolany 3:2 (0:1) Pen: 11:10

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Zemánek Pavel, Čtvrtlík Jakub.

Sobota 9. 11. 2019 14:00
TJ Blatec - Sokol Újezd 7:0 (5:0)

Rozhodčí: Slota Marek - Štěpán Matěj, Rosskohl Ladislav.

Sobota 9. 11. 2019 14:00
Sokol Náklo - Sokol Příkazy 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Kašík Tomáš - Čapka Šimon, Wencl Jakub.

Sobota 9. 11. 2019 14:00
SK Grygov - SK Šumvald 5:1 (0:1)

Rozhodčí: Kryl Stanislav - Přecechtěl Jan, Látal Jiří.

Sobota 9. 11. 2019 14:00
Sokol Dlouhá Loučka - FC Lužice 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Perutka Jiří - Brokeš František, Drtina Daniel.

Sobota 9. 11. 2019 14:00
SK Červenka - Sokol Bohuňovice "B" 5:3 (2:1)

Rozhodčí: Švancara Oldřich - Brázda František, Rozman Jan.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FC Sigma Hodolany 15 13 0 2 60:13 39 2 2
2. SK Červenka 15 13 0 2 54:14 38 2 1
3. TJ Blatec 15 11 0 4 56:23 33 1 1
4. FK Horka nad Moravou 15 10 0 5 52:19 31 0 1
5. Sokol Příkazy 15 10 0 5 65:30 30 1 1
6. Sokol Újezd 15 9 0 6 46:27 28 0 1
7. FK Přáslavice 15 9 0 6 33:32 28 1 2
8. Sokol Dlouhá Loučka 15 7 0 8 26:58 21 1 1
9. Sokol Střelice 15 6 0 9 19:31 19 0 1
10. FC Lužice 15 6 0 9 31:38 18 0 0
11. SK Grygov 15 6 0 9 26:43 17 1 0
12. Sokol Drahanovice 15 6 0 9 29:55 17 1 0
13. Sokol Náklo 15 6 0 9 26:40 16 2 0
14. SK Šumvald 15 4 0 11 25:53 12 0 0
15. Sokol Bohuňovice "B" 15 3 0 12 25:45 9 1 1
16. Sokol Nová Hradečná 15 1 0 14 21:73 4 0 1
Tabulky

Nejbližší zápasy

15. kolo

Sobota 16. 11. 2019 11:00
SK Červenka - Sokol Příkazy Poznámka: , Původní termín: 16.11.2019 13:30

Rozhodčí: Novák Jaromír - Rosskohl Ladislav, Štěpán Matěj.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
FK Přáslavice - Sokol Újezd

Rozhodčí: Kryl Stanislav - Holý Radek, Čtvrtlík Jakub.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
FK Horka nad Moravou - TJ Blatec

Rozhodčí: Šrejma Robert - Brokeš František, Přenosil Jan.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
Sokol Drahanovice - FC Lužice Poznámka: , Původní termín: 17.11.2019 13:30

Rozhodčí: Slota Marek - Bažant Jiří, Wencl Jakub.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
Sokol Dlouhá Loučka - Sokol Střelice

Rozhodčí: Smékal Jan - Epstein Martin, Pytlíček Jan.

Sobota 16. 11. 2019 13:30
SK Grygov - Sokol Bohuňovice "B"

Rozhodčí: Valouch Jiří - Kenša Jan, Přecechtěl Jan.

Neděle 17. 11. 2019 13:30
Sokol Nová Hradečná - SK Šumvald

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Kratochvíl Jiří, Borovička Jaroslav.

Neděle 17. 11. 2019 13:30
Sokol Náklo - FC Sigma Hodolany Poznámka: , Původní termín: 16.11.2019 13:30

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Holý Radek, Kaminski David.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN