Olomoucký kraj

Aktuální výsledky

II.třída mužů

Odehrané zápasy

18. kolo

Neděle 14. 4. 2019 15:30
Sokol Velký Týnec - SK Šumvald 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Epstein Martin, Látal Jiří.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
FK Horka nad Moravou - Sokol Babice 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Antoníček Jiří - Přecechtěl Jan.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
FK Přáslavice - Sokol Příkazy 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Janáček Lukáš - Vaculík Lukáš.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
FC Lužice - Sokol Drahanovice 3:5 (1:2)

Rozhodčí: Pekárek Roman.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
SK Červenka - FC Sigma Hodolany 1:0 (0:0) Pen: 7:6

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Wencl Jakub.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
TJ Blatec - Sokol Dlouhá Loučka 9:0 (6:0)

Rozhodčí: Smékal Jan.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
Sokol Náklo - Sokol Újezd 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Sokol Miroslav.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Velký Týnec 17 15 0 2 46:21 42 4 1
2. Sokol Náklo 17 13 0 4 58:22 37 3 1
3. Sokol Újezd 17 12 0 5 52:24 36 1 1
4. FK Horka nad Moravou 17 11 0 6 46:22 36 0 3
5. Sokol Příkazy 17 9 0 8 54:28 31 0 4
6. TJ Blatec 17 11 0 6 61:25 30 4 1
7. FC Sigma Hodolany 17 10 0 7 39:24 30 2 2
8. FC Lužice 17 10 0 7 34:40 28 3 1
9. SK Červenka 17 8 0 9 33:25 25 2 3
10. FK Přáslavice 17 9 0 8 31:36 25 2 0
11. Sokol Drahanovice 17 5 0 12 32:58 15 1 1
12. Sokol Dlouhá Loučka 17 2 0 15 17:58 11 0 5
13. SK Šumvald 17 2 0 15 13:84 6 1 1
14. Sokol Babice 17 2 0 15 8:57 5 2 1
Tabulky

Nejbližší zápasy

19. kolo

Pátek 19. 4. 2019 16:30
Sokol Drahanovice - SK Červenka Poznámka: , Původní termín: 21.04.2019 15:30

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Navrátil Miroslav, Šafařík Petr.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Sokol Babice - Sokol Velký Týnec

Rozhodčí: Vláčil Svatopluk - Ďuríček Jakub.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
SK Šumvald - Sokol Příkazy Poznámka: , Původní termín: 21.04.2019 16:00

Rozhodčí: Petr Zdenek - Rozman Jan.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
TJ Blatec - FK Přáslavice

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Epstein Martin, Látal Jiří.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Sokol Dlouhá Loučka - Sokol Náklo

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Študent Radim, Holý Radek.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Újezd - FC Lužice

Rozhodčí: Sokol Miroslav - Ženožička Pavel, Rozman Jan.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
FC Sigma Hodolany - FK Horka nad Moravou

Rozhodčí: Vyroubal Petr - Holý Radek, Ďuríček Jakub.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN